Piątek 05.12.2008

Rusin z facetem! (ZDJĘCIA)

Kinga Rusin Michał Chmela

Rusin z facetem! (ZDJĘCIA)PUDELEK EXCLUSIVE

Kinga Rusin wypaliła niedawno podczas wywiadu z Enrique Iglesiasem, że marzy o trzecim dziecku. Czy to ten facet jest kandydatem na szczęśliwego tatę?

Nasz czytelnik spotkał ostatnio Kingę z jej facetem, Michałem Chmelą na kawie w centrum handlowym. Przyjechali jej terenowym BMW. Chwilę później na stacji beznzynowej on zatankował. Widać, że jest w tym aucie więcej niż gościem.

Ciekawe, czy wyniknie z tego coś poważniejszego. Rusin nie ma już czasu na nieudane związki, życzymy więc, żeby facet okazał się dla niej odpowiedni. I trochę ją ogarnął. Nie chcemy już oglądać jej w takim stanie... Zobacz: Rusin ledwo się trzyma na nogach! (WIDEO)

(Jeżeli spotkacie ich gdzieś razem, napiszcie do nas na donosy@pudelek.pl.)

PUDELEK EXCLUSIVEPUDELEK EXCLUSIVEPUDELEK EXCLUSIVEPUDELEK EXCLUSIVE
PUDELEK EXCLUSIVE
PUDELEK EXCLUSIVEPUDELEK EXCLUSIVEPUDELEK EXCLUSIVEPUDELEK EXCLUSIVEPUDELEK EXCLUSIVEPUDELEK EXCLUSIVEPUDELEK EXCLUSIVEPUDELEK EXCLUSIVEPUDELEK EXCLUSIVEPUDELEK EXCLUSIVEPUDELEK EXCLUSIVEPUDELEK EXCLUSIVEPUDELEK EXCLUSIVEPUDELEK EXCLUSIVEPUDELEK EXCLUSIVEPUDELEK EXCLUSIVEPUDELEK EXCLUSIVEPUDELEK EXCLUSIVEPUDELEK EXCLUSIVE

Pudelek.pl na Facebooku:

Komentarze (663)

Odpowiedz
0 0
zgłoś
Wolna Amerykanka 05.12.2008 23:34
LIS ZYD

i

TEN ZYD...

oj...

DOKAD IDZIESZ POLSKO?!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 05.12.2008 23:40
to moj znajomy, co za bzdura. oni nie moga byc para, maja inne preferencje.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 05.12.2008 23:41
Nie lubię jej! Niekompetentna w pracy i zimna sucz w życiu!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 05.12.2008 23:44
zatankował i zapłacił , farciara
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 06.12.2008 00:09
Facet ma pewno coś wspólnego z filmem bo wygląda na naszego Woody Alena,ale jest od niego przystojniejszy-życzę jej szczęścia,chociaż za nią nie przepadam bo przejęłam od niej poprzez telewizję parę złych nawyków-najgotsza jest intensywna gestykulacja dłońmi w czasie prowadzenia programu "Dzień dobry TVN".
Ładowanie komentarzy…