Piątek 11.01.2019 09:15

Danzel wystąpił w "Pytaniu na Śniadanie"! Ostrzegamy: gorszego playbacku nie widzieliście

Danzel Pytanie na Śniadanie Danzel w Pytaniu na Śniadanie

Danzel wystąpił w "Pytaniu na Śniadanie"! Ostrzegamy: gorszego playbacku nie widzieliście

Na fali sentymentu i wspomnień do show biznesu i na scenę muzyczną coraz częściej wracają gwiazdy, które mogłyby się wydawać przebrzmiałe. Okazuje się jednak, że odbiorcy lubią wspominać nawet tych, którzy w swoich złotych latach nie uchodzili, delikatnie mówiąc, za najlepszych artystów. Jednym z takich przykładów jest Mandaryna, znana do dzisiaj głównie ze swojego słynnego występu w Sopocie, gdy pytała publiczność, czy ta "zna ewrynajt".

Zobacz: Mandaryna powtórzy sukces sprzed lat? "Dysponowała ogromnymi budżetami"

Artystę z czasów i o renomie Mandaryny postanowiła odgrzebać telewizyjna Dwójka, która zaprosiła do Pytania na Śniadanie... Danzela. Belg piętnaście lat temu (!) podbił listy przebojów piosenką Pump It Up!, która miała właściwie dwie zwrotki i nieskomplikowany refren składający się ze sformułowania "Don't you know, pump it up, You got to pump it up". Ci, którzy nie do końca rozumieli, co wywrzaskuje Danzel, śpiewali po prostu "pamperap".

Właściwie nie wiadomo, co przez te piętnaście lat działo się z Danzelem, oprócz tego, że co jakiś czas występował w Jaka to melodia. Cztery lata temu pokazał się nawet w Tańcu z Gwiazdami (!), ale o dziwo nie jako gwiazda, a po prostu artysta urozmaicający pląsy na parkiecie. Można zaryzykować stwierdzenie, że jednak gdzieś koncertował, zapewne uświetniając dożynki lub festiwale kiełbasy gdzieś w Polsce.

W środę Danzel zasiadł na kanapach śniadaniówki, gdzie starał sobie poradzić z Aleksandrą Kostką i Łukaszem Nowickim, histerycznie śmiejącym się na każde jego słowo. Na szczęście ten wywiad dostępny jest tylko na stronach TVP, bo śmiało mógłby konkurować w naszym plebiscycie na Żenadę Roku.

Powiedz, co takiego jest w nas, Polakach, że do nas przyjeżdżasz? Zima ci się podoba! - zagadali Danzela prowadzący.

Lubię rosół - odpowiedział nieco speszony Belg.

A macie tam w Belgii rosół? - dopytywał Nowicki. Robicie? Ale z pręgą? Na kurczaczku? Czy stara kura? Warzywa gotujesz, pieczesz...?

Na tym jeszcze nie koniec. Po wywiadzie Danzel wystąpił na scenie śniadaniówki, chociaż nie wiemy, czy można nazwać to występem... Muzyk starał się ruszać ustami do najgorszego playbacku, jaki widzieliśmy od dawna. Do jego wysiłków dołożono jeszcze chaotyczny montaż i zdjęcia pocięte tak, jakby operatorem było dziecko. To wideo również możecie obejrzeć na stronie Pytania na Śniadanie.

Tęskniliście za Danzelem?

fot. pytanienasniadanie.tvp.plfot. pytanienasniadanie.tvp.plfot. pytanienasniadanie.tvp.pl
fot. pytanienasniadanie.tvp.pl
fot. pytanienasniadanie.tvp.plfot. pytanienasniadanie.tvp.pl
fot. pytanienasniadanie.tvp.pl
fot. pytanienasniadanie.tvp.pl

 

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (209)

Najnowsze » Nowsze » Oglądasz 181-209 z 209
Odpowiedz
0 0
zgłoś
erroor 11.01.2019 18:59
Widzieliście gdzieś brak synchronizacji w tym playbacku, bo ja szczerze mówiąc nie widzę i nie słyszę?
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 11.01.2019 19:01
mojej starej lata temu tłukłem do łepetyny ze to pamparap to discopolo po angielsku i że g^^owna słucha to się obrażała i mówiła że się nie znam...teraz udaje że wcale tego szitu nie słuchała...takie są baby
Odpowiedz
0 0
zgłoś
Ivy 11.01.2019 19:01
Ja to naprawdę nie wiem dla czego się dziwicie. Ludzie się starzeją to naturalna kolej rzeczy nawet sportowiec ma początek i koniec kariery . Jak pokażecie bobasa i piętnastolatka to też jest różnica.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 11.01.2019 19:25
gorszy niż ten gdy jakaś różowa laska udawała w TVN że gra na gitarze?
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 11.01.2019 19:30
Zespół z Angeliką Fajcht na gitarze w Dzień Dobry TVN nic nie przebije!
Ładowanie komentarzy…
Najnowsze » Nowsze » Oglądasz 181-209 z 209