Piątek 11.01.2019 12:45

Raper Tau wyśmiewa akcję obrony dzików: "W 2018 zamordowano 42 miliony dzieci w łonach matek, A MY BRONIMY DZIKÓW?"

Tau Maja Ostaszewska Magdalena Ogórek

Raper Tau wyśmiewa akcję obrony dzików: "W 2018 zamordowano 42 miliony dzieci w łonach matek, A MY BRONIMY DZIKÓW?"

Piotr Krawczyk to jeden z najpopularniejszych kieleckich raperów, który obecnie posługuje się pseudonimem Tau. Wcześniej w środowisku hiphopowym znany był jako Medium, jednak pod koniec 2013 roku postanowił zmienić przydomek ze względu na odnalezienie Boga w swoim życiu, który pomógł mu wyjść z uzależnienia od narkotyków i zrozumieć wartość rodziny, którą dotychczas niezbyt się interesował. Piotr niejednokrotnie chwalił sie za pośrednictwem mediów społecznościowych, że na jego koncertach ludzie doświadczają cudów. Jedną z najgłośniejszych historii było "odzyskanie czucia w dłoni dzięki modlitwie" u fanki rapera, która przyszła na koncert po przebytym udarze mózgu.

Od tamtej pory nawrócony Tau często zabiera głos w sprawach związanych z polityką i szczerze opisuje na Instagramie swoją relację z Bogiem. W czwartkowym wydaniu wieczornych Wiadomości pojawiło się nagranie, na którym oburzony raper nie może zrozumieć, dlaczego w Polsce tyle szumu robi się wokół obrony dzików, podczas gdy "morduje się nienarodzone dzieci":

Brońmy dzików? Brońmy dzików? Czy wy wiecie, że w 2018 roku zostało zamordowanych 42 miliony dzieci w łonach matek? 42 miliony zamordowanych dzieci? A my bronimy dzików? Może wreszcie zaczniemy bronić dzieci? Aborcja to morderstwo! - mówił do kamery.

Przypomnijmy, że podobnego zdania jest Magdalena Ogórek, która w środę wieczorem wytknęła protestującej Mai Ostaszewskiej hipokryzję: Ogórek miażdży Ostaszewską: "Płód to nie człowiek, a dzik to od początku dzik"

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (1241)

Oglądasz 901-930 z 1241
Odpowiedz
1 2
zgłoś
gość 11.01.2019 22:19
no cóż, głupota ludzka nie ma granic :))))
Odpowiedz
1 2
zgłoś
gość 11.01.2019 22:22
gość: Masz rację Raperze Tau.Jaka hipokryzja , walczymy o dziki a o ludzkch istnieniach mówi sie że to prawo kobiet czy chcą urodzić czy usunąc ciążę.Nie bawmy się w Pana Boga , nie mamy do tego prawa.
A ty chcesz robić dzikom aborcję ??? Porównujesz kobiety do loch ???
Odpowiedz
2 2
zgłoś
Gość 11.01.2019 22:23
Co ten facet ma do cudzych macic i plodow. Jakim prawem wtrąca się do cudzego życia.palant
Odpowiedz
1 0
zgłoś
Gość 11.01.2019 22:27
Gość:
Gość: Ten kraj i ludzie sa pusci, g***i i tepi. Ciekawy gdyby oni wiedzieli, ze musza usunac ciaze bo nie ma innego wyjscia.... a kraj tego odmawia bo kosciol tak karze. Szybko zmieniliby zdanie. Umieja tylko krzyczec i sie madrzyc jak g***o wiedza. Jestem po wypadku, biore leki wiedzialam, ze czeka mnie kolejna operacja i okazalo sie, ze jestem w ciazy. Nasz kraj przewiduje pomoc takim przypadkom? Nie. Musialam usunac ciaze na Slowacji. Matki polki zaraz sie aktywuja ale g***o wiedza bo nie doswiadczyly wszystkiego co mnie do tego zmusilo.
Skoro usunęłaś to TWÓJ problem. I twojego sumienia. Nie płacz potem ze życie jest takieeeee straszne
A czy ja placze? Masz bojna fantazje. Komentowac sobie moge tak samo jak ty. Moj komentarz dotyczyl glupoty ludzi w tym tego kolesia. Czytaj ze zrozumieniem a potem komentuj.
Odpowiedz
4 3
zgłoś
Beata Mróz 11.01.2019 22:30
Boże Święty nie wierzę!!!!! W końcu dla kogoś dziecko w łonie matki to jest człowiek a nie tylko płód i zlepek komórek!!!!!! I to w dodatku facet!!!! KOCHAM CIĘ TAU i obyś przekonał do tego innych aby przestali mordować nienarodzone dzieci
Ładowanie komentarzy…
Oglądasz 901-930 z 1241