Trwa ładowanie...
Przejdź na

Żona Adamowicza do Owsiaka: "Jurku, zmień swoją decyzję i graj z nami dalej. Zwyciężymy, siema!"

513
Podziel się

"Ja proszę, żeby Jurek Owsiak kierował Orkiestrą dalej. Bo on zawsze obiecywał, że gra do końca świata i jeden dzień dłużej. W niedzielę ten świat skończył się dla Pawła, zmienił się dla naszej rodziny, ale on się nie skończył".

Żona Adamowicza do Owsiaka: "Jurku, zmień swoją decyzję i graj z nami dalej. Zwyciężymy, siema!"
bCzQxpyt

W Gdańsku i w całej Polsce od poniedziałku na wiecach i podczas marszów oddaje się hołd zmarłemu prezydentowi miasta, Pawłowi Adamowiczowi. Polityk został zaatakowany przez nożownika podczas symbolicznego "światełka do nieba" na finale WOŚP i zmarł w szpitalu dzień później w skutek odniesionych ran.

Kilka minut po tym, jak media potwierdziły przykrą informację o śmierci Adamowicza, Jerzy Owsiak na zwołanej konferencji prasowej ogłosił swoją rezygnację z funkcji szefa zarządu fundacji. Zapewnił, że nadal będzie pracować w WOŚP, ale nie jako głównodowodzący: Jerzy Owsiak ZREZYGNOWAŁ Z FUNKCJI SZEFA ZARZĄDU WOŚP! "Fundacja się nie podda"

Wielu dziennikarzy, ludzi kultury i gwiazd przyjęło jego decyzję ze smutkiem. W mediach społecznościowych nawiązała się akcja #Murem za Owsiakiem, która ma skłonić Jerzego do zmiany decyzji.

bCzQxpyv

W tym tonie wypowiedziała się również w środę wieczorem żona zamordowanego prezydenta. Magdalena Adamowicz pojawiła się razem z córką Antoniną na Placu Solidarności w Gdańsku, gdzie ze zniczy stworzono "największe serce świata" ku pamięci prezydenta. Jego żona zaapelowała do Owsiaka, by nie rezygnował z funkcji.

Pamiętajcie, Paweł został zamordowany na Światełku do Nieba. Ja proszę, żeby Jurek Owsiak kierował Orkiestrą dalej. Bo on zawsze obiecywał, że gra do końca świata i jeden dzień dłużej. W niedzielę ten świat skończył się dla Pawła, zmienił się dla naszej rodziny, ale on się nie skończył. Jurku, zmień swoją decyzję i graj z nami dalej. Zwyciężymy, siema! - powiedziała.

Głos zabrała również córka Pawła Adamowicza, Antonina:

Paweł Adamowicz był moim tatusiem. Ja ciebie tatusiu bardzo kocham. Na zawsze. Ja też kocham to miasto. Jak on. Całą rodzina je kocha. Gdańsk był dla taty trzecim rodzicem, trzecim dzieckiem i drugą miłością. Ja wiem, że jeżeli to miasto będzie nadal otwarte, takie kochające jak jest teraz, to on będzie bardzo szczęśliwy. Dziękuję Wam bardzo za to wsparcie. Przepraszam to, że nie odpisuję na wszystkie wiadomości, ale potrzebujemy czasu. Dziękujemy za wszystko.

bCzQxpyB
bCzQxpyC
bCzQxpyW
KOMENTARZE
(513)
Gość
rok temu
Silne kobiety!
Gość
rok temu
Mam nadzieje, ze ten głos zmieni jego decyzje!
Gość
rok temu
Jurku wróć! Kochamy Cię!
bCzQxpyX
Gość
rok temu
Podziwiam, że dały radę wyjść do ludzi. 🙏🏻
gość
rok temu
Smutne to wszystko.... siły dla Rodziny Adamowicza i dla Jurka
Najnowsze komentarze (513)
las
rok temu
Mrówka i Melon musi przynosić zyski aby syn SBeka "godnie żył z rodziną" bez żadnych roliczeń!
gość
rok temu
Ale kogo zwyciezycie?. Proszę o uściślenie, kto ma się bać
Gość
rok temu
Wszyscy ją zachowajmy
Gość
rok temu
Zamiast oceniać pomodlę się za wszystkich tu obecnych
gość
rok temu
żona Adamowicza powinna zachowac powagę
gość
rok temu
ludzie, facet jest emerytem- zmęczony życiem ponad stan, dajcie mu odpocząć - ma za co żyć, nachapał się przez tyle lat!
Gość
rok temu
A dlaczego nie??????? Bo w Polsce stare dewotki zamykają się w domach po śmierci męża?
Gość
rok temu
Cyrk i blazenada
bCzQxpyP
Gość
rok temu
No tak, to normalne w dniu pogrzebu tak bliskiej osoby dawać wywiady, występować w tv. Każdy tak robi.
Gość
rok temu
Jak w takim momencie,można myśleć o interesach
Gość
rok temu
Rozumiem powagę sytuacjii. Ale za chwilę dojdziemy do absurdu jak tragedia smoleńska .Czy tego chcemy? Szkoda człowiek bo każdego życia żal. Ale dojdziemy do momentu że pozostanie nam tylko wojna domowa ,a tego by nikt z nas nie chciał
gość
rok temu
Kurczę, a może on ma po prostu dość
Gość
rok temu
Takich ludzi jak prezydent Adamowicz jest coraz mniej, byłby super prezydentem polski😘
Gość
rok temu
Pan Adamowicz był wspaniałym człowiekiem-niestety. Jurku graj dalej dla niego, walczył o to samo co Ty. NIE REZYGNUJ
...
Następna strona
bCzQxpzr