Piątek 11.01.2019 00:20

Weronika Rosati uspokaja fanów: "W Stanach jestem znana, zaprasza się mnie do różnych produkcji"

Weronika Rosati

Weronika Rosati uspokaja fanów: "W Stanach jestem znana, zaprasza się mnie do różnych produkcji"fot. Eastnews

Weronika Rosati, jak na razie, ma na koncie ponad 50 ról, wyliczając gościnne. Ciężko w to uwierzyć, bo aktorka, bardziej niż ze swojego dorobku zawodowego, znana jest z burzliwego życia prywatnego, tym bardziej, że niektóre spośród jej rozstań kończą się w sądzie.

Ku niezadowoleniu Weroniki, w pamięci widzów zapisały się zwłaszcza te sceny, w których główną rolę odgrywają jej piersi. Rosati zapewnia w wywiadach, że takich epizodów były tylko trzy i gdyby mogła cofnąć czas, nigdy nie zdecydowałaby się pokazać biustu.

Niestety, aktor nie do końca może przewidzieć, które sceny z jego udziałem znajdą się w filmie. W przypadku Weroniki różnie z tym bywało. Na planie telewizyjnej wersji Dziecka Rosemary w reżyserii Agnieszki Holland jej rola miała być ponoć znacznie bardziej rozbudowana. Ostatecznie Weronika tylko mignęła na ekranie.

Jednak, jak zapewnia z dumą aktorka, to i tak dużo lepiej niż całkowite pominięcie w montażu. Rosati twierdzi, że to akurat jej się nie zdarzyło.

Mnie nigdy nie wycięli - uspokaja w Super Expressie. Jeśli w czymś zagrałam, to za każdym razem pojawiałam się na ekranie. W Stanach też już jestem znana. Zaprasza się mnie do różnych produkcji. Dostaję dużo propozycji castingów, co już jest dużym osiągnięciem. Najważniejsze to dostawać propozycje castingów, bo bez tego nie ma nic.

Rosati nie kryje żalu o to, że polskie media skupiają się głównie na jej niepowodzeniach, a nie sukcesach. Przez to powstaje mylne, jej zdaniem, wrażenie, że w Hollywood pojawia się tylko w epizodach i to pod warunkiem, że się rozbierze.

Gram nie tylko epizody, ale też główne role w USA - zapewnia w tabloidzie. Tylko o tym nikt nie pisze. Media wola skupiać się na moim życiu prywatnym. Niedawno zagrałam główną rolę w "Send it the movie", ale widocznie nie dla wszystkich jest to interesujące. 

 

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (563)

Odpowiedz
43 5
zgłoś
Gość 11.01.2019 00:41
Znana z tego, że jako jedyna nie narzekała na knura. A na zdjęciu wymiętolona na wszystkie strony.
Odpowiedz
12 9
zgłoś
gość 11.01.2019 00:42
Gość:
gość:
Gość:
Gość: Współżycie bez ślubu zawartego w Kościele katolickim to grzech śmiertelny! Idzie Pani prosto w piekło! Tylko szczera Spowiedź! Świecenie gołym tylkiem to grzech zgorszenia! Kobieta powinna być skromna.
Zgadzam się z tobą , ale kościół katolicki nie wymyślił żadnych przykazań. Wszystko mamy od Żydów. Sięgnij do źródeł.
A choćby nawet to co z tego? To i nasze przykazania, A ten kto identyfikuje się z katolikami powinien ich przestrzegać. Koniec, kropka.
To przestrzegaj przykazań, to piękne ale nie łącz ich z kościołem katolickim który wymyśla swoje. Poza tym katolicy modlą się do figurek . Zastanów się jeszcze czy to prawdziwa wiara. Szkoda marnować swoje życie na coś co jest powierzchowne i za czym idzie większość. To szeroka droga.
Japitole znow powielacietą głupotę że modlimy się do figurek? figurka to tylko wyobrażenie, którepomaga skierować modlitwę do Boga, ludzie drodzy...
Odpowiedz
33 3
zgłoś
gość 11.01.2019 00:42
Gość:
Gość: Zawsze ma ładne wlosy
Peruka doczepiona z tyłu.
dokładnie, jej wiekowy były (rezyser) pisal, ze bez peruki, sztucznych rzes, grubej tapety nie wychodzi z domu a jej kolejny byly (raper)- mlodszy od poprzedniego- to potwierdzal, nawet chyba napisal o tym jakis kawalek
Odpowiedz
16 19
zgłoś
Gość 11.01.2019 00:44
Gość: Nie znalazłam takiego filmu lol
'Sent it'2019-rola Eve-kurcze wygooglowalem troche I ona faktycznie sporo zagrala w Ameryce
Odpowiedz
30 3
zgłoś
gość 11.01.2019 00:46
od lat wyglada, jak stara zuzyta kokota
Ładowanie komentarzy…