Piątek 11.01.2019 22:00

Agencja koncertowa OSZUKAŁA LUDZI?! "Ani koncertu, ani pieniędzy. WYD*MALI NAS PO KRÓLEWSKU"

Justyna Steczkowska Łukasz Wojtanowski Royal Concert The Lord of The Rings: The Two Towers in Concert

Agencja koncertowa OSZUKAŁA LUDZI?! "Ani koncertu, ani pieniędzy. WYD*MALI NAS PO KRÓLEWSKU"

Trzy lata temu w polskim show biznesie rozpoczął karierę Łukasz Wojtanowski. Menadżer Justyny Steczkowskiej i organizator koncertów najwyraźniej nie jest w tym drugim ekspertem, bo np. bilety na koncerty jego podopiecznej podrożały i były tylko dwa razy tańsze niż wejściówki na Madonnę (!), ale dopiero teraz naprawdę wkurzył ludzi. 

Na początek lutego jego firma Royal Concert planowała serię eventów pod tytułem The Lord of The Rings: The Two Towers in Concert, a koncerty miały odbyć się między innymi w Gliwicach i Warszawie. Okazuje się jednak, że Royal Concert nagle odwołała wydarzenia, tłumacząc to... małym zainteresowaniem i niesatysfakcjonującą liczbą sprzedanych biletów. To ciekawe, bo jeszcze rok temu zapełniono warszawski Torwar, zapewne z tego powodu podnosząc ceny aktualnych biletów.

Te powody wydają się dodatkowo zastanawiające, bo, jak wynika z wydarzeń na Facebooku, koncerty cieszyły się dużym wzięciem, a ich niedoszli uczestnicy piszą, że bilety kupili już kilka miesięcy temu. Teraz problem polega na tym, że firma Royal Concert... niechętnie (lub wcale) zwraca pieniądze za bilety.

Po analizie maili przysłanych do naszej redakcji oraz komentarzy niezadowolonych melomanów, jasno widać, że zwrot pieniędzy otrzymali tylko nieliczni, i to po natarczywych telefonach do Royal Concert. Pozostali otrzymują uspokajające maile, że zwrot środków nastąpi w ciągu 14 dni. Niestety, mija więcej niż 14 dni i pieniędzy nadal nie ma.

Pieniążki zainkasowane na "bezprocentową pożyczkę". Po zwrocie pieniędzy jeszcze nie ma śladu. Na maila nikt nie raczy odpisać. Wcale nie takie "royal concerty" z tą firmą - pisze jeden z internautów. Wydymali nas po królewsku. Ani koncertu ani pieniędzy - dodaje inna internautka.

Niedoszli uczestnicy koncertu w Gliwicach zaczęli solidaryzować się na facebookowej stronie wydarzenia. Warto podkreślić, że w jego opisie nie ma informacji o tym, że koncert odwołano. Co więcej, nadal można kliknąć w odnośnik prowadzący do strony internetowej Royal Concert, gdzie można kupić bilety. Dopiero tam zauważamy, że koncertu z muzyką z Władcy Pierścieni nie ma w rozpisce.

Podobno odwołano też inne wydarzenia:

W tym samym czasie Agencja Royal Concert odwołała kolejne wydarzenia pn. "Ciechowski spotkanie z legendą" - 6 odwołanych koncertów, część osób dowiedziała się o tym dzień przed koncertem a część wcale - pisze nasza czytelniczka w mailu skierowanym do naszej redakcji.

Kobiecie udało się też dotrzeć do ciekawej informacji stawiającej profesjonalizm agencji Royal Concert pod znakiem zapytania. Wszystko wskazuje na to, że sprzedawano bilety na koncert do miejsc, z którymi... nie podpisano umowy. Taka sytuacja zdarzyła się w gdańskiej Ergo Arenie:

Spółka Hala Gdańsk-Sopot sp. z o.o., operator ERGO ARENY oświadcza, że w dniu 09.02.2019 roku w ERGO ARENIE nie odbędzie się przedstawienie "The Lord of the Rings - The Two Towers" - czytamy na stronie Ergo Areny. Z organizatorem imprezy firmą Royal Concert nie łączy nas żadna umowa na organizację w/w przedstawienia. Mimo naszych próśb o zaprzestanie dystrybucji, organizator nadal sprzedaje bilety na wydarzenie, które w naszym obiekcie nie odbędzie się.

Zdenerwowani internauci założyli już grupę, w której planują wystosować pozew zbiorowy wobec organizatora koncertu. Można dołączyć do niej tutaj.

Czy Wy też macie problemy z odzyskaniem pieniędzy za koncert organizowany przez firmę menedżera Steczkowskiej? Piszcie, czekamy na donosy@pudelek.pl.

 

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (216)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 216
Odpowiedz
206 37
zgłoś
Gość 11.01.2019 22:01
Ciekawe czy Jusia maczała w tym paluszki ?🤔
Odpowiedz
258 28
zgłoś
gość 11.01.2019 22:01
no i co paszczur wstrętny , mysli,że ludzie to idioci...
Odpowiedz
560 30
zgłoś
Gość 11.01.2019 22:02
Ej, serio- czy ktoś zna jakieś jej piosenki (poza „Dziewczyną szamana”), nie rozumiem jej fenomenu...taki zmarnowany talent...ehh Jusia
Odpowiedz
46 29
zgłoś
Gość 11.01.2019 22:02
Oj nie ładnie, nie ładnie Jusia tak ludzi wydymać. Wstyd!
Odpowiedz
75 30
zgłoś
gość 11.01.2019 22:02
Jusia gdyby nie kasa byłabyś tak szpetna jak kaja..
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 216