Trwa ładowanie...
Przejdź na

Edyta Górniak odmówiła Dodzie! "Używanie chwili tak tragicznej i kreowania siebie na bohatera jest wbrew mojej filozofii życiowej"

1301
Podziel się

Piosenkarka stwierdziła, że w jej odczuciu cała akcja jest "na cienkiej granicy przyzwoitości ludzkiej". Mamy komentarz Dody.

Edyta Górniak odmówiła Dodzie! "Używanie chwili tak tragicznej i kreowania siebie na bohatera jest wbrew mojej filozofii życiowej"
bCNKvdsR

Tragiczne wydarzenia z 27. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Gdańsku zmotywowały polskie gwiazdy do wspólnej akcji, której zadaniem ma być walka z nienawiścią w sieci. Pomysłodawczynią koncertu jest Dorota Rabczewska, która od wtorku nie ustaje w próbach zaangażowania jak największej liczby celebrytów do wspaniałomyślnej w założeniu inicjatywy. Wśród znanych nazwisk, które zdążyły wyrazić zgodę na udział w projekcie, znalazły się już Magda Gessler, Kasia Cerekwicka, Natalia Szroeder czy Grzegorz Hyży.

Wygląda na to, że nie wszyscy uważają pomysł Dody za godny podziwu: pierwszą piosenkarką, która odmówiła Rabczewskiej, jest Agnieszka Chylińska. W środę gdańszczanka ustosunkowała się do apelu w krótkim wpisie, w którym stwierdziła, że"zmienianie świata zaczyna się od siebie" .

bCNKvdsT

Post 42-latki spotkał się z mieszanymi reakcjami internautów, cześć otwarcie ją za to skrytykowało. Dorota postanowiła skomentować słowa Chylińskiej na Instagramie, apelując do fanów, aby "nie eskalowali tego, co ma mieć swój kres".

Proszę fanów, by nie hejtowali Agnieszki Chylińskiej za to, iż nie zagra z nami. Nie eskalujcie tego, co ma mieć swój kres. Akceptuje jej wybór i nie potępiam. Nie odbieram tego personalnie, w końcu to wspólny projekt wielu muzyków. Cieszę się z artystów, którzy będą tworzyć ten niezależny artystycznie koncert pokoju. Staram się nie tracić motywacji w jego realizacji. Jest już nas 100. Hura! - napisała Rabczewska.

Okazuje się, że Agnieszka nie jest jedyną gwiazdą, która nie zamierza wziąć udziału w wielkim koncercie #artyściprzeciwkonienawiści. W czwartek Edyta Górniak opublikowała na swoim profilu instagramowym zdjęcie z flagą Gdańska, pod którym odniosła się do prośby Dody, przy okazji między słowami oskarżając ją o "kreowanie się na bohatera dla nagłówków".

W odpowiedzi na Wasze zapytania o mój udział w koncercie Doroty - Używanie chwili tak tragicznej dla nagłówków i kreowania siebie na bohatera, zanim jeszcze nawet pochowano Pana Prezydenta Adamowicza, jest wbrew mojej filozofii życiowej i w moim odczuciu na cienkiej granicy przyzwoitości ludzkiej. Teraz wszyscy powinniśmy raczej w zadumie i wewnętrznej ciszy oddać się modlitwie o siłę i wsparcie dla dwojga osieroconych dzieci i ukochanej żony Świętej Pamięci Pana Prezydenta. Oczywiście każdy z nas ma prawo przeżywać ten szczególny czas inaczej... - stwierdziła Górniak.

bCNKvdsZ

Doda zachowała zimną krew i tym razem nie wdała się w internetową pyskówkę z odwieczną rywalką.

Każdy ma wolny wybór, szkoda tylko, że tyle w tym złości - napisała Doda. Koncert pokoju za parę tygodni, a już tyle niepotrzebnych emocji. Mimo wszystko, cała ekipa wysyła dobrą energię i zagramy dla wszystkich.

W rozmowie z Pudelkiem Rabczewska rozwinęła swoją wcześniejszą wypowiedź:

Po co tyle niepotrzebnych, złych emocji przez koncertem, który ma jednoczyć? Wyciągnęłam rękę do zgody. A jak zareagowała Edyta niech każdy oceni sam. Nie po to ja i ponad 100 artystów chcemy się przeciwstawić hejtowi i mówie nienawisci żebym teraz dała się sprowokować, jak bywało wiele lat temu.

bCNKvdta

Co myślicie o odpowiedzi Edyty?

bCNKvdtb
bCNKvdtu
KOMENTARZE
(1301)
gość
2 lata temu
brawo Edyta!
gość
2 lata temu
Doda się promuje chwilą, ona wszystko wykorzysta dla sławy.
gość
2 lata temu
[cytat komentarz="" autor="Anex"]Edyta to artystka, która robi to co czuje. Nie dała się zmanipulować. Koncert dobra sprawa, ale wymuszenie na kimś z nazwiska żeby wystąpił to nie było dobre posunięcie. Edyta szacun za asertywność. Doda szacun za pomysł...tylko forma nie wyszła.[/cytat]popieram brawo Edzia
bCNKvdtv
gość
2 lata temu
Doda nie lansuj się
gość
2 lata temu
Szkoda bo to nie jest koncert Dody, w projekcie bierze udział 100 Artystów.
Najnowsze komentarze (1301)
Helwlpwwb
8 miesięcy temu
"...żebym teraz dała się sprowokować, jak bywało wiele lat temu.". Czyli dodon twierdzi, ze wszyscy ja prowokowali do tego,zeby jezdzila po ludziach jak po szmatach? DROGI DODONIE, WSZYSCY WIEMY JAK BYLO. KARMA WRACA,pamietaj.
Gość
2 lata temu
Doda nie potrzebuje "lansu". Wykorzystuje swoja popularnosc aby szerzyc dobro. Nie widze niczego niesamowitego w zachowaniu Pani Edyty- ona postrzega okres zaloby jako czas spokoju. Zas Dodzie zalezy na walce ze zlem ktory jak czytam szerzy sie wszedzie, nawet tu! Wstyd! Gratulacje dla Dody!
ziri
2 lata temu
Chylinska nie umie spiewac to po co tam
gość
2 lata temu
[cytat komentarz="" autor="gość"][cytat komentarz="" autor="Anex"]Edyta to artystka, która robi to co czuje. Nie dała się zmanipulować. Koncert dobra sprawa, ale wymuszenie na kimś z nazwiska żeby wystąpił to nie było dobre posunięcie. Edyta szacun za asertywność. Doda szacun za pomysł...tylko forma nie wyszła.[/cytat]popieram brawo Edzia[/cytat]bzdura
gość
2 lata temu
zgadzam się z Edytą, nie ma co lansować się na krzywdzie innych
Gość
2 lata temu
To jest takie pol na pol ...z jednej strony ma Doda racje , z drogiej strony Edyta tez ...Ale Edyta / ortogrfia! (Sorry- nie mam Polskiego slownika ) Moglaby zaspiewac i nie robic z siebie Divy/ Mariah Carey????!
Gość
2 lata temu
To jest takie pol na pol ...z jednej strony ma Doda racje , z drogiej strony Edyta tez ...Ale Edyta / ortogrfia! (Sorry- nie mam Polskiego slownika ) Moglaby zaspiewac i nie robic z siebie Divy/ Mariah Carey????!
gość
2 lata temu
Doda nikt Cię nie chce słuchać przestań używać nieszczęścia do realizowania swoich marzeń zniknij końcu ze świata gwiazd bo nią nie jestes
bCNKvdtn
Gość
2 lata temu
Brawo Edyta.
pudelek
2 lata temu
Doda klasa,brawo ;-}
miriam
2 lata temu
Bardzo słuszna decyzja p.Górniak i p.Chylińskiej.Szybko Doda zapomniała o swoim rozpuszczonym języku .
gość
2 lata temu
[cytat komentarz="" autor="Gość"][cytat komentarz="" autor="Gość"]Tutaj chodzi tylko & wyłącznie o pieniądze! Edzia za darmo nie zagra bo uważa się za wielka Dive jednego przeboju ![/cytat]Nie kłam ,nie szczuj, nie obrażaj, nie hejtój.[/cytat]a ktoś powiedział że za darmo ?
trzeźwy
2 lata temu
Codziennie giną tragicznie ludzie, np. górnicy w Karwinie. Czy w malutkich móżdżkach mieści się tylko współczucie dla OSÓB znanych z posad. Życie KAŻDEGO CZŁOWIEKA JEST TAK SAMO WAŻNE.
gosc
2 lata temu
Chylinska to nie piosenkarka czym ona sie szczyci
...
Następna strona
bCNKvdtP