Czwartek 10.01.2019 18:30

Colin Farrell wspomina czasy związku z Alicją Bachledą-Curuś: "Żyłem wspaniałym życiem i miałem świetną rodzinę"

Colin Farrell Alicja Bachleda-Curuś

Colin Farrell wspomina czasy związku z Alicją Bachledą-Curuś: "Żyłem wspaniałym życiem i miałem świetną rodzinę"

Colin Farrell jest najpopularniejszym irlandzkim aktorem, który zdobył sławę dzięki niekwestionowanemu talentowi i świetnym udziałom w wielu chętnie oglądanych filmach, za które aż 28 razy nominowany był do najważniejszych filmowych nagród. Za występ w komedii Najpierw strzelaj, potem zwiedzaj został nagrodzony Złotym Globem.

W Polsce o Farrellu zrobiło się głośno dzięki związkowi z Alicją Bachledą-Curuś. Niestety, nawet pięknej Polce nie udało się ujarzmić jego alkoholowo-narkotykowych zapędów. Para ostatecznie rozstała się, jednak podjęła dojrzałą decyzję o wspólnym wychowywaniu syna.

Zobacz: Colin Farrell uczy Henry'ego Tadeusza jeździć rowerem! (ZDJĘCIA)

W środę Collin wystąpił na scenie w Dublinie podczas targów biznesowych Pendulum Summit. W swoim wystąpieniu opowiedział o krytyce, z którą spotkał się po premierze filmu Aleksander, o trudnościach w udźwignięciu sławy oraz o rodzinie, którą stracił:

Potrzebowałem tej lekcji pokory. Czułem, że ściągam wszystkich na dno. Wszystko brałem do siebie. Żyłem wspaniałym życiem, miałem ogromną fortunę, cudowne dzieci, świetną rodzinę, prawdziwych przyjaciół i pracę, która była moją pasją - mówił ze sceny. Warto pamiętać, że aktor ma jeszcze jednego syna, Jamesa, którego matką jest modelka Kim Bordenave.

Dodał, że nawet rodzinne szczęście nie uchroniło go przed odwykiem w 2006 roku. Sukces to relatywne określenie. Nie budzę się z myślą, że go osiągnąłem. Sława nie daje szczęścia.

Zgadzacie się z nim?

 

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (729)

Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 11.01.2019 15:00
no cóż potrafił się facet zachować a nie ja zdziecinniały syn Martyniuka smarować tyłek swojej byłej
Odpowiedz
1 2
zgłoś
gość 11.01.2019 15:15
Ona nie była jego żoną. Jaka rodzina? Jest jeszcze jedna kobieta o jeszcze jedno dziecko.
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 11.01.2019 16:04
a dajze spokój,syn Alicii jest zdrowy
Odpowiedz
1 1
zgłoś
góral z hal 11.01.2019 16:45
Gość: Przeciez on nic nie pisze o Alicji.
Ty nie wiesz, czy on coś o Alicji mówił, ale mówił o rodzinie, a z Curusiową rodzinę przecież tworzyli. Polak-katolik to jednak bardzo zazdrosne zwierzę jest. Sam szczęścia nie zaznaje otumaniony dogmatycznymi zakazami i nakazami, więc każdemu, któremu choć przez chwilę szczęście sprzyjało musi łatkę przypiąć. Większość katolików i tak pójdzie do piekła wiedziona tam przez swoich pastuchów.
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 11.01.2019 17:13
A skąd wiadomo, że. chodzi o panią Alicję. Miał również związek z modelką i synka.
Ładowanie komentarzy…