Środa 03.12.2008

Ile operacji miała Steczkowska?

Justyna Steczkowska operacje plastyczne
Ile operacji miała Steczkowska?Agencja FORUM

Justyna "Tekla" Steczkowska znana jest ze swojej plastikowej twarzy i sztucznego, nieszczerego uśmiechu. To dlatego nie budzi sympatii i przegrywa w starciach z chamską ale naturalną Dodą. Ma niefart - ludzie lubią oglądać poniżenia wyniosłych i niesympatycznych osób. Jak wypracowała w sobie te cechy charakteru? I dlaczego tak wiele razy się operowała? Rewia dotarła do koleżanki Justyny, która szczerze mówi o jej problemach:

Justyna przestała wierzyć w to, iż śpiewaniem uda się coś zdziałać, utrzymać na powierzchni - mówi. Stąd udział w Tańcu z gwiazdami, prowadzenie show Gwiazdy tańczą na lodzie, a nawet kolejne... operacje plastyczne, czego nie pochwalała jej rodzina - pisze tabloid. Nie zapomnijmy też o zmysłowej sesji zdjęciowej na grobie ojca...

Justyna zapewniała wielokrotnie w wywiadach, że "zaczęła pięknieć dopiero po 30-tce". Wszyscy oczywiście wiemy, co to oznacza. Ale ile razy się operowała? Da się to policzyć? Porównajcie zdjęcie sprzed lat z dzisiejszymi. Nie wymagają chyba komentarza.

Po prostu czuła się zakompleksiona, brzydka - mówi szczerze jej koleżanka. W pewnej chwili zaczęła zdawać sobie sprawę, że ludziom nie wystarczy samo słuchanie muzyki.

Jeżeli mówi szczerze, Steczkowska w młodości była brzydulą, która teraz odreagowuje kompleksy, udając seksbombę i chodzący ideał. Ludzie to chyba podskórnie wyczuwają i dlatego wolą Dodę, która w poważnym stopniu przerobiła sobie tylko cycki.

Agencja FORUM

Agencja FORUM

Agencja FORUM

Agencja FORUM

Agencja FORUM

Agencja FORUM

Pudelek.pl na Facebooku:

Komentarze (822)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 822
Odpowiedz
29 7
zgłoś
gość 03.12.2008 14:42
Dla mnie wygląda tak samo tylko na drugim zdjęciu ma delikatniejszy makijaż i inny kolor włosów...
Odpowiedz
20 10
zgłoś
gość 03.12.2008 14:43
wcale nie była aż taka brzydka :P
Odpowiedz
19 8
zgłoś
gość 03.12.2008 14:44
moim zdaniem nie miała żadnych operacji, zmieniłą jedynie kolor włosów i makijaż
Odpowiedz
17 3
zgłoś
gość 03.12.2008 14:45
drogi Pudelku nie schlebiaj tak Dorocie Rabczewskiej, bo ona zrobiła sobie nie tylko cycki:) bo także usta, powieki, podniosła linię brwi i usunęła nadmiar tłuszczu z powiek...ja to wiem:)
Odpowiedz
15 7
zgłoś
gość 03.12.2008 14:46
Justynka nie dawaj sie. Trzymaj dalej klase bo takie Dodki Ci do piet nie dorastaja. Ty przynajmniej masz u ludzi szacnek..
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 822