Niedziela 13.01.2019 21:45

Majdany, Margaret, Piróg, Cleo, Bieniuk, Wieniawa... Gwiazdy grają z WOŚP! (ZDJĘCIA)

WOŚP Małgorzata Rozenek Radosław Majdan Mateusz Gessler Przemysław Kossakowski Edyta Herbuś Tomasz Ciachorowski Arkadiusz Milik Piotr Zieliński Michał Piróg

W niedzielę po raz 27. zagrała Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Jak co roku, do akcji dołączyli polscy celebryci. którzy ochoczo przekazali osobiste rzeczy na aukcje.

Zobacz: Gwiazdy dla WOŚP: obiad z Lewandowskim, trening z Chodakowską, plecaki Majdanów i kiosk Podsiadło (ZDJĘCIA)

Część z nich, aktywnie wsparła Owsianka i była obecna w studio. Jurka na miejscu wspierali między innymi: Piotr Kraśko, Karolina Ferenstein- Kraśko, Przemysław Kossakowski czy Mateusz Gessler. Pozostali ograniczyli się do wsparcia "duchowego" i tradycyjnego już selfie z serduszkiem.
Niektórzy tak jak Julka Wieniawa poszli na łatwiznę i wkleili obrazek WOŚP-owego serduszka na swoje InstaStory. Edyta Herbuś natomiast wrzuciła na Instagram swoje zdjęcia z 2017 roku. Poznaliśmy, bo były to zdjęcia z Pudelka.

Na całość poszła Małgonia i Radek, którzy najpierw wraz z dziećmi kwestowali na rzecz WOŚP pod Pałacem Kultury i Nauki w Warszawie, a następnie pojawili się w TVN-nie. WOŚP wsparł też włoski klub SSC Napoli i jego polscy zawodnicy: Arek Milik i Piotr Zieliński.

Zobaczcie jak polscy celebryci wspierali WOŚP. Padnie kolejny rekord?

« Poprzednie 1/23

Celebryci wspierają WOŚP

2Celebryci wspierają WOŚP