Lejdi Patrycja Wieja snuje śmiałe plany na przyszłość: "Chciałabym dorównać Lewandowskiej i Chodakowskiej" - Pudelek

Lejdi Patrycja Wieja snuje śmiałe plany na przyszłość: "Chciałabym dorównać Lewandowskiej i Chodakowskiej"

88 reakcji
0
0
88
Podziel się

Zwyciężczyni pierwszej edycji "misyjnego" programu "Projekt Lady" też postanowiła organizować obozy sportowe. Specjalizuje się w skakaniu na trampolinach.

Patrycja Wieja, zwyciężczyni pierwszej edycji programu Projekt Lady w finałowym odcinku odbierając gratulacje od wzruszonych mentorek, obiecała im oraz operatorom kamer, że nie będzie do końca życia tańczyć na rurze.

Wiem, że mogę więcej i będę sięgać jeszcze wyżej - wyznała wtedy.

Postanowiła spożytkować zdobyte na rurze przygotowanie kondycyjne na innym polu i przekwalifikowała się na instruktorkę fitness. Jak na razie podąża drogą przetartą przez Ewę Chodakowską i Annę Lewandowską i chętnie kontaktuje się ze swoimi fankami za pomocą mediów społecznościowych.

Patrycja specjalizuje się w ćwiczeniach na trampolinach i regularnie wrzuca na Instagram filmiki z treningów, które umila sobie głośną muzyką disco polo.

W rozmowie z Party Patrycja nie ukrywa, że jej ambicje sięgają dużo dalej. Właśnie obroniła pracę magisterką na temat skakania na trampolinie i zaczęła snuć plany dotyczące doktoratu oraz podbicia rynku wydawniczego.

Jestem pełna energii, tak samo jak w dniu, w którym wygrałam program, a moja siła i determinacja pozwala mi osiągnąć wiele - ujawnia. W zeszłym roku zakończyłam studia, obroniłam pracę magisterską, było to istotne wydarzenie w moim życiu! Udowodniłam sobie, że dam radę i jestem z siebie bardzo dumna. Całkiem poważnie myślę o napisaniu pracy doktoranckiej oraz nie wykluczam *wydania książki dotyczącej sportu na trampolinach. *

Ponieważ Wieja już odkryła, co najbardziej chce robić w życiu, teraz pozostało już tylko wymyślić, jak zoptymalizować zyski. Nie uszło uwagi Patrycji, że jej idolki: Chodakowska i Lewandowska zarabiają duże pieniądze na organizowanych przez siebie obozach treningowych i postanowiła zrobić to samo.

Nie ukrywam, że chciałabym dorównać Ani Lewandowskiej i Ewie Chodakowskiej - zapowiada bez zbędnej nieśmiałości. Tak samo jak one pasjonuję się sportem, tylko w innym wydaniu - trampoliny. Jeśli chodzi o obozy i pakiety z nimi związane, to chciałabym, aby moje bilety sprzedawały się szybciej niż np. u Ewy.

Miejmy nadzieję, że również trochę taniej..,

Chcielibyście poskakać z Patrycją?

88
0
0
0
0
0
0
Polub pudelek.pl na Facebooku:
KOMENTARZE
(88)
Gość
9 miesięcy temu
Magister z trampolin
Gość
9 miesięcy temu
same sportsmeny.
gość
9 miesięcy temu
hahaha a w tej pracy jets to co twierdza fizjoterapeuci i osteopaci, ze trampoliny są szkodliwe dla kobiet i ich mięsni dna miednicy? i e to moda zwykła jak crossfit?
Najnowsze komentarze (88)
Gość
9 miesięcy temu
Te ćwiczenia to jej kręgosłup rozierd...
gość
9 miesięcy temu
Czytam na onecie że lewandowska będzie walczyć z hejtem.Kobiecino czy ty nie pojmujesz że my ciebie nie chcemy oglądać po trzy razy dziennie na portalach.,takaś t**a?????po co udzielasz nam rad,inspiracji,diet???czy myślisz że polskie kobiety są głupie????kobiecino skończ,bo to że twój chłopek zajął 9e miejsce o czymś świadczy.I to dlatego że prawdopodobnie sfałszowano liczenie przez takich m*****t dziennikarzynów.To powinno wam dać do myślenia.No ale trzeba mieć mózg.
Gość
9 miesięcy temu
Jakie to się już robi żałosne, te wszystkie jutuberki, fit trenerki i inne "influencerki", a ludzie ślepo za nimi lecą. Te mądre siedzą i pierdzielą po całych dniach do kamerek swoje życiowe mądrości i narzekają jak to ciężko pracują, zamień się jedna z drugą z ludźmi którzy wykonują prawdziwą, odpowiedzialną pracę a nie siedzisz po całych dniach w domu, dostajesz mnóstwo gratów do reklamowania za darmo i jęczysz jaka to zapracowana jesteś, żałosne. A Wy ślepe obserwatorki nadal napędzajcie ten biznes pustych lał.
Gość😎
9 miesięcy temu
Śliczna jest mmmm 😍😍😍😍😍😍😍😚😚😚😚😚😚😚😚
Bulwar cebulo...
9 miesięcy temu
Ale d**eczja.... Żart 4/10
Dzieci kukury...
9 miesięcy temu
J***c szony
Gość
9 miesięcy temu
Hahaha mgr i może dr od trampolin ciekawe jak obrona wyglądała parę skoków w rytm disco z pola
Gość
9 miesięcy temu
Wszędzie sportsmenki tylko ja zimowa d**a i cellulit 🧐
Gość
9 miesięcy temu
Młoda zdolna po studiach może coś osiągnąć a jak to mówią menadżery im więcej mentorzy tym więcej pieniążków na wakacje
Plastiknasmie...
9 miesięcy temu
Ale ambicje ja pierdo...
Gość
9 miesięcy temu
Ale ambicje...hehehe
Gość
9 miesięcy temu
Kolejna żeby tylko nic nie robić, a mieć kasy jak lodu za wrzucanie kretyńskich zdjęć na instagram i inne
Gość
9 miesięcy temu
Najważniejsze to mieć na siebie pomysł. Niech próbuje, ja tam życzę jej szczęścia.
Gość
9 miesięcy temu
Ćwiczyłam na trampolinie za nim to się stało modne. I teraz pytanie który d***l robi studia ze skakania na trampolinie nosz kurde jaja jakieś. Chce się rozwijac spoko ale niedlugo będą specjaliści od skakania na skakance. Bez jaj ludzie
...
Następna strona