Piątek 11.01.2019 17:30

Ojciec Beyonce wspomina współpracę Destiny's Child z R. Kellym: "Kiedy szły do łazienki, Tina szła z nimi. Nie spuszczała ich z oka"

Beyonce Lady Gaga Mathew Knowles Tina Knowles Destiny's Child R. Kelly

Ojciec Beyonce wspomina współpracę Destiny's Child z R. Kellym: "Kiedy szły do łazienki, Tina szła z nimi. Nie spuszczała ich z oka"

W ostatnich dniach głośno jest o R. Kellym, autorze hitu I believe I can fly, ale bynajmniej nie ze względu na jego dokonania muzyczne, a za sprawą dokumentu, który ukazał się w telewizji Lifetime.

Stacja wyemitowała serial Surviving R. Kelly, w którym byli przyjaciele, członkowie rodziny i koledzy muzyka zarzucają mu znęcanie się nad młodymi kobietami. Od lat mówi się o dewiacjach i przestępstwach seksualnych gwiazdora. Kelly przetrzymywał w swojej willi "seksualne niewolnice", które były specjalnie szkolone, aby go zadowalać. Ofiary były poddawane praniu mózgu i miały zaawansowany syndrom sztokholmski.

Przypomnijmy: R. Kelly stworzył wokół siebie "kult" seksualnych niewolnic!

Raper został też oskarżony o produkowanie i rozprowadzanie dziecięcej pornografii oraz gwałt na 13-latce, jednak za żadne z przestępstw nie poniósł kary, ponieważ udawało mu się uciszyć ofiary gigantycznymi sumami pieniędzy.

Jedną z jego ofiar miała być Aaliyah - piosenkarka, która w 2001 roku zginęła w katastrofie lotniczej. W 1994 roku wokalistka została żoną R. Kelly’ego, który miał wówczas 27 lat, a ona... niecałe 15. Osoby, które jeździły z nimi w trasy koncertowe, twierdzą, że muzyk uprawiał seks z nieletnią piosenkarką. Matka gwiazdy nie przyjmuje jednak tych informacji do wiadomości. Prawdopodobnie nie może sobie wybaczyć, że nie udało jej się ustrzec córki przed pedofilem.

Zobacz: Matka Aaliyah nie wierzy kobiecie, która twierdzi, że widziała jak R. Kelly gwałcił jej córkę: "Ta pani jest kłamczuchą!"

Znacznie bardziej ostrożna była mama Beyonce. Kiedy w latach 90. Destiny's Child współpracowały z Kellym, Matthew i Tina Knowles nie spuszczali dziewczyn z oka. W wywiadzie dla Metro Mathew, który do 2011 roku był menedżerem córki, ujawnił szczegóły tamtej współpracy.

W trakcie nagrywania debiutanckiego albumu w 1999 roku dziewczyny miały nagrać piosenkę z R. Kellym, ale ostatecznie do tego nie doszło. Odrzuciłem ją, bo uznałem, że to nie jest dobra piosenka. Reputacja Kelly’ego także odegrała ważną rolę. To było około 1998 roku i dopiero zaczęły się pojawiać różne informacje na jego temat - mówi Knowles.

Byłem tam ja i moja była żona Tina. R. Kelly lubił nagrywać późno w nocy, około północy. W jego studiu obok sali nagrań był klub, w którym tańczyło 40 lub 50 osób - wyjaśnił, dodając, że dziewczynki miały wtedy 15 i 16 lat. Kiedy szły do łazienki, Tina (matka Beyonce - przyp. red.) szła z nimi. Nie spuszczała ich z oka.

W publicznej dyskusji przeciwko Kelly’emu piosenkarza potępiło już wiele gwiazd, m.in. Meek Mill, John Legend czy Lady Gaga.

Stoję za tymi kobietami i w 1000% im wierzę. Wiem, że cierpią, chcą zostać usłyszane i potraktowane poważnie - powiedziała gwiazda.

Gaga współpracowała z Kellym w 2013 roku przy piosence Do What? U Want (With My Body). Wokalistka obiecała usunąć utwór z iTunes i innych platform muzycznych.

Przedstawiciele R. Kelly’ego konsekwetnie nie komentują zarzutów pod jego adresem.

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (117)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 117
Odpowiedz
31 1
zgłoś
Gość 11.01.2019 17:31
Nie dziwie się
Odpowiedz
47 3
zgłoś
gość 11.01.2019 17:33
Wszędzie tam chorzy zboczeni ludzie
Odpowiedz
16 26
zgłoś
Gość 11.01.2019 17:33
Pani Kasia z Piaseczna jest najpiękniejsza! Zakochałem sie😍
Odpowiedz
20 5
zgłoś
Gość 11.01.2019 17:33
Do gazu
Odpowiedz
111 2
zgłoś
Gość 11.01.2019 17:33
Pieprzony zbok
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 117