Niedziela 20.01.2019 16:45

Ofiara wypadku spowodowanego przez księcia Filipa: "Mam złamany nadgarstek. Nikt mnie nie przeprosił"

książę Filip książę Filip wypadek

Ofiara wypadku spowodowanego przez księcia Filipa: "Mam złamany nadgarstek. Nikt mnie nie przeprosił"

Mimo że ostatnio to młodsi członkowie brytyjskiej rodziny królewskiej wiodą prym i widnieją na pierwszych stronach gazet, ostatnio głośno było o księciu Filipie. Mąż królowej uczestniczył w wypadku drogowym. Pałac Buckingham poinformował, że 97-letni książę Filip zderzył się z drugim pojazdem w pobliżu wjazdu na drogę szybkiego ruchu, niedaleko rezydencji królewskiej w Sandringham.

Zobacz: 97-letni Książę Filip miał WYPADEK! "Jest zszokowany i roztrzęsiony"

Choć księciu nic poważnego się nie stało, a najadł się jedynie odrobiny strachu, to okazuje się, że osoba z drugiego samochodu poniosła nieco poważniejsze obrażenia. Emma Fairweather, która siedziała na miejscu pasażera w drugim aucie, ma złamany nadgarstek. Zdaje się jednak, że to nie uszczerbek na zdrowiu najbardziej martwi 45-latkę, a podejście do sprawy rodziny królewskiej. Jak donosi Sunday Mirror, kobieta ma żal do królowej i księcia, że nienależycie ją potraktowali. Choć zapewniono ją, że w jej stronę zostaną wystosowane przeprosiny, do tej pory nic takiego nie miało miejsca:

Wiem, że królowa jest zajęta, ale byłoby mi naprawdę miło, gdyby do mnie zatelefonowała. Kocham rodzinę królewską, ale czuję się zignorowana i odrzucona. Czuję ogromny ból z tego powodu - żali się poszkodowana w wypadku Brytyjka.

Fairweather opowiedziała o całym zajściu, twierdząc, że początkowo nie wiedziała, że drugie auto było prowadzone przez księcia, a sam wypadek był dla niej traumatycznym przeżyciem:

Mój przyjaciel starał się hamować. To było przerażające. Wszystko wydawało się być w zwolnionym tempie. Musiały to być sekundy, ale wydawało mi się, że to trwa wieczność. Nie miałem wówczas pojęcia, że to był książę Filip - wyznała kobieta.

Co ciekawe, już niespełna dwa dni po wypadku, książę… wsiadł za kierownicę.

Myślicie, że poszkodowana kobieta doczeka się telefonu od królowej?

fot. EastNewsfot. EastNewsfot. FORUM

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (272)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 272
Odpowiedz
623 228
zgłoś
gość 20.01.2019 16:47
A czemu królowa ma przepraszać? Po pierwsze to jej mąż to zrobił a po drugie to był tylko wypadek, nikt nie zginął, więc chyba nie oczekuje konferencji prasowej i nadania tytułów jako zadośćuczynienie
Odpowiedz
1003 34
zgłoś
Gość 20.01.2019 16:47
Nie powinien już prowadzić auta !!!!
Odpowiedz
879 33
zgłoś
Gość 20.01.2019 16:47
W tym wieku to już powinni zabierać prawko
Odpowiedz
23 14
zgłoś
Gość 20.01.2019 16:48
Łoj bo to gojka dla nich, plebs
Odpowiedz
81 8
zgłoś
Gość 20.01.2019 16:48
Osoby w takim wieku nie powinny prowadzić pojazdów... J
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 272