Czwartek 10.01.2019 09:00

Wendzikowska przyznaje, że jest jej ciężko. "Jeżeli przechodzisz przez piekło, idź do przodu"

Anna Wendzikowska Ania Wendzikowska Jan Bazyl

Wendzikowska przyznaje, że jest jej ciężko. "Jeżeli przechodzisz przez piekło, idź do przodu"

Choć zawodowe życie Anny Wendzikowskiej na zewnątrz może wyglądać na spektakularne, prywatnie dziennikarka ma sporo powodów do zmartwień. Po nieudanym związku z Patrykiem Ignaczakiem, który zaowocował córką Kornelią, Ania związała się z Janem Bazylem, z którym ma córkę Antoninę, jednak i ten związek nie przetrwał.

Dodatkowo Wendzikowska nie jest najbardziej lubianą osobowością telewizyjną i choć pracuje dla stacji od lat, ta niechętnie daje jej nowe propozycje. Pamiętnym udziałem w Ugotowanych, gdzie Ania pokazała, że brakuje jej dystansu i poczucia humoru, zraziła do siebie widzów i przylgnęła do niej łatka "naburmuszonej".

Wendzikowska chyba uznała, że nie warto udawać niewrażliwej i pierwszy raz postanowiła przyznać się do słabości. Na jej instastory pojawiły się wpisy sugerujące, że dziennikarce jest zwyczajnie ciężko:

Jeżeli przechodzisz przez piekło, idź do przodu - Wendzikowska zacytowała Winstona Churchilla. 37-latka udostępniła też cytat z Robbiego Williamsa, który powiedział o swoim związku:

Jesteśmy dla siebie opoką. Ja opiekuję się nią, a ona mną i tak to powinno wyglądać. Tak działa miłość, tak powinno być w związku.

Też tak chcę... - dodała od siebie Ania.

Uda jej się znaleźć "tego jedynego"?

 

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (684)

Odpowiedz
3 14
zgłoś
Gość 10.01.2019 09:16
Agnieszka: Ludzie, a co jeśli na chwilę chociaż przestalibyśmy obrzucać innych hejtem, a zaczęli kształtować w sobie trochę więcej empatii? Patrzcie, w którą stronę idzie ten świat, gdzie wszyscy opluwają siebie nawzajem, szerzą nienawiść, rasizm, pogardę... mnie to przeraża, a Ciebie? Nie znam tej Pani z artykułu osobiście, pewnie jak większość z Was, ale po ludzku jej współczuję. Nikomu nie życzę cierpienia. Mam nadzieję, że stanie niedługo na nogi. Pozdrawiam wszystkich serdecznie.
I odrazu na myśl przychodzi piosenka Agnieszka ssała mego orzeszka ojejje
Odpowiedz
19 3
zgłoś
gość 10.01.2019 09:16
sama sobie dziewczyno to pieklo zgotowałas pierwzy zły ,drugi z odzysku zły ...życie???
Odpowiedz
14 1
zgłoś
Gość 10.01.2019 09:17
Gość:
Gość: Facet potrzebuje fajnej kobiety, która nadaje się do życia a nie naburmuszonej księżniczki, choćby była nie wiadomo jak piękna
I vice versa kobieta tez woli normalnego fajnego życiowego goscia q nie rozfochowanego księcia z bajki.
Polać wam dobrze gadacie
Odpowiedz
19 1
zgłoś
Jana 10.01.2019 09:17
wystarczy podejmować mądre wybory i dawać też coś od siebie drugiej osobie.
Odpowiedz
8 4
zgłoś
Gość 10.01.2019 09:17
Gość:
Agnieszka: Ludzie, a co jeśli na chwilę chociaż przestalibyśmy obrzucać innych hejtem, a zaczęli kształtować w sobie trochę więcej empatii? Patrzcie, w którą stronę idzie ten świat, gdzie wszyscy opluwają siebie nawzajem, szerzą nienawiść, rasizm, pogardę... mnie to przeraża, a Ciebie? Nie znam tej Pani z artykułu osobiście, pewnie jak większość z Was, ale po ludzku jej współczuję. Nikomu nie życzę cierpienia. Mam nadzieję, że stanie niedługo na nogi. Pozdrawiam wszystkich serdecznie.
I odrazu na myśl przychodzi piosenka Agnieszka ssała mego orzeszka ojejje
Tak to jest jak widzi sie tylko szmal