Poniedziałek 21.01.2019 10:30

Lejdi Patrycja Wieja snuje śmiałe plany na przyszłość: "Chciałabym dorównać Lewandowskiej i Chodakowskiej"

Patrycja Wieja Anna Lewandowska Ewa Chodakowska

Lejdi Patrycja Wieja snuje śmiałe plany na przyszłość: "Chciałabym dorównać Lewandowskiej i Chodakowskiej"

Patrycja Wieja, zwyciężczyni pierwszej edycji programu Projekt Lady w finałowym odcinku odbierając gratulacje od wzruszonych mentorek, obiecała im oraz operatorom kamer, że nie będzie do końca życia tańczyć na rurze.

Wiem, że mogę więcej i będę sięgać jeszcze wyżej - wyznała wtedy.

Postanowiła spożytkować zdobyte na rurze przygotowanie kondycyjne na innym polu i przekwalifikowała się na instruktorkę fitness. Jak na razie podąża drogą przetartą przez Ewę Chodakowską i Annę Lewandowską i chętnie kontaktuje się ze swoimi fankami za pomocą mediów społecznościowych.

Patrycja specjalizuje się w ćwiczeniach na trampolinach i regularnie wrzuca na Instagram filmiki z treningów, które umila sobie głośną muzyką disco polo.

W rozmowie z Party Patrycja nie ukrywa, że jej ambicje sięgają dużo dalej. Właśnie obroniła pracę magisterką na temat skakania na trampolinie i zaczęła snuć plany dotyczące doktoratu oraz podbicia rynku wydawniczego.

Jestem pełna energii, tak samo jak w dniu, w którym wygrałam program, a moja siła i determinacja pozwala mi osiągnąć wiele - ujawnia. W zeszłym roku zakończyłam studia, obroniłam pracę magisterską, było to istotne wydarzenie w moim życiu! Udowodniłam sobie, że dam radę i jestem z siebie bardzo dumna. Całkiem poważnie myślę o napisaniu pracy doktoranckiej oraz nie wykluczam wydania książki dotyczącej sportu na trampolinach. 

Ponieważ Wieja już odkryła, co najbardziej chce robić w życiu, teraz pozostało już tylko wymyślić, jak zoptymalizować zyski. Nie uszło uwagi Patrycji, że jej idolki: Chodakowska i Lewandowska zarabiają duże pieniądze na organizowanych przez siebie obozach treningowych i postanowiła zrobić to samo.

Nie ukrywam, że chciałabym dorównać Ani Lewandowskiej i Ewie Chodakowskiej - zapowiada bez zbędnej nieśmiałości. Tak samo jak one pasjonuję się sportem, tylko w innym wydaniu - trampoliny. Jeśli chodzi o obozy i pakiety z nimi związane, to chciałabym, aby moje bilety sprzedawały się szybciej niż np. u Ewy.

Miejmy nadzieję, że również trochę taniej..,

Chcielibyście poskakać z Patrycją?

 

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (117)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 117
Odpowiedz
179 10
zgłoś
Gość 21.01.2019 10:31
same sportsmeny.
Odpowiedz
14 65
zgłoś
Gość 21.01.2019 10:31
Współżycie bez ślubu zawartego w Kościele katolickim to grzech śmiertelny! Idzie Pani prosto w piekło! Tylko szczera Spowiedź! Świecenie gołym tylkiem to grzech zgorszenia! Kobieta powinna być skromna. Mężczyzna też.
Odpowiedz
19 2
zgłoś
gość 21.01.2019 10:32
O Czizas....
Odpowiedz
17 6
zgłoś
Gość 21.01.2019 10:32
Powodzenia
Odpowiedz
28 14
zgłoś
Gość 21.01.2019 10:33
I 100 razy wolę ja od annnnnnn
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 117