Wtorek 08.01.2019 13:45

Projektant krytykuje stylizacje Kulig: "Być może ma problem z dużym biustem i próbuje go ukryć, a moim zdaniem TO JEST BŁĄD"

Joanna Kulig Piotr Sałata

Projektant krytykuje stylizacje Kulig: "Być może ma problem z dużym biustem i próbuje go ukryć, a moim zdaniem TO JEST BŁĄD"

Nie da się ukryć, że ostatnie miesiące należały do Joanny Kulig. Za sprawą wyjątkowo udanej kreacji w Zimnej wojnie Pawła Pawlikowskiego, pochodząca z Krynicy Zdroju 36-latka ma teraz szansę na świetlaną karierę w Hollywood. Filmowa "Zula" postanowiła kuć żelazo póki gorące i przeprowadzić się do USA, gdzie systematycznie pojawia się na czerwonych dywanach największych imprez w branży filmowej. Urokowi Kulig uległ już fryzjer Madonny, Andy Lecompte, z którym Asia współpracuje przy okazji wielkich wyjść: Joannę Kulig czesze... fryzjer Madonny! "Mam obsesję na jej punkcie"

Wygląda na to, że są osoby, u których Kulig nie budzi takiego zachwytu, jak u słynnego stylisty fryzur: uczestnik Ameryka Express, Piotr Sałata, w rozmowie z Plejadą postanowił udzielić aktorce konstruktywnej krytyki, wytykając jej, że w swoich stylizacjach gwiazda notorycznie... nie odsłania dekoltu.

Asia Kulig jest teraz o tyle w trudnej sytuacji, że jest w mocno zaawansowanej ciąży, do tego zawsze była posiadaczką dużego biustu, a teraz jest on jeszcze większy. Wtedy należy odsłonić dekolt, dzięki któremu zachowuje się proporcje. Im więcej pokażemy ciała, tym stylizacja wydaje się lżejsza - ocenił Sałata.

Projektant marki Thecadess stwierdził też, że Joasia ewidentnie musi borykać się z kompleksem zbyt dużego biustu, co jego zdaniem jest "błędem".

Kreacje Joasi są bardzo ciężkie, mocno zabudowane pod samą szyję. Ona chyba lubi zabudowane stylizacje, być może ma problem z dużym biustem i próbuje go ukryć, a moim zdaniem to jest błąd. To przecież jej atut!

Na koniec Sałata łaskawie oświadczył, że biorąc pod uwagę błogosławiony stan aktorki, kreacje, w których pojawia się na hollywoodzkich imprezach, "są w porządku".

W sytuacji ciąży, myślę jej stylizacje są w porządku - zakończył.

Chciałybyście korzystać z rad takiego specjalisty?

 

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (644)

Odpowiedz
16 2
zgłoś
gość 08.01.2019 14:00
gość: Nie każdy chce świecić cycami. A sposób ubierania to indywidualna sprawa każdego z nas. Znaleźli się styliści. Będą nam mówić jak mamy się ubierać. Niech sam jajcami świeci pożal się Boże stylista.
Może tak ale sugestia z jego strony nie była narzucająca jak ma się ubierać tylko taką dobrą radą,ale ludzie zawsze znajdą haczyk żeby się przywalić,z resztą niepotrzebnie.
Odpowiedz
7 6
zgłoś
Gość 08.01.2019 14:01
On od kilkunastu lat próbuje się wybić na nazwiskach innych i Lara prawie rozwódka wzięła go do American Express i dzięki niej jest dziś na pudlu..a ten jego karłowaty facet także czeka na swoje 5 min ale urody brak wiec nikt nie jest zainteresowany
Odpowiedz
16 4
zgłoś
MAGDA KKKK 08.01.2019 14:01
Kobitka jest w 8 mcu ciazy. To ze nie swieci nabrzmialymi cyckami to akurat dzialła na jej korzysć-a ze wyglada nienajatrakcyjnej - no cóz wiekszosc ciuchow na 9 mc ciazy to po prostu plandeki ;) urodzi to się pokaze wtedy
Odpowiedz
10 3
zgłoś
gość 08.01.2019 14:01
Zdjęcie w białej sukience, z jabłkami, zrobił jej świetny amerykański fotograf i też jej cały dekolt zasłonił...
Odpowiedz
3 4
zgłoś
Gość 08.01.2019 14:02
gość: Nie znam tego pana. I coś mi się zdaje, że chce się wypromować na plecach Joasi. A Pudelek mu to ułatwia. Zupełnie niepotrzebnie. Panu no name wydaje się, że krytyka jest najłatwiejszą trampoliną na ścianki. Widać to jest miarą jego sukcesu i szczytem marzeń. Proponuję, żeby pan no name najpierw zapracował na swoje nazwisko, a potem wyrażał opinie, jeśli już naprawdę nie może się bez tego obejść. Choć oczywiście polecam spróbować żyć bez oglądania się na innych - naprawdę da się. Przykładem jest np Joasia Kulig, która nie potrzebowała krytykować jakiegoś pana, żeby o niej pisano.
Zgadzam się 💪
Ładowanie komentarzy…