Trwa ładowanie...
Przejdź na

Ogórek miażdży Ostaszewską: "Płód to nie człowiek, a dzik to od początku dzik"

1170
Podziel się

Maja walczyła o prawo do aborcji, argumentując, że płód to zlepek komórek...

Ogórek miażdży Ostaszewską: "Płód to nie człowiek, a dzik to od początku dzik"
bCHMFuuZ

Od kilku dni w Polsce trwa protest przeciwko masowemu odstrzałowi dzików, który zaplanował Główny Lekarz Weterynarii. Ma to związek z rzekomym rozprzestrzenianiem się afrykańskiego pomoru świń, a przynajmniej to oficjalna wersja podana przez Ministerstwo Środowisko. O cofnięcie decyzji apelowali początkowo naukowcy z Polskiej Akademii Nauk, a do nich przyłączyli się celebryci. Ci sami, którzy zwykle protestują przy jakichkolwiek decyzjach rządu.

Wśród protestujących znalazła się naczelna uczestniczka marszów i manifestacji, Maja Ostaszewska, która w ostatnim czasie pojawia się w mediach nie ze względu na zawodowe osiągnięcia, a głównie w kontekście działalności o zabarwieniu politycznym.

bCHMFuvb

Jeszcze kilka miesięcy temu Maja walczyła o legalną aborcję podczas Czarnego Marszu, argumentując swoje stanowisko tym, że zarodek w łonie matki to tylko "zlepek komórek". W środę Ostaszewska stanęła w obronie dzików, tłumacząc poparcie dla protestu tym, że podczas masowego odstrzału zginą ciężarne lochy, które urodzą małe dziki i zapewnią utrzymanie populacji dzików.

Minister Środowiska jednym podpisem skazuje na zagładę niemalże całą populację dzików!!! Do końca lutego odstrzelonych ma być 210 000 z 229 000 żyjących w naszym kraju. W tym młode, ciężarne lochy oraz osobniki żyjące w Parkach Narodowych - napisała na Facebooku.

Zabranie przez nią głosu wywołało do tablicy byłą kandydatkę na urząd prezydenta, Magdalenę Ogórek, która postanowiła wytknąć aktorce hipokryzję. Na swoim profilu na Twitterze zwróciła uwagę Ostaszewskiej:

Nie oceniam sprawy zabijania dzików (nie znam się na ASF), ale wytłumaczcie mi proszę, jakim cudem locha nosi w sobie małego dzika, o którego życia należy walczyć, a kobieta w ciąży nosi "zlepek komórek"? Płód to nie człowiek, a dzik to od początku dzik - pisze uszczypliwie Magda.

bCHMFuvh

Myślicie, że Ostaszewska odpowie na jej zaczepkę?

bCHMFuvi
bCHMFuvj
bCHMFuvC
KOMENTARZE
(1170)
Gość
2 lata temu
Walcz!
gość
2 lata temu
Jaki sens ma wybijanie dzików skoro nadal jest sprowadzane mięso z Ukrainy ? Tam jest ognisko choroby nie u nas
Gość
2 lata temu
A jak mordują zwierzęta w rzeźniach to jest dobrze? One to dopiero cierpią
bCHMFuvD
gość
2 lata temu
Kiedy ta społeczna ciasnota umysłowa zrozumie ze nie chodzi o masówkę tylko aborcje w skrajnych przypadkach ... i o to ze decydować powinna matk a nie cały naród który nie urodzi i nie wychowa dziecka np z wadami genetycznymi .
gość
2 lata temu
U dzików raczej nie będzie sie sprawdzać, w którym miesiacu ciazy są.
Najnowsze komentarze (1170)
Gość
rok temu
Nie lubię Ostaszewskiej
gość
rok temu
wielkie brawa dla Pani Ogórek!!!!!te samozwańcze celebrytki juz wszystko pomylLy co tylko sie dało,,,,,,wstyd mi za Ostaszewską
gość
rok temu
A płód dzika nie może być?
gość
rok temu
Niby ogorek ma racje ale ogorek to nie czlowiek...
Gość
rok temu
Lubię Ostaszewską jako aktorkę. Ale niech ona się już nie wypowiada w kwestiach na których się nie zna
Gość
rok temu
Pani O zrobiłaby karierę zagranicą - Margaret Cucumber ; ) . Brzmi poważnie i światowo.
gość
rok temu
KOCHANIE! WIARA CZYNI CUDA,BEDZIE DOBRZE.
gość
rok temu
KOCHANIE! WIARA CZYNI CUDA,BEDZIE DOBRZE.
bCHMFuvv
Echo
rok temu
Ogórek nie umie czytać ze zrozumieniem. Ostaszewskiej chodziło o to, że znaczne zmniejszy się populacja dzików, bo zabite zostaną również ciężarne osobniki i w przyszłości ciężko będzie się odbudować populacji. Ludziom z powodu aborcji nie grozi zagłada. Za dużo tych szkodników na tym świecie. No ale czego tu oczekiwać po Ogórek. Na pewno nie myślenia.
gość
rok temu
witamina b 17
gość
rok temu
Ciemnota wmawia Polakom, że ich przeciwnicy są zwolennikami aborcji. Nic bardziej mylnego. Jednakże ciemnota kupuje te brednie.
gość
rok temu
Trzeba mieć móżdżek ogórka, żeby nie zrozumieć co to jest ciężarna samica, a co to jest płód.
gość
rok temu
Trzeba mieć móżdżek ogórka, żeby nie zrozumieć co to jest ciężarna samica, a co to jest płód.
gość
rok temu
To jest wymóg Unii! nie nasz. Niemcy wybili 830 tysięcy dzików!!!!
...
Następna strona
bCHMFuvX