Sobota 12.01.2019 21:00

Agnieszka Radwańska w Porsche za milion złotych podjeżdża pod budynek TVP (ZDJĘCIA)

Agnieszka Radwańska

Agnieszka Radwańska jest uznaną tenisistką i jedną z niewielu sportsmenek, która świetnie odnajduje się też w roli celebrytki. Opowiadała już publicznie m.in. o konfliktach z ojcem i podejściu do seksu, a także wzięła udział w rozbieranej sesji. Co jakiś czas wypomina jej się epatowanie bogactwem, bowiem sportsmenka nie kryje się z tym, że uwielbia otaczać się luksusem. Jednocześnie uważa, że krytykę pod jej adresem wygłaszają "zakompleksieni hejterzy z małych miasteczek", którzy nigdy sami w życiu się "nie spocili".

Jakiś czas temu młoda milionerka ogłosiła zakończenie kariery. Radwańska nie zamierza jednak zupełnie zniknąć z mediów. W sobotę gwiazda sportu pojawiła się w Pytaniu na Śniadanie. Okazją do rozmowy był fakt, że Agnieszka została ambasadorką dobrej woli UNICEF-u.

Bardzo się cieszę, wiele fajnych projektów przed nami. Jest to dla mnie ogromny zaszczyt. Mam nadzieję, że będę mogła wykorzystać swoją osobę, wiedzę i rozpoznawalność przede wszystkim na rzecz dzieci - powiedziała.

Pod budynek TVP Radwańska podjechała Porsche Panamera za milion złotych. Ubrana była w golf, legginsy, kozaki i miodowy płaszczyk.

Zobaczcie zdjęcia:

« Poprzednie 1/14

Agnieszka Radwańska pod budynkiem TVP

2Agnieszka Radwańska pod budynkiem TVP

Pudelek EXCLUSIVE