Trwa ładowanie...
Przejdź na

Ofiara wypadku spowodowanego przez księcia Filipa: "Mam złamany nadgarstek. Nikt mnie nie przeprosił"

211
Podziel się

Mimo groźnego wypadku, 97-letni mąż królowej już dwa dni później znów prowadził auto...

Ofiara wypadku spowodowanego przez księcia Filipa: "Mam złamany nadgarstek. Nikt mnie nie przeprosił"
bCIUSFbF

Mimo że ostatnio to młodsi członkowie brytyjskiej rodziny królewskiej wiodą prym i widnieją na pierwszych stronach gazet, ostatnio głośno było o księciu Filipie. Mąż królowej uczestniczył w wypadku drogowym. Pałac Buckingham poinformował, że 97-letni książę Filip zderzył się z drugim pojazdem w pobliżu wjazdu na drogę szybkiego ruchu, niedaleko rezydencji królewskiej w Sandringham.

Choć księciu nic poważnego się nie stało, a najadł się jedynie odrobiny strachu, to okazuje się, że osoba z drugiego samochodu poniosła nieco poważniejsze obrażenia. Emma Fairweather, która siedziała na miejscu pasażera w drugim aucie, ma złamany nadgarstek. Zdaje się jednak, że to nie uszczerbek na zdrowiu najbardziej martwi 45-latkę, a podejście do sprawy rodziny królewskiej. Jak donosi Sunday Mirror, kobieta ma żal do królowej i księcia, że nienależycie ją potraktowali. Choć zapewniono ją, że w jej stronę zostaną wystosowane przeprosiny, do tej pory nic takiego nie miało miejsca:

bCIUSFbH

Wiem, że królowa jest zajęta, ale byłoby mi naprawdę miło, gdyby do mnie zatelefonowała. Kocham rodzinę królewską, ale czuję się zignorowana i odrzucona. Czuję ogromny ból z tego powodu - żali się poszkodowana w wypadku Brytyjka.

Fairweather opowiedziała o całym zajściu, twierdząc, że początkowo nie wiedziała, że drugie auto było prowadzone przez księcia, a sam wypadek był dla niej traumatycznym przeżyciem:

Mój przyjaciel starał się hamować. To było przerażające. Wszystko wydawało się być w zwolnionym tempie. Musiały to być sekundy, ale wydawało mi się, że to trwa wieczność. Nie miałem wówczas pojęcia, że to był książę Filip - wyznała kobieta.

Co ciekawe, już niespełna dwa dni po wypadku, książę… wsiadł za kierownicę.

bCIUSFbN

Myślicie, że poszkodowana kobieta doczeka się telefonu od królowej?

bCIUSFbO
bCIUSFbP
bCIUSFci
KOMENTARZE
(211)
Gość
rok temu
Nie powinien już prowadzić auta !!!!
Gość
rok temu
W tym wieku to już powinni zabierać prawko
gość
rok temu
A czemu królowa ma przepraszać? Po pierwsze to jej mąż to zrobił a po drugie to był tylko wypadek, nikt nie zginął, więc chyba nie oczekuje konferencji prasowej i nadania tytułów jako zadośćuczynienie
bCIUSFcj
Gość
rok temu
Pozwalają mu samemu jeździć?? W wieku 97 lat?
picza
rok temu
stary dziad ledwo co dyszy a autem jezdzi
Najnowsze komentarze (211)
Gość E.
rok temu
Raczej nie stosuje się przeprasion w takim wypadku, ale jak widać pokrzywdzona chce przez to zaistnieć w mediach, niesmaczne.
gość
rok temu
Szkotów tez nikt nie przeprosił za lata wyzysku. Męczyli narody a teraz każdy się nad nimi spuszcza jaka to rodzina królewska jest super. ZAROBILI KASĘ NA WYZYSKU
gość
rok temu
Do sądu złożyć pozew i tyle. Co to święty jakiś?
gość
rok temu
Bo się staremu knurowi zachciało za kierownicę wsiadać. Stary a g***i. I wszystko się zgadza. Ani refleks nie ten, ani reakcja na to co się dzieje na drodze.
gość
rok temu
Przesadza. Królowa nie musi a nawet nie powinna do niej dzwonić. Zbyt wiele kobieta oczekuje i próbuje zaistnieć w mediach. Bo telefonem od Królowej będzie mogła chwalić się do końca życia. A poza tym to nie Królowa prowadziła tylko jej mąż.
Gość
rok temu
Pracuję w care home w angli i nasi rezydenci są obużeni tym faktem, uważają to za skrajnie nieodpowiedzialne i za nadużycie władzy przez rodzinę królewską. Nadmienię że sporo z nich to rówieśnicy księcia.
gość
rok temu
Ciekawe, co dalej z pielęgniarką i Kate. Coś szybko sprawa ucichła. Z tą też tak będzie?
gość
rok temu
Upior za kierownica.
bCIUSFcb
Gość
rok temu
Ale zbierze kasiory :) niech nie rozpacza
gość
rok temu
Dżizas, taka staroć powinna być zabroniona..
Gość
rok temu
To dziadzisko to potencjalny zabójca! !!
Gość
rok temu
Fotel bujany i ciepłe kapcie jeśli nie ma już predyspozycji do jazdy autem
gość
rok temu
Zaczekajcie, ale kto spowodował ten wypadek?
Gość
rok temu
Nie powinno się w takim wieku prowadzić!
...
Następna strona
bCIUSFcD