Piątek 11.01.2019 13:15

Syn Martyniuka uciekł do Warszawy? "Woli być z dala od problemów" (TYLKO U NAS)

Daniel M Zenek Martyniuk

Syn Martyniuka uciekł do Warszawy? "Woli być z dala od problemów" (TYLKO U NAS)

Syn gwiazdora disco polo raczej nie może uznać ostatniego okresu za najlepszą zimę swojego życia. Bohater słynnego nagłówka "ojciec lubi oczy zielone, a syn marihuanę" znów ma kłopoty z prawem w związku z awanturą domową z ciężarną żoną i zarzutem posiadania narkotyków. Jak udało nam się dowiedzieć, atmosfera w miejscu zamieszkania - co zrozumiałe - nie była najlepsza, więc postanowił wynieść się na jakiś czas z rodzinnej miejscowości i poszukać anonimowości i azylu... w Warszawie.

Przypomnijmy: Syn Martyniuka oskarża żonę na Facebooku: "Mam dowody na to, że Ewelina jest NIMFOMANKĄ"!

Syn Martuniuka uciekł z tej swojej wsi do Warszawy. Postanowił korzystać z życia w stolicy i uciec od rodziny oraz problemów. Podobno ulokował się gdzieś na Mokotowie, ale nikt dokładnie nie wie gdzie, bo zależy mu na dyskrecji - mówi nasze źródło związane z rodziną.

Przypomnijmy, że 19-letnia Ewelina Martyniuk, żona syna Zenka, jest w zaawansowanej ciąży i obecnie przebywa pod opieką rodziców. Z Danielem M. nie ma kontaktu. Zenek stara się wspierać synową i wciąż ma nadzieję, że sprawy jeszcze się ułożą, a Daniel będzie dobrym ojcem. W prasie napisano, że Zenon liczy, że para dojdzie jednak do porozumienia dla dobra wnuczki. Ponoć Martyniuk planuje wysłać syna na odwyk: Zenek wyśle syna na odwyk. "Postawiliśmy mu twarde warunki. Takie sytuacje zdarzają się w niejednej rodzinie"

Daniel. M został zatrzymany w sylwestra, po tym, jak jego matka wezwała policję. Powodem miała być awantura z młodą żoną, której ponoć nie chciał wpuścić do domu. Przy okazji funkcjonariusze znaleźli w jego domu narkotyki.

 

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (789)

Odpowiedz
16 11
zgłoś
gość 11.01.2019 13:38
kogo obchodzi ten p***b kosmiczny? dla mnie to niech zdycha od narkotyków,
Odpowiedz
20 20
zgłoś
Gość 11.01.2019 13:39
Gość:
Gość:
Gość:
Gość: Mloda cwaniara wyszukala syna bogacza na instagramie i umowila sie na sekks do hotelu, wiedziala co robi, zaplanowala sobie zostanie pania Martyniukowa i w sumie jej plan sie powiodl, szkoda, ze kosztem szczescia Martyniokow i dzieciaka w drodze.
Na miejscu Zenka nic bym nie chcial miec doczynienia z ta wyrahowana kalkularowka. Wrobila jego syna w bachora i w slub, mam nadzieje, ze nie byl glupi i kazal synowi podpisac intwrcyzje, inaczej polowa majatku Zenka koniec koncow pojdzie na cwanego pasozyta goscinnego w kro ku.
Mhm, tylko że dziewczyna jest bogata z domu a synalek ganiał za nią od dwóch lat. Zapytaj policji ktora go spod jej domu zwijała pijanego.
Co za p***b z tego Daniela uciekł od obiwiazku bycia ojcem żeby dalej ćpać w Warszawie
A on sie prosil o bachora? Jak odstawila antykoncepcje za jego plecami to teraz niech sama bawi i placi. Na miejscu Zenka bym ja calkowicie odciela od pieniedzy. Niech ja Daniel utrzymuje jak chce i placi alimenty ze swojej wyplaty. A on majatku Zenka wara. Powinien to zrobic przed slubem, to by sie rodzinie Eweliny cale weselisko odwidzialo.
Odpowiedz
25 4
zgłoś
Gość 11.01.2019 13:39
W Warszawie lepszy dostęp
Odpowiedz
15 3
zgłoś
gość 11.01.2019 13:39
debil i tyle
Odpowiedz
31 2
zgłoś
Gość 11.01.2019 13:39
No w końcu w Warszawie jest gdzie zabalować nie tak jak w domu
Ładowanie komentarzy…