Czwartek 10.01.2019 23:00

Ogórek miażdży Ostaszewską: "Płód to nie człowiek, a dzik to od początku dzik"

Magdalena Ogórek Maja Ostaszewska

Ogórek miażdży Ostaszewską: "Płód to nie człowiek, a dzik to od początku dzik"

Od kilku dni w Polsce trwa protest przeciwko masowemu odstrzałowi dzików, który zaplanował Główny Lekarz Weterynarii. Ma to związek z rzekomym rozprzestrzenianiem się afrykańskiego pomoru świń, a przynajmniej to oficjalna wersja podana przez Ministerstwo Środowisko. O cofnięcie decyzji apelowali początkowo naukowcy z Polskiej Akademii Nauk, a do nich przyłączyli się celebryci. Ci sami, którzy zwykle protestują przy jakichkolwiek decyzjach rządu.

Zobacz: Celebryci walczą przeciw masowemu odstrzałowi dzików: "Nie dopuśćmy do RZEZI!"

Wśród protestujących znalazła się naczelna uczestniczka marszów i manifestacji, Maja Ostaszewska, która w ostatnim czasie pojawia się w mediach nie ze względu na zawodowe osiągnięcia, a głównie w kontekście działalności o zabarwieniu politycznym.

Jeszcze kilka miesięcy temu Maja walczyła o legalną aborcję podczas Czarnego Marszu, argumentując swoje stanowisko tym, że zarodek w łonie matki to tylko "zlepek komórek". W środę Ostaszewska stanęła w obronie dzików, tłumacząc poparcie dla protestu tym, że podczas masowego odstrzału zginą ciężarne lochy, które urodzą małe dziki i zapewnią utrzymanie populacji dzików.

Minister Środowiska jednym podpisem skazuje na zagładę niemalże całą populację dzików!!! Do końca lutego odstrzelonych ma być 210 000 z 229 000 żyjących w naszym kraju. W tym młode, ciężarne lochy oraz osobniki żyjące w Parkach Narodowych - napisała na Facebooku.

Zabranie przez nią głosu wywołało do tablicy byłą kandydatkę na urząd prezydenta, Magdalenę Ogórek, która postanowiła wytknąć aktorce hipokryzję. Na swoim profilu na Twitterze zwróciła uwagę Ostaszewskiej:

Nie oceniam sprawy zabijania dzików (nie znam się na ASF), ale wytłumaczcie mi proszę, jakim cudem locha nosi w sobie małego dzika, o którego życia należy walczyć, a kobieta w ciąży nosi "zlepek komórek"? Płód to nie człowiek, a dzik to od początku dzik - pisze uszczypliwie Magda.

Myślicie, że Ostaszewska odpowie na jej zaczepkę?

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (1470)

Oglądasz 1141-1170 z 1470
Odpowiedz
3 3
zgłoś
Gość 11.01.2019 21:38
Ciekawe kiedy Pis stwierdzą że mają za dużo przeciwników i zaczną strzelać do ludzi?
Odpowiedz
2 2
zgłoś
Gośću 11.01.2019 21:42
Pani Maja mie odpowie, bo schodzic na poziom mułu aby prowadzic konwersacje. Mozna sie utaplac
Odpowiedz
5 3
zgłoś
Gość 11.01.2019 21:46
Tepa blondynka, to tak jakby nie odroznic aborcji od zamordowania ciezarnej w 7 miesiacu. Brawo, pustak i tyle.
Odpowiedz
2 4
zgłoś
gość 11.01.2019 21:48
Ogórek znowu pierniczy - przecież pisała ciężarne lochy a nie dziki w łonie lochy
Odpowiedz
6 2
zgłoś
gość 11.01.2019 21:49
wypowiedż ostaszewskiej jest szokująca jej iloraz inteligencji i wiedza jest równa zeru. zostań już babo przy buddyżmie i wegetarianiżmie....
Ładowanie komentarzy…
Oglądasz 1141-1170 z 1470