Trwa ładowanie...
Przejdź na

KARYGODNE wpisy Pawłowicz po ataku na Adamowicza: "Owsiak wzbudza negatywne emocje. MUSI ODEJŚĆ"

2851
Podziel się:

"Skrajnie kontrowersyjna postawa, szerzenie nienawiści i hejtu, poniżanie innych" - wylicza była posłanka. "Fanów J.O. podejrzewam o zniszczenie grobu moich Rodziców".

KARYGODNE wpisy Pawłowicz po ataku na Adamowicza: "Owsiak wzbudza negatywne emocje. MUSI ODEJŚĆ"

Krystyna Pawłowicz jest jedną z tych osób, które lubią krytykować innych jednocześnie mając niskie poczucie szkodliwości własnych słów. Była (miejmy nadzieję) posłanka siała zamęt odkąd zasiliła szeregi PiS i wcale nie miała poczucia żenady, choć o tę ocierała się wyjątkowo często:

Pawłowicz postanowiła zabrać też głos w sprawie dramatycznych zajść z niedzieli, podczas których prezydent Gdańska został dźgnięty nożem przez zamachowca. Winą obarcza swojego największego wroga, Jerzego Owsiaka:

Owsiak wzbudza w ludziach wielkie negatywne emocje z powodu skrajnie kontrowersyjnej postawy, szerzenia nienawiści i hejtu, poniżania innych jak też z powodu finansowania z puszek działalności "pozamedycznej", a przy tym swej arogancji, że powinien odejść - napisała. Od dawna kompromituje sobą samą ideę, jest zakłamany lżąc Kościół i jednocześnie śląc dzieci pod kościoły po datki - dodała na Twitterze. Skłócanie przez niego ludzi i szczucie źle się skończy.

Mimo iż skasowała część swoich dalekich od przyzwoitości wypowiedzi, niektóre nadal można znaleźć na jej profilu:

Fanów J.O podejrzewam o zniszczenie grobu moich Rodziców przez zalanie go czerwoną farbą. Na stronie tego "Ruchu..." promowanego przez J.Owsiaka cieszyli się potem z tego barbarzyństwa. Obelg i poniżania ze strony tego środowiska nie zliczę.Tak szerzą "miłość" - czytamy.

Fanów J.O podejrzewam o zniszczenie grobu moich Rodziców przez zalanie go czerwoną farbą. Na stronie tego „ Ruchu...” promowanego przez J.Owsiaka cieszyli się potem z tego barbarzyństwa.Obelg i poniżania ze strony tego środowiska nie zliczę.Tak szerzą „miłość”

Pani Krystyna musi być ustatysfakcjonowana, bo jej obelgi i oskarżenia bez pokrycia przyczyniły się do dzisiejszej decyzji Jurka, który postanowił zrezygnować z szefowania Orkiestrze. Decyzję Owsiak ogłosił tuż po tym, jak media potwierdziły informację o śmierci prezydenta Gdańska.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(2851)
PAWLOWICZ..
3 lata temu
@KRYSTYNA PAWLOWICZ Wygralas, ty p***y DIABLE WCIELONY! Prezydent Gdanska nie zyje a J.Owsiak zlozyl rezygnacje, o ktora tak walczylas! Twoja nienawisc jest tak wielka, ze nawet On nie ma juz sily, aby walczyc z toba i tobie podobnymi! Jestes ZLYM czlowiekiem! Ta bezsensowna smierc i rezygn. J.Owsiaka na ZAWSZE pozostanie ZLYM SYMBOLEM twojej nienawisci do WOŚP😪 Masz to co chcialas! Obys od tej pory ty i twoi koledzy nie mogli ani jednej nocy przespac spokojnie! Niech was do konca zycia dreczy sumienie!! 😡 #PawelAdamowicz R.I.P 💖
Gość
3 lata temu
Nigdy nigdy nie pisze żadnych komentarzy ,ale powstrzymac się nie mogę co ta zgorzchniala i chora psychicznie kobieta wyląduje to tacy jak ona powinni znikac
gość
3 lata temu
Pan Bóg jak chce kogoś ukarać to mu rozum odbiera.
halina
3 lata temu
Strasznie wrędna , toksyczna i skażona jadem starsza pani
gość
3 lata temu
G****a prosta baba ,do pługa i tylko tam dno !
Najnowsze komentarze (2851)
gosc
3 lata temu
- Amoxicillin No Prescription Amoxicillin 500mg Capsules For Sale
gosc
3 lata temu
- Buy Amoxicillin Online Amoxicillin 500mg Capsules For Sale
gosc
3 lata temu
- Amoxicillin Without Prescription Amoxicillin 500mg
gosc
3 lata temu
- Amoxicillin 500mg Capsules Amoxil
jojo
3 lata temu
Ale BABA
gość
3 lata temu
Fanami J.O. możemy nazwać te osoby, które naprawdę wierzą w jego ideę W.O.Ś.P.(nie w samego J.O.)...a grób rodziców Pani Pawłowicz z pewnością uległ zniszczeniu przez zwykłych chuliganów...takich dla, których każdy pretekst jest dobry do chuligańskich wybryków. Ktoś, kto naprawdę wierzy w idee dobra i niesienie pomocy innym...nigdy by się nie odważył na zniszczenie czyjegoś grobu.
gość
3 lata temu
Owsiak coś robi dla nas. To dzięki Niemu mamy coraz wiecej sprzętu w szpitalach. Jestem ciekawa czy Caritas i PiS tak dbają o wyposażenie szpitali i o nasze zdrowie. R****k kolejny cham i z******j.
abigail
3 lata temu
Hahahahahahahaha !!!!! Jakie emocje wzbudza Pawłowicz ?
marek
3 lata temu
J.Owsik musi odejść ..Dość kręcenia lodów-.światełko w tunelu.
Grazyna
3 lata temu
Zgadzam sie z tym w calej rozciaglosci.Ta kobieta ma odwage wypowiedziec swoje zdanie ,a wy ciemny, sterowany ludu opamitaj sie ,.Przeciez z tego wypadku spowodowanego przez psychola zrobiono kampanie wyborcza .Podle to I ohydne, ze nawet rodzina na trumna wyglaszala mowy wyborcze.Wszystko to zmierza kierunku wojny.
gość
3 lata temu
Kryśka! Grób twoich rodziców zniszczyłaś ty sama,poprzez twój niewyparzony jęzor.
gość
3 lata temu
modli sie pod figura a diabla ma za skora
Gość
3 lata temu
Nic takiego nie napisala
wnikliwa
3 lata temu
dlaczego nic nie wiemy o pwoiazaniach PO z wosp JUz dzais wiemy ze WOŚP działa na wielu frontach działalności medyczna to jakiś tam procent tylko a resztęa-Lepiej nie pytac dlaczego tak mało wiemy o śp prezydencie Gdanska -czy on był kryształowy ?jeśli tak dlaczego tak okrutną smierc zadal mu Stefan x.czyzby były powody
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie