Czwartek 10.01.2019 18:30

Colin Farrell wspomina czasy związku z Alicją Bachledą-Curuś: "Żyłem wspaniałym życiem i miałem świetną rodzinę"

Colin Farrell Alicja Bachleda-Curuś

Colin Farrell wspomina czasy związku z Alicją Bachledą-Curuś: "Żyłem wspaniałym życiem i miałem świetną rodzinę"

Colin Farrell jest najpopularniejszym irlandzkim aktorem, który zdobył sławę dzięki niekwestionowanemu talentowi i świetnym udziałom w wielu chętnie oglądanych filmach, za które aż 28 razy nominowany był do najważniejszych filmowych nagród. Za występ w komedii Najpierw strzelaj, potem zwiedzaj został nagrodzony Złotym Globem.

W Polsce o Farrellu zrobiło się głośno dzięki związkowi z Alicją Bachledą-Curuś. Niestety, nawet pięknej Polce nie udało się ujarzmić jego alkoholowo-narkotykowych zapędów. Para ostatecznie rozstała się, jednak podjęła dojrzałą decyzję o wspólnym wychowywaniu syna.

Zobacz: Colin Farrell uczy Henry'ego Tadeusza jeździć rowerem! (ZDJĘCIA)

W środę Collin wystąpił na scenie w Dublinie podczas targów biznesowych Pendulum Summit. W swoim wystąpieniu opowiedział o krytyce, z którą spotkał się po premierze filmu Aleksander, o trudnościach w udźwignięciu sławy oraz o rodzinie, którą stracił:

Potrzebowałem tej lekcji pokory. Czułem, że ściągam wszystkich na dno. Wszystko brałem do siebie. Żyłem wspaniałym życiem, miałem ogromną fortunę, cudowne dzieci, świetną rodzinę, prawdziwych przyjaciół i pracę, która była moją pasją - mówił ze sceny. Warto pamiętać, że aktor ma jeszcze jednego syna, Jamesa, którego matką jest modelka Kim Bordenave.

Dodał, że nawet rodzinne szczęście nie uchroniło go przed odwykiem w 2006 roku. Sukces to relatywne określenie. Nie budzę się z myślą, że go osiągnąłem. Sława nie daje szczęścia.

Zgadzacie się z nim?

 

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (729)

Odpowiedz
13 6
zgłoś
Gość 10.01.2019 19:01
gość:
Gość: W Wiadomościach mówili że jak PIS przegra wynory, to zabiorą 500+, wyprawkę+, podwyższa wiek emerytalny do 75 roku życia, sprowadza islamskich terrorystów. Bardzo się boję... jak może być w Polsce tylu matołów niedocniajacych dobra jakie teraz mamy...
no i oby zabrali ten program bachory+
Hahaha :-D dawno mnie nic tak nie ubawiło. Biedny człowieku, a co ci terroryści islamscy będą robili w Polsce? :-D Ja się boje rodzimej czarnej mafii, która doi skarb Panstwa zasilany z naszych podatków. Boje się niszczenia przyrody przez niedoukow. Rozkradania wszystkiego przez pazernych dorobkiewiczów. Wypłat po 65 tys jakimś dziuniom i protegowanym. I tu boisz się islamskich terrorystów. Oni nawet osikac nas nie chcą.
Odpowiedz
5 3
zgłoś
Gość 10.01.2019 19:02
Pudel manipuluje łapkami
Odpowiedz
15 1
zgłoś
gość 10.01.2019 19:03
to ze mial z nia dziecko nie czyni ich jeszcze rodzina. Poza tym collin mial juz zone, ma innego syna wiec...
Odpowiedz
5 4
zgłoś
gość 10.01.2019 19:04
emerytowany ZOMOl:
Gość:
gość: W Wiadomościach mówili że jak PIS przegra wynory, to zabiorą 500+, wyprawkę+, podwyższa wiek emerytalny do 75 roku życia, sprowadza islamskich terrorystów. Bardzo się boję... jak może być w Polsce tylu matołów niedocniajacych dobra jakie teraz mamy...
do roboty sie wez,a nie zyjesz za moje pieniadze! to nie rząd Ci daje nierobie tylko ja!
Nie oglądaj wiadomości debilu, bo tam straszą tylko takich bezmozgowcow jak ty. Pomyśl jeszcze raz, czy to jest prawda, czy mieszanie w dynce takim glupkom.
dają te pińcet plus a te wóde piją i dziećmi o ścianne rzucają
Jeszcze żyjesz ty PO-ZOMOwska kreaturo?
Odpowiedz
5 4
zgłoś
gość 10.01.2019 19:05
Gość: Trafiło się Alicji jak 6 w totoltku
POroochał i olał
Ładowanie komentarzy…