Poniedziałek 14.01.2019 17:15

KARYGODNE wpisy Pawłowicz po ataku na Adamowicza: "Owsiak wzbudza negatywne emocje. MUSI ODEJŚĆ"

Krystyna Pawłowicz Jerzy Owsiak WOŚP Paweł Adamowicz Paweł Adamowicz nie żyje

KARYGODNE wpisy Pawłowicz po ataku na Adamowicza: "Owsiak wzbudza negatywne emocje. MUSI ODEJŚĆ"

Krystyna Pawłowicz jest jedną z tych osób, które lubią krytykować innych jednocześnie mając niskie poczucie szkodliwości własnych słów. Była (miejmy nadzieję) posłanka siała zamęt odkąd zasiliła szeregi PiS i wcale nie miała poczucia żenady, choć o tę ocierała się wyjątkowo często:

Pawłowicz ostro o wizycie Tuska w Polsce: "Cwaniacki numer FAŁSZYWEGO patrioty!"
Pawłowicz atakuje posłankę Nowoczesnej: "Lewackie chamstwo. Nie potrafi MORDY otworzyć!"

Krystyna Pawłowicz o związkach jednopłciowych: "Do odbytu to NIE KOCHANIE, A CHOROBA!"

Pawłowicz postanowiła zabrać też głos w sprawie dramatycznych zajść z niedzieli, podczas których prezydent Gdańska został dźgnięty nożem przez zamachowca. Winą obarcza swojego największego wroga, Jerzego Owsiaka:

Owsiak wzbudza w ludziach wielkie negatywne emocje z powodu skrajnie kontrowersyjnej postawy, szerzenia nienawiści i hejtu, poniżania innych jak też z powodu finansowania z puszek działalności "pozamedycznej", a przy tym swej arogancji, że powinien odejść - napisała. Od dawna kompromituje sobą samą ideę, jest zakłamany lżąc Kościół i jednocześnie śląc dzieci pod kościoły po datki - dodała na Twitterze. Skłócanie przez niego ludzi i szczucie źle się skończy.

Mimo iż skasowała część swoich dalekich od przyzwoitości wypowiedzi, niektóre nadal można znaleźć na jej profilu:

Fanów J.O podejrzewam o zniszczenie grobu moich Rodziców przez zalanie go czerwoną farbą. Na stronie tego "Ruchu..." promowanego przez J.Owsiaka cieszyli się potem z tego barbarzyństwa. Obelg i poniżania ze strony tego środowiska nie zliczę.Tak szerzą "miłość" - czytamy.

Zobacz też: Owsiak o ataku na prezydenta Gdańska: "Tak się wzięliśmy za łby, że targniemy się z nożem na drugą osobę"

Pani Krystyna musi być ustatysfakcjonowana, bo jej obelgi i oskarżenia bez pokrycia przyczyniły się do dzisiejszej decyzji Jurka, który postanowił zrezygnować z szefowania Orkiestrze. Decyzję Owsiak ogłosił tuż po tym, jak media potwierdziły informację o śmierci prezydenta Gdańska.

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (3149)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 3149
Odpowiedz
179 19
zgłoś
Gość 14.01.2019 17:18
Szok.Co sie dzieje w tym kraju.
Odpowiedz
1898 184
zgłoś
PAWLOWICZ.. 14.01.2019 17:19
@KRYSTYNA PAWLOWICZ Wygralas, ty podly DIABLE WCIELONY! Prezydent Gdanska nie zyje a J.Owsiak zlozyl rezygnacje, o ktora tak walczylas! Twoja nienawisc jest tak wielka, ze nawet On nie ma juz sily, aby walczyc z toba i tobie podobnymi! Jestes ZLYM czlowiekiem! Ta bezsensowna smierc i rezygn. J.Owsiaka na ZAWSZE pozostanie ZLYM SYMBOLEM twojej nienawisci do WOŚP😪 Masz to co chcialas! Obys od tej pory ty i twoi koledzy nie mogli ani jednej nocy przespac spokojnie! Niech was do konca zycia dreczy sumienie!! 😡 #PawelAdamowicz R.I.P 💖
Odpowiedz
378 52
zgłoś
Gość 14.01.2019 17:25
Nigdy nigdy nie pisze żadnych komentarzy ,ale powstrzymac się nie mogę co ta zgorzchniala i chora psychicznie kobieta wyląduje to tacy jak ona powinni znikac
Odpowiedz
235 38
zgłoś
gość 14.01.2019 17:25
Głupia prosta baba ,do pługa i tylko tam dno !
Odpowiedz
179 25
zgłoś
Gość 14.01.2019 17:27
Głupia menda. Komentarze od jej fanów były jeszcze gorsze okrzyknęli zamachowca bohaterem
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 3149