Czwartek 10.01.2019 22:15

Mieszkańcy Buczkowic chwalą syna Szydło: "Jest dobrym księdzem i człowiekiem. Polityką się nie zajmuje"

Beata Szydło Edward Szydło ksiądz Tymoteusz

Mieszkańcy Buczkowic chwalą syna Szydło: "Jest dobrym księdzem i człowiekiem. Polityką się nie zajmuje"

Dwa lata temu, w maju, syn Beaty i Edwarda Szydłów przyjął święcenia kapłańskie. W tym wyjątkowym dniu księdzu Tymoteuszowi towarzyszyli rodzice, którzy sądząc po zdjęciach, byli bardzo dumni z syna i jego wytrwałości w dążeniu do celu oraz wzruszeni jego nową drogą życiową. Szydło w rozmowie z Gościem Niedzielnym opowiadała z wypiekami na twarzy, że syn od dziecka parał się służbą kościelną. Sam Tymoteusz w rozmowie z tym samym tygodnikiem przyznał, że od zawsze marzył o tym, by zostać księdzem.

Zobacz: Szydło: "Żona premiera Węgier wzruszona zapewniła mnie o modlitwie za mojego syna. Od dziecka był ministrantem"

Minęło już trochę czasu, od kiedy ksiądz Tymoteusz zaczął pełnić posługę w Buczkowicach. Z tej okazji Super Express postanowił dowiedzieć się, co o synu Beaty Szydło i jego działalności w kościele sądzą parafianie. Okazało się, że ksiądz Tymoteusz jest ulubionym duchownym mieszkańców małej wsi położonej w województwie śląskim:

To jest bardzo w porządku, dobry ksiądz. Był u nas po raz pierwszy z kolędą i bardzo ciekawie się z nim rozmawiało. Ma dobre kazania. W dodatku dużo robi dla dzieci. Prowadzi scholę. Niedawno koncert dzieciakom zorganizował. Ciągle się też kształci. Byle tak dalej - cytuje tabloid mieszkańców Buczkowic.
Chodzę do kościoła co tydzień. Powiedziałbym, że jest bardzo dobrym księdzem i człowiekiem. Polityką nie zajmuje się wcale, tylko parafią, a dzieci to po prostu do niego lgną - chwalą go inni parafianie również cytowani przez Super Express.

Mama może być dumna z syna?

 

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (382)

Odpowiedz
12 6
zgłoś
Gość 10.01.2019 22:30
Fryzjera mają tego samego
Odpowiedz
15 7
zgłoś
Gość 10.01.2019 22:30
Świetny ksiądz. Szanuję.
Odpowiedz
13 9
zgłoś
Gość 10.01.2019 22:31
Gość: Nauczyciolom to ciagle jest zle. 2 miesiace wakacji, przewa przedswiateczna, ferie wielkanoc I wlasny urlop. Przeciez to jest jakies 4msc wolnego w ciagu roku. Nie wspomne ze oni nie pracuja 8h jak wszyscy. Ida jednego dnia na 3h, drugiego na 6h. Moze nie zarabiaja kokosow ale niech wrzuca na luz bo nie maja naprawde zle
Ktos Ci bronił zostać nauczycielem, skoro mają tak dobrze?
Odpowiedz
8 3
zgłoś
Gość 10.01.2019 22:31
To gdzie jej chrześcijańskie przyklady
Odpowiedz
10 8
zgłoś
Gość 10.01.2019 22:32
Gość: I tak bedzie kradl jak matka
Niby komu i co ukradła.
Ładowanie komentarzy…