Piątek 18.01.2019 14:30

Skiba ostro o Cejrowskim: "Wojtuś dotarł po prostu "na bosaka" do szamba i odkrył, że mu tam dobrze"

Wojciech Cejrowski Krzysztof Skiba Paweł Adamowicz

Skiba ostro o Cejrowskim: "Wojtuś dotarł po prostu "na bosaka" do szamba i odkrył, że mu tam dobrze"

Wojciech Cejrowski oprócz tego, że jest znanym podróżnikiem, który od lat raczy nas w swoich programach wzorzystymi koszulami i bosymi stopami, to najwidoczniej ma również poczucie jakieś misji, bo wyjątkowo "dobrze" odnajduje się w tematach politycznych. Choć zdaje się, że podróże powinny uczyć tolerancyjności i akceptowania odmiennego zdania i stylu życia, to w przypadku Wojciecha jest z tym raczej ciężko. Podróżnik w porywach emocji potrafi nawet spalić flagę Unii Europejskiej na wizji...

Zobacz: Cejrowski PALI FLAGĘ UNII EUROPEJSKIEJ. "To jest logotyp organizacji jak McDonald's"

54-latek znany jest ze swojej wielkiej niechęci do Platformy Obywatelskiej i od lat poddaje krytyce m.in. Jerzego Owsiaka. Nic zatem dziwnego, że nawet tragiczna śmierć nie powstrzymała go przed tym, żeby skrytykować nie tylko założyciela WOŚP, ale i samego Pawła Adamowicza. Kilka dni temu opublikował kontrowersyjny wpis, w którym śmierć Prezydenta Gdańska porównał do… śmierci Stalina i Ala Capone. Oprócz tego nazwał zmarłego samorządowca "okropnym typem". Mimo że pod postem podróżnika znalazły się komentarze poparcia "fanów", którzy podzielają jego zdanie, to zdecydowana większość była oburzona słowami skierowanymi w stronę zamordowanego niespełna kilka dni temu prezydenta.

Jedną z osób, która zdecydowała się zareagować na nietaktowny wpis Cejrowskiego był Krzysztof Skiba, znany ze swoich lewicowych poglądów. Członek zespołu Big Cyc, komentując zachowanie dziennikarza, również postanowił nie szczędzić w słowach:

W swej najnowszej podróży Wojtuś dotarł po prostu "na bosaka" do szamba i odkrył, że mu tam dobrze - stwierdził muzyk, porównując Cejrowskiego do handlarza: Cejrowski to cynik. On handluje koszulami. W całej tej jego aktywności publicznej chodzi po prostu o to, by koszule się lepiej sprzedawały. Gdy o nim głośno, gdy wzbudza oburzenie, tym handelek tekstylny lepiej idzie - napisał.

Myślicie, że Polacy przestaną kiedyś być aż tak podzieleni politycznie?

 

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (860)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 860
Odpowiedz
743 205
zgłoś
AnNa 18.01.2019 14:33
CALA PRAWDA
Odpowiedz
257 226
zgłoś
Ak 18.01.2019 14:33
Cejrowski zagubił się w tym aby być oryginalnym i kontrowersyjnym. Przykre to🤔
Odpowiedz
262 183
zgłoś
Gość 18.01.2019 14:33
Ale dobrze nspisal. Lubię program W.C ale jego wypowiedzi są często nie do zniesienia. Tacy ludzie nie powinni nic komentować
Odpowiedz
245 138
zgłoś
Gość 18.01.2019 14:35
Ten Pan jest jednym z prekursorów chamstwa i szerzenia nienawiści w Polsce.
Odpowiedz
88 90
zgłoś
Gość 18.01.2019 14:36
Niech ktoś odetnie Cejrowskiemu internet i niech on zamilknie.
Tak
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 860