Trwa ładowanie...
Przejdź na

Syn Martyniuka uciekł do Warszawy? "Woli być z dala od problemów" (TYLKO U NAS)

598
Podziel się

Podobno miał dosyć małomiasteczkowej mentalności i woli "przeczekać szum" w stolicy...

Syn Martyniuka uciekł do Warszawy? "Woli być z dala od problemów" (TYLKO U NAS)
bDheiktN

Syn gwiazdora disco polo raczej nie może uznać ostatniego okresu za najlepszą zimę swojego życia. Bohater słynnego nagłówka "ojciec lubi oczy zielone, a syn marihuanę" znów ma kłopoty z prawem w związku z awanturą domową z ciężarną żoną i zarzutem posiadania narkotyków. Jak udało nam się dowiedzieć, atmosfera w miejscu zamieszkania - co zrozumiałe - nie była najlepsza, więc postanowił wynieść się na jakiś czas z rodzinnej miejscowości i poszukać anonimowości i azylu... w Warszawie.

Syn Martuniuka uciekł z tej swojej wsi do Warszawy. Postanowił korzystać z życia w stolicy i uciec od rodziny oraz problemów. Podobno ulokował się gdzieś na Mokotowie, ale nikt dokładnie nie wie gdzie, bo zależy mu na dyskrecji - mówi nasze źródło związane z rodziną.

bDheiktP

Przypomnijmy, że 19-letnia Ewelina Martyniuk, żona syna Zenka, jest w zaawansowanej ciąży i obecnie przebywa pod opieką rodziców. Z Danielem M. nie ma kontaktu. Zenek stara się wspierać synową i wciąż ma nadzieję, że sprawy jeszcze się ułożą, a Daniel będzie dobrym ojcem. W prasie napisano, że Zenon liczy, że para dojdzie jednak do porozumienia dla dobra wnuczki. Ponoć Martyniuk planuje wysłać syna na odwyk: Zenek wyśle syna na odwyk. "Postawiliśmy mu twarde warunki. Takie sytuacje zdarzają się w niejednej rodzinie"

Daniel. M został zatrzymany w sylwestra, po tym, jak jego matka wezwała policję. Powodem miała być awantura z młodą żoną, której ponoć nie chciał wpuścić do domu. Przy okazji funkcjonariusze znaleźli w jego domu narkotyki.

bDheiktV
bDheikuq
KOMENTARZE
(598)
gość
2 lata temu
Nie kupujcie butó z CCC - jeden sezon i do kosza. A jak reklamacje zlozycie to trwa to mieciac czyli trzeba sobie kupic znowu nowe buty, bo w czym chodzic wtedy. MASAKRA.
gość
2 lata temu
Zapytajcie jego dealera, wróć!: jego sprzedawcę suszu konopi indyjskich. On na pewno wie, gdzie teraz Pan Daniel rezyduje
gość
2 lata temu
W stoł(y)czy większy dostęp do lepszych prochów.
bDheikur
gość
2 lata temu
Widać,że Zenek to porządny prosty chłop... Ze mu się taki syn marnotrawny trafił...
Gość
2 lata temu
No to faktycznie jest na odwyku... od syfu który sam zostawił
Najnowsze komentarze (598)
Gość
2 lata temu
Skoro odpowiadasz na komentarze z plotka to może odpowiedz też tutaj. Widać ,że jesteś rozpieszczonym gogusiem, który za nic nie chce wziąć na siebie odpowiedzialności i tylko idzie na łatwiznę. Jak już się robi ciężko to się ucieka w dziuplę. Powiedz mi jak się w wieku 28 lat zrzuca odpowiedzialność za zajście w ciążę tylko na kobietę to kim się jest? Przedszkolakiem, któremu mama nie wytłumaczyła ,że od zapałek się można poparzyć? Przecież są takie zabezpieczenia jak prezerwatywa czy inne metody antykoncepcji dla mężczyzn. Skoro tak się wypowiadasz o przyszłej matce twojego dziecka to znaczy,że nie byłeś jej już pewny wtedy. A jak się nie jest pewnym to albo się zabezpiecza albo nie współżyje albo odchodzi. Tylko,że widzisz Daniel taka mądrość, chociaż oczywista dla niektórych, innym nie jest dana. I chyba nigdy nie będzie. Z jednej strony ci współczuję , z drugiej - cóż jak to się mówi selekcja naturalna.
gość
2 lata temu
Kupa na wylocie
Gość
2 lata temu
Rodzice spoko ale on nie bierze bobreogo przykładu z ich pracy jeśli myśli że wszystko mu się należy jest w błędzie nie zrobił nic czym moglby zaimponowć żal rodziców tak wykolejonego syna muszą dać mu nauczke dzieci się nie wybiera to one grają na uczuciach rodziców Wy jesteście ok a On musi się ogarnąć inaczej przegra
Gość
2 lata temu
Słaby ten wasz informator jeżeli mówi że gość uciekł z "tej swojej wsi". Facet mieszka na nowym osiedlu pod Białymstokiem a nie na wsi..
gość
2 lata temu
Daniel nie będzie ani dobrym ojcem,ani mężęm.Matkę z dzieckiem należy odseparować,dosłownie,od tego narko-biznesmena.Nawet tatuś nie ma na niego wpływu,Co to robi kasa i wolność,a raczej samowola..
gość
2 lata temu
Dopiero się zaćpa. Szkoda rodziców.
Gość
2 lata temu
Zakręcić kurek z kasą i spokornieje Piotrus Pan
Sopocianka
2 lata temu
Uciekł????Co za TCHÓRZ.
bDheikuj
Sopocianka
2 lata temu
Uciekł????Co za TCHÓRZ.
gość
2 lata temu
Ciekawe, czy Daniel zna jakies jezyki obce. Niedlugo bedzie musial uciekac chyba za granice ze wstydu.
Gość
2 lata temu
Tak sie kobczy polowanie na bogaczy
gość
2 lata temu
A kogo obchodzi jakis martyniuk, nazwisko juz wiejskie, tatuńcio kasę bije, mimo, ze spiewać nie potrafi. W głowach sie poprzewracało
Gość
2 lata temu
Chytra chciwa gesiarka, jej rodzinka nie lepsza, gesi hoduja i zażynają
gość
2 lata temu
Co to za facet nie patrzy na żonę i dziecko które się urodzi a skąd ma pieniądze.
...
Następna strona
bDheikuL