Trwa ładowanie...
Przejdź na

Lejdi Patrycja Wieja snuje śmiałe plany na przyszłość: "Chciałabym dorównać Lewandowskiej i Chodakowskiej"

88
Podziel się

Zwyciężczyni pierwszej edycji "misyjnego" programu "Projekt Lady" też postanowiła organizować obozy sportowe. Specjalizuje się w skakaniu na trampolinach.

Lejdi Patrycja Wieja snuje śmiałe plany na przyszłość: "Chciałabym dorównać Lewandowskiej i Chodakowskiej"
bCOvqRyt

Patrycja Wieja, zwyciężczyni pierwszej edycji programu Projekt Lady w finałowym odcinku odbierając gratulacje od wzruszonych mentorek, obiecała im oraz operatorom kamer, że nie będzie do końca życia tańczyć na rurze.

Wiem, że mogę więcej i będę sięgać jeszcze wyżej - wyznała wtedy.

Postanowiła spożytkować zdobyte na rurze przygotowanie kondycyjne na innym polu i przekwalifikowała się na instruktorkę fitness. Jak na razie podąża drogą przetartą przez Ewę Chodakowską i Annę Lewandowską i chętnie kontaktuje się ze swoimi fankami za pomocą mediów społecznościowych.

bCOvqRyv

Patrycja specjalizuje się w ćwiczeniach na trampolinach i regularnie wrzuca na Instagram filmiki z treningów, które umila sobie głośną muzyką disco polo.

W rozmowie z Party Patrycja nie ukrywa, że jej ambicje sięgają dużo dalej. Właśnie obroniła pracę magisterką na temat skakania na trampolinie i zaczęła snuć plany dotyczące doktoratu oraz podbicia rynku wydawniczego.

Jestem pełna energii, tak samo jak w dniu, w którym wygrałam program, a moja siła i determinacja pozwala mi osiągnąć wiele - ujawnia. W zeszłym roku zakończyłam studia, obroniłam pracę magisterską, było to istotne wydarzenie w moim życiu! Udowodniłam sobie, że dam radę i jestem z siebie bardzo dumna. Całkiem poważnie myślę o napisaniu pracy doktoranckiej oraz nie wykluczam *wydania książki dotyczącej sportu na trampolinach. *

Ponieważ Wieja już odkryła, co najbardziej chce robić w życiu, teraz pozostało już tylko wymyślić, jak zoptymalizować zyski. Nie uszło uwagi Patrycji, że jej idolki: Chodakowska i Lewandowska zarabiają duże pieniądze na organizowanych przez siebie obozach treningowych i postanowiła zrobić to samo.

bCOvqRyB

Nie ukrywam, że chciałabym dorównać Ani Lewandowskiej i Ewie Chodakowskiej - zapowiada bez zbędnej nieśmiałości. Tak samo jak one pasjonuję się sportem, tylko w innym wydaniu - trampoliny. Jeśli chodzi o obozy i pakiety z nimi związane, to chciałabym, aby moje bilety sprzedawały się szybciej niż np. u Ewy.

Miejmy nadzieję, że również trochę taniej..,

Chcielibyście poskakać z Patrycją?

bCOvqRyC
bCOvqRyD
bCOvqRyW
KOMENTARZE
(88)
Gość
2 lata temu
Magister z trampolin
Gość
2 lata temu
same sportsmeny.
gość
2 lata temu
hahaha a w tej pracy jets to co twierdza fizjoterapeuci i osteopaci, ze trampoliny są szkodliwe dla kobiet i ich mięsni dna miednicy? i e to moda zwykła jak crossfit?
bCOvqRyX
gość
2 lata temu
To bardzo dobrze, ze ma marzenia! Tak trzymać! Odważny projekt ale dlaczego nie...Jest osobą znaną a to ułatwi jej przebić sie.
Gość
2 lata temu
Stworzmy razem liste osob, ktore powinna przeprosic publicznie Dorota Rabczewska i wklejajmy pod kazdym artykulem opatrzonym tagiem Doda. Najwyzszy czas aby Pudel opublikowal taka liste, a ofiary przemocy ze strony tej agresywnej hipokrytki doczekaly sie zadoscuczynienia, a na pewno w przeprosin. Spoleczny ostracyzm zaboli najbardziej kogos uwazajacego sie za "gwiazde". W koncu chorych psychicznie, psychopatow, socjopatow i wszystkich kriminalistow powinno sie izolowac od spoleczenstwa. W przeciwnym razie historie koncza sie tragediami jak ta w Gdansku. Lista poszkodowanych przedstawia sie nastepujaco: 1. Dobrusia z programu Bar, 2. Maja Sablewska, 3. Grupa Operacyjna, 4. Tomek Makowiecki, 5. Radek Majdan, 6. Robert Gawlinski z Wilkow, 7. Monika Jarosinska, 8. byly partner, Szyszkowski, 9. byly manager, 10. Edyta Gorniak, 11. Justyna Steczkowska, 12. Przemek Saleta, 13. Agnieszka Szulim, 14. przyrodnia siostra, 15. matka przyrodniej siostry, 16. Tymochowicz, 17. male dziecko Tymochowicza, 18. jakas blogerka shejtowana przez Dode, 19. Emil Heidar, 20. Malgorzata Rozenek, 21. (...) - prosze o uzupelnianie listy o brakujace nazwiska. STOP HIPOKRYZJI !!!
Najnowsze komentarze (88)
Gość
2 lata temu
Te ćwiczenia to jej kręgosłup rozierd...
gość
2 lata temu
Czytam na onecie że lewandowska będzie walczyć z hejtem.Kobiecino czy ty nie pojmujesz że my ciebie nie chcemy oglądać po trzy razy dziennie na portalach.,takaś t**a?????po co udzielasz nam rad,inspiracji,diet???czy myślisz że polskie kobiety są głupie????kobiecino skończ,bo to że twój chłopek zajął 9e miejsce o czymś świadczy.I to dlatego że prawdopodobnie sfałszowano liczenie przez takich m*****t dziennikarzynów.To powinno wam dać do myślenia.No ale trzeba mieć mózg.
Gość
2 lata temu
Jakie to się już robi żałosne, te wszystkie jutuberki, fit trenerki i inne "influencerki", a ludzie ślepo za nimi lecą. Te mądre siedzą i pierdzielą po całych dniach do kamerek swoje życiowe mądrości i narzekają jak to ciężko pracują, zamień się jedna z drugą z ludźmi którzy wykonują prawdziwą, odpowiedzialną pracę a nie siedzisz po całych dniach w domu, dostajesz mnóstwo gratów do reklamowania za darmo i jęczysz jaka to zapracowana jesteś, żałosne. A Wy ślepe obserwatorki nadal napędzajcie ten biznes pustych lał.
Gość😎
2 lata temu
Śliczna jest mmmm 😍😍😍😍😍😍😍😚😚😚😚😚😚😚😚
Bulwar cebulo...
2 lata temu
Ale d**eczja.... Żart 4/10
Dzieci kukury...
2 lata temu
J***c szony
Gość
2 lata temu
Hahaha mgr i może dr od trampolin ciekawe jak obrona wyglądała parę skoków w rytm disco z pola
Gość
2 lata temu
Wszędzie sportsmenki tylko ja zimowa d**a i cellulit 🧐
bCOvqRyP
Gość
2 lata temu
Młoda zdolna po studiach może coś osiągnąć a jak to mówią menadżery im więcej mentorzy tym więcej pieniążków na wakacje
Plastiknasmie...
2 lata temu
Ale ambicje ja pierdo...
Gość
2 lata temu
Ale ambicje...hehehe
Gość
2 lata temu
Kolejna żeby tylko nic nie robić, a mieć kasy jak lodu za wrzucanie kretyńskich zdjęć na instagram i inne
Gość
2 lata temu
Najważniejsze to mieć na siebie pomysł. Niech próbuje, ja tam życzę jej szczęścia.
Gość
2 lata temu
Ćwiczyłam na trampolinie za nim to się stało modne. I teraz pytanie który d***l robi studia ze skakania na trampolinie nosz kurde jaja jakieś. Chce się rozwijac spoko ale niedlugo będą specjaliści od skakania na skakance. Bez jaj ludzie
...
Następna strona
bCOvqRzr