Dominika Gwit narzeka na kobiety: "Chcą wyglądać tak, jak wyglądają modelki na Instagramie"
dominika gwit
08.01.2019 20:00

Dominika Gwit narzeka na kobiety: "Chcą wyglądać tak, jak wyglądają modelki na Instagramie"

"Dążą do czegoś, czego nigdy nie osiągną" - mówiła na kanapie "DDTVN". Ma rację?

Podziel się
Dodaj komentarz

Dominika Gwit ma za sobą trudny czas. Najpierw motywowała otyłe osoby do walki z chorobą, przechodząc na dietę i wyciskając poty na siłowni, by zrzucić zbędne kilogramy. Kiedy jej się udało, postanowiła napisać książkę o tym, że każdy może być szczupły. Niestety, Dominika padła ofiarą efektu jojo i bardzo szybko wróciła do swojej wagi. To jednak nie koniec niepowodzeń, z którymi przyszło się mierzyć 30-letniej aktorce. Waszą decyzją, Dominika w nowy rok weszła z tytułem najgorzej ubranej gwiazdy 2018 roku.

Być może powrót do wagi i niechlubny tytuł, który przyznali Dominice Gwit czytelnicy Pudelka, popchnął ją do refleksji, którą postanowiła przedstawić na kanapach Dzień Dobry TVN. Aktorka wzięła udział w dyskusji, która miała na celu potwierdzenie lub obalenie tezy, że "największym wrogiem kobiety jest druga kobieta".

Dominika wyznała, że większość kobiet ślepo podąża za ideałami, które ogląda w Internecie czy telewizji. Jej zdaniem nie ma to sensu, ponieważ "nigdy nie uda im się tego osiągnąć":

My żyjemy w bardzo trudnym świecie, który dąży do ideałów. Ideałów nie ma. Wielu kobietom wydaje się, że są. Chcą być takie, jak widzą na okładkach gazet inne kobiety. Chcą wyglądać tak, jak wyglądają przepiękne modelki na Instagramie. Chcą się tak samo ubierać, chcą wyglądać tak samo - zaczęła, po czym uznała, że ich inspiracje sławnymi osobami nie mają sensu, ponieważ i tak nigdy nie uda im się osiągnąć tego, co one:

Dążą do czegoś, czego nigdy nie osiągną, bo nie są tymi osobami, to po pierwsze, po drugie, żeby ktoś mógł wystąpić na okładce czasopisma, spędza długie godziny z mejkapistką, fryzjerką i z photoshopem często też. Wraca do domu i już tak nie wygląda. Ubiera się w dres, zmywa makijaż i jest normalną kobietą. Wiele kobiet tego nie wie, nie chce dopuszczać do siebie tych informacji i chce oglądać piękny świat. W momencie, w którym ktoś wychodzi tak jak ja i mówi: "Nie, nieprawda. Nie musisz taka być. Bądź sobą i kochaj siebie i swoje życie, myśl o tym, co jest dla ciebie najważniejsze, bo te światła zgasną i w tym domu będę miała to, co jest sensem mojego życia" - mówiła energicznie gestykulując.

Czekam, aż zaczniesz zbierać na tacę, jak kapłan jakiegoś kościoła - zaśmiał się Prokop po zakończeniu przemówienia Gwit.

Zgadzacie się z nią?

komentarze
+1
+1
wow!
ważne
słabe
straszne
Napisz komentarz
Zwiń komentarze
08-01-2019

Misiaona jest nieszczesliwa, ale tego nie przyzna..;/

08-01-2019

GośćMedia ja zapraszaja, wypytuja, a potem zachecaja do hejtu. A to po prostu gruba od dziecka osoba, ktorej trudno schudnac. Co ona komus zrobila? To jej … Czytaj całość

08-01-2019

GośćTej pani już podziękujemy.

25-02-2019

GośćKaja miała orgazm od samobolcowania tylko 😂

20-02-2019

Gość...

20-02-2019

Gośćja się tylko zastanawiałam oglądając Galerianki, czy taka Kaja (postać grana przez Dominikę) serio miała wzięcie. tak w filmie opowiadała, że zawsze … Czytaj całość

15-01-2019

gośćMasakra i porażka.

15-01-2019

gośćPrzestańcie promować otyłóść.Wiele dziewczynek nie grzeszących urodą i figurą będzie próbować iść tą drogą na zaistnienie w mediach.

15-01-2019

JolaPrzeciez ona kiedys tez sie odchudzila do "patyka" a teraz efekt mega jojo ja dopadl i do tego choroba celebrytów i XXI wieku insulinoopornosc albo … Czytaj całość

13-01-2019

gośćDominiko nie chcę wyglądać jak modelka, ale nie chce też wyglądać tak jak Ty. Taka ogromna otyłość to choroba, czy do tego się przyznasz czy nie. Z … Czytaj całość