Piątek 11.01.2019 12:45

Raper Tau wyśmiewa akcję obrony dzików: "W 2018 zamordowano 42 miliony dzieci w łonach matek, A MY BRONIMY DZIKÓW?"

Tau Maja Ostaszewska Magdalena Ogórek

Raper Tau wyśmiewa akcję obrony dzików: "W 2018 zamordowano 42 miliony dzieci w łonach matek, A MY BRONIMY DZIKÓW?"

Piotr Krawczyk to jeden z najpopularniejszych kieleckich raperów, który obecnie posługuje się pseudonimem Tau. Wcześniej w środowisku hiphopowym znany był jako Medium, jednak pod koniec 2013 roku postanowił zmienić przydomek ze względu na odnalezienie Boga w swoim życiu, który pomógł mu wyjść z uzależnienia od narkotyków i zrozumieć wartość rodziny, którą dotychczas niezbyt się interesował. Piotr niejednokrotnie chwalił sie za pośrednictwem mediów społecznościowych, że na jego koncertach ludzie doświadczają cudów. Jedną z najgłośniejszych historii było "odzyskanie czucia w dłoni dzięki modlitwie" u fanki rapera, która przyszła na koncert po przebytym udarze mózgu.

Od tamtej pory nawrócony Tau często zabiera głos w sprawach związanych z polityką i szczerze opisuje na Instagramie swoją relację z Bogiem. W czwartkowym wydaniu wieczornych Wiadomości pojawiło się nagranie, na którym oburzony raper nie może zrozumieć, dlaczego w Polsce tyle szumu robi się wokół obrony dzików, podczas gdy "morduje się nienarodzone dzieci":

Brońmy dzików? Brońmy dzików? Czy wy wiecie, że w 2018 roku zostało zamordowanych 42 miliony dzieci w łonach matek? 42 miliony zamordowanych dzieci? A my bronimy dzików? Może wreszcie zaczniemy bronić dzieci? Aborcja to morderstwo! - mówił do kamery.

Przypomnijmy, że podobnego zdania jest Magdalena Ogórek, która w środę wieczorem wytknęła protestującej Mai Ostaszewskiej hipokryzję: Ogórek miażdży Ostaszewską: "Płód to nie człowiek, a dzik to od początku dzik"

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (1241)

Oglądasz 901-930 z 1241
Odpowiedz
1 2
zgłoś
gość 11.01.2019 22:19
no cóż, głupota ludzka nie ma granic :))))
Odpowiedz
1 2
zgłoś
gość 11.01.2019 22:22
gość: Masz rację Raperze Tau.Jaka hipokryzja , walczymy o dziki a o ludzkch istnieniach mówi sie że to prawo kobiet czy chcą urodzić czy usunąc ciążę.Nie bawmy się w Pana Boga , nie mamy do tego prawa.
A ty chcesz robić dzikom aborcję ??? Porównujesz kobiety do loch ???
Odpowiedz
2 2
zgłoś
Gość 11.01.2019 22:23
Co ten facet ma do cudzych macic i plodow. Jakim prawem wtrąca się do cudzego życia.palant
Odpowiedz
1 0
zgłoś
Gość 11.01.2019 22:27
Gość:
Gość: Ten kraj i ludzie sa pusci, glupi i tepi. Ciekawy gdyby oni wiedzieli, ze musza usunac ciaze bo nie ma innego wyjscia.... a kraj tego odmawia bo kosciol tak karze. Szybko zmieniliby zdanie. Umieja tylko krzyczec i sie madrzyc jak gowno wiedza. Jestem po wypadku, biore leki wiedzialam, ze czeka mnie kolejna operacja i okazalo sie, ze jestem w ciazy. Nasz kraj przewiduje pomoc takim przypadkom? Nie. Musialam usunac ciaze na Slowacji. Matki polki zaraz sie aktywuja ale gowno wiedza bo nie doswiadczyly wszystkiego co mnie do tego zmusilo.
Skoro usunęłaś to TWÓJ problem. I twojego sumienia. Nie płacz potem ze życie jest takieeeee straszne
A czy ja placze? Masz bojna fantazje. Komentowac sobie moge tak samo jak ty. Moj komentarz dotyczyl glupoty ludzi w tym tego kolesia. Czytaj ze zrozumieniem a potem komentuj.
Odpowiedz
4 3
zgłoś
Beata Mróz 11.01.2019 22:30
Boże Święty nie wierzę!!!!! W końcu dla kogoś dziecko w łonie matki to jest człowiek a nie tylko płód i zlepek komórek!!!!!! I to w dodatku facet!!!! KOCHAM CIĘ TAU i obyś przekonał do tego innych aby przestali mordować nienarodzone dzieci
Ładowanie komentarzy…
Oglądasz 901-930 z 1241