Czwartek 10.01.2019 12:00

Od seksu w "Barze", po wyrzucenie ubrań na śmietnik - dziś mija 11 lat od rozwodu Dody i Majdana! (ZDJĘCIA)

Doda Dorota Rabczewska Dorota Rabczewska-Stępień Radosław Majdan

W 2002 roku Dorota Rabczewska pojawiła się w polsatowskim reality show Bar i od początku było wiadomo, że jest gotowa na wszystko, żeby zrobić karierę. Radosław Majdan był już z kolei znanym i cenionym bramkarzem Wisły Kraków. Ponoć Dorota od razu wpadła mu w oko, zdobył jej numer i zadzwonił z propozycją spotkania. Tak zaczęła się ich wielka miłość. Wkrótce potem Majdan wystąpił w teledysku Virgin do piosenki Dżaga i pomógł Rabczewskiej w rozwoju kariery oraz... powiększeniu biustu. Ona również go wspierała, kibicując na meczach w kusych strojach.

Majdanowie wzięli ślub cywilny i zaczęli spieniężać swój związek. Udzielali wywiadów, pozowali na okładkach, a nawet sprzedawali filmiki z wakacji. Zostali okrzyknięci "polskimi Beckhamami", a media uważnie śledziły każdy ich krok i kiczowate stylizacje.

W 2007 roku pojawiły się plotki o kryzysie w ich związku. Ponoć Dorota dowiedziała się o zdradzie ukochanego i podjęła decyzję o rozwodzie. Potem upokorzyła Radka, wyrzucając jego rzeczy na śmietnik i zatrudniając go w teledysku do piosenki Katharsis, gdzie śpiewała: "Nie wybrałeś mnie - żegnaj więc".

10 stycznia 2008 roku sąd rozwiązał ich małżeństwo. Po rozstaniu byli małżonkowie lubili się obrzucać błotem w mediach. Z czasem jednak ich relacje się ociepliły i fani mieli nawet nadzieje, że być może jeszcze się zejdą. Niestety, w międzyczasie Radek zakochał się w Małgorzacie Rozenek. Od tamtej pory stosunki Dody i Majdana są bardzo chłodne.

Żałujecie, że nie są razem?

« Poprzednie 1/14

Historia związku Dody i Radka

2Historia związku Dody i Radka