Niedziela 13.01.2019 13:45

Gwiazd bez liku na premierze spektaklu Zielińskiej: zbuntowana Wieniawa, elegancki Kuszewski, pomarańczowa Sykut (ZDJĘCIA)

modapudelek Katarzyna Zielińska Julia Wieniawa Kacper Kuszewski Paulina Sykut

Polscy aktorzy nie mają najłatwiejszego życia. Chcąc zarobić na siebie na początku kariery, często muszą decydować się na role w mało wymagających serialach produkowanych taśmowo. Okazuje się być to jednak rozwiązaniem tylko na chwilę, gdyż występując nawet przez kilkanaście lat w tej samej roli, aktor ryzykuje zaszufladkowanie się w bardzo wąskiej kategorii, co przeszkadza mu później w znalezieniu nieco ambitniejszych projektów. Przekonała się już o tym Małgorzata Kożuchowska, która z rolą Hanki Mostowiak i jej tragiczną śmiercią w kartonach boryka się po dziś dzień.

Zobacz: Kożuchowska zatrudniła agencję PR Lewandowskich. "Czas zerwać ze starym wizerunkiem"

Podobna sytuacja przydarzyła się Katarzynie Zielińskiej, również niegdysiejszej gwieździe popularnego serialu TVP2. Aktorka dokłada obecnie wszelkich starań, żeby świat zapomniał o jej roli rudowłosej Marty Walawskiej. Kolejnym krokiem na drodze to wykreowania nowej publicznej persony Kasi jest występ w spektaklu Nowy Jork. Prohibicja, w którym nie tylko gra pierwsze skrzypce, ale też odpowiedzialna jest za jego produkcję. Jako że Zielińska jest bardzo popularna w sferach showbiznesowych, nikogo nie zdziwiło, że na sobotnią premierę zjechało się sporo osób z warszawskiej śmietanki. Na ściance zaprezentowali się m.in. Julia Wieniawa (bez Antka), Teresa Lipowska, Ilona Łepkowska, małżeństwo Kurzajewskich, Damięckich, a także Paulina Sykut.

Wybierzecie się do Romy na Prohibicję?

« Poprzednie 1/17

Gwiazd bez liku na premierze spektaklu Zielińskiej: zbuntowana Wieniawa, elegancki Kuszewski, pomarańczowa Sykut

2Gwiazd bez liku na premierze spektaklu Zielińskiej: zbuntowana Wieniawa, elegancki Kuszewski, pomarańczowa Sykut