Czwartek 10.01.2019 22:15

Mieszkańcy Buczkowic chwalą syna Szydło: "Jest dobrym księdzem i człowiekiem. Polityką się nie zajmuje"

Beata Szydło Edward Szydło ksiądz Tymoteusz

Mieszkańcy Buczkowic chwalą syna Szydło: "Jest dobrym księdzem i człowiekiem. Polityką się nie zajmuje"

Dwa lata temu, w maju, syn Beaty i Edwarda Szydłów przyjął święcenia kapłańskie. W tym wyjątkowym dniu księdzu Tymoteuszowi towarzyszyli rodzice, którzy sądząc po zdjęciach, byli bardzo dumni z syna i jego wytrwałości w dążeniu do celu oraz wzruszeni jego nową drogą życiową. Szydło w rozmowie z Gościem Niedzielnym opowiadała z wypiekami na twarzy, że syn od dziecka parał się służbą kościelną. Sam Tymoteusz w rozmowie z tym samym tygodnikiem przyznał, że od zawsze marzył o tym, by zostać księdzem.

Zobacz: Szydło: "Żona premiera Węgier wzruszona zapewniła mnie o modlitwie za mojego syna. Od dziecka był ministrantem"

Minęło już trochę czasu, od kiedy ksiądz Tymoteusz zaczął pełnić posługę w Buczkowicach. Z tej okazji Super Express postanowił dowiedzieć się, co o synu Beaty Szydło i jego działalności w kościele sądzą parafianie. Okazało się, że ksiądz Tymoteusz jest ulubionym duchownym mieszkańców małej wsi położonej w województwie śląskim:

To jest bardzo w porządku, dobry ksiądz. Był u nas po raz pierwszy z kolędą i bardzo ciekawie się z nim rozmawiało. Ma dobre kazania. W dodatku dużo robi dla dzieci. Prowadzi scholę. Niedawno koncert dzieciakom zorganizował. Ciągle się też kształci. Byle tak dalej - cytuje tabloid mieszkańców Buczkowic.
Chodzę do kościoła co tydzień. Powiedziałbym, że jest bardzo dobrym księdzem i człowiekiem. Polityką nie zajmuje się wcale, tylko parafią, a dzieci to po prostu do niego lgną - chwalą go inni parafianie również cytowani przez Super Express.

Mama może być dumna z syna?

 

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (382)

Odpowiedz
10 10
zgłoś
jankowski 10.01.2019 22:43
Synalek dupczy sie na kurii
Odpowiedz
10 6
zgłoś
gość 10.01.2019 22:44
Czyli jest gejem
Odpowiedz
3 4
zgłoś
Gość 10.01.2019 22:45
Niestety to zazwyczaj matki poswiecaja swoich synow (dla uzyskania dla siebie przychylnosci nieznanej sily?), wysulajac ich do bycia ksiedzem, tutaj tylko moze pomoc ojciek, ktory obroni syna, I pozwoli mu zyc jak inni mezczyzni, ale tu potrzebny mezczyzna ktory ma sile I uratuje dziecko przed byciem ofiara
Odpowiedz
7 4
zgłoś
ddd 10.01.2019 22:47
Ten świat poszedł w złym kierunku. To co dobre i piękne nagle stało się niemodne. Propaganda robi swoje. Ci, którzy chodzą w skórach gardzą tymi w futrach. Nie wypowiadają się o życiu prywatnym, za to dają tysiące zdjęć na portalach. Robią zdjecia bez makijażu, ale z tysiącem filtrów.... Mamy dobry rząd bo są w nim dobrzy ludzie, ale to jest niemodne, dobro jest niemodne wręcz wstydliwe. I taka prawda.
Odpowiedz
10 6
zgłoś
Gość 10.01.2019 22:48
Jak dobry ksiądz może tolerować to co wyprawia jego matka, ile przykazań łamie, jaki był jej stosunek do osób niepełnosprawnych w sejmie,udaje że nie widzi?
Ładowanie komentarzy…