Piątek 11.01.2019 13:15

Syn Martyniuka uciekł do Warszawy? "Woli być z dala od problemów" (TYLKO U NAS)

Daniel M Zenek Martyniuk

Syn Martyniuka uciekł do Warszawy? "Woli być z dala od problemów" (TYLKO U NAS)

Syn gwiazdora disco polo raczej nie może uznać ostatniego okresu za najlepszą zimę swojego życia. Bohater słynnego nagłówka "ojciec lubi oczy zielone, a syn marihuanę" znów ma kłopoty z prawem w związku z awanturą domową z ciężarną żoną i zarzutem posiadania narkotyków. Jak udało nam się dowiedzieć, atmosfera w miejscu zamieszkania - co zrozumiałe - nie była najlepsza, więc postanowił wynieść się na jakiś czas z rodzinnej miejscowości i poszukać anonimowości i azylu... w Warszawie.

Przypomnijmy: Syn Martyniuka oskarża żonę na Facebooku: "Mam dowody na to, że Ewelina jest NIMFOMANKĄ"!

Syn Martuniuka uciekł z tej swojej wsi do Warszawy. Postanowił korzystać z życia w stolicy i uciec od rodziny oraz problemów. Podobno ulokował się gdzieś na Mokotowie, ale nikt dokładnie nie wie gdzie, bo zależy mu na dyskrecji - mówi nasze źródło związane z rodziną.

Przypomnijmy, że 19-letnia Ewelina Martyniuk, żona syna Zenka, jest w zaawansowanej ciąży i obecnie przebywa pod opieką rodziców. Z Danielem M. nie ma kontaktu. Zenek stara się wspierać synową i wciąż ma nadzieję, że sprawy jeszcze się ułożą, a Daniel będzie dobrym ojcem. W prasie napisano, że Zenon liczy, że para dojdzie jednak do porozumienia dla dobra wnuczki. Ponoć Martyniuk planuje wysłać syna na odwyk: Zenek wyśle syna na odwyk. "Postawiliśmy mu twarde warunki. Takie sytuacje zdarzają się w niejednej rodzinie"

Daniel. M został zatrzymany w sylwestra, po tym, jak jego matka wezwała policję. Powodem miała być awantura z młodą żoną, której ponoć nie chciał wpuścić do domu. Przy okazji funkcjonariusze znaleźli w jego domu narkotyki.

 

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (789)

Odpowiedz
3 1
zgłoś
ość 11.01.2019 21:35
Gość: Mlody martyniuk jest teraz gardias pogodynka to do niej uciekl.
A jej po co taki szczaw i d**ek. Jego juz zadna porzadna kobieta nie bedzie chciala. Faceta znac po tym jak konczy. A on jest skonczony, po tym jak zone i dxiecko potraktowal, jak sie o niej wyraza. Ona winna ze sie z nia umowil,ona winna ze ciaza, rodzice winni ze slubowal. A on taki golabek niewinny. Glabek raczej. Ze odpowiedzalnosci za siebie. Totalne dno
Odpowiedz
3 0
zgłoś
Gość 11.01.2019 21:38
Gość: Mlody martyniuk jest teraz gardias pogodynka to do niej uciekl.
Danielku w d**e by cie kopnac nie chciala, z metra ciety brzydalu. Wslolczuje Zenkowi syna. Zadnej pociechy, tylko wstyd
Odpowiedz
2 0
zgłoś
Gośćdf 11.01.2019 21:45
Początek końca
Odpowiedz
2 1
zgłoś
Gość 11.01.2019 21:45
Malomiateczkowych? Bo niby Warszawa taka światowa ...
Odpowiedz
3 1
zgłoś
Gość 11.01.2019 21:49
Gość: Ozenil sie ,bo go zmuszono .Nie moze marnowac sobie zycia przy kims kogo nie kocha .Daniel !trzymam za Ciebie kciuki,rozwody tez istnieja.Cos wiem na ten temat a jestem kobietą i zawsze trzymam strone kobiety ale nie mozna nikogo zmuszac do bycia razem.Ona tak młofa i tak głupia na co leciała???sławy teść?
Jestes glupia. Od tego sa rozwody, a nie cyrki i inwektywy wobec kobiety ktorej badz co bsfz slubowal i jedt matka jego syna
Ładowanie komentarzy…