Trwa ładowanie...
Przejdź na

Szef ochrony finału WOŚP w Gdańsku zatrzymany! "Wprowadził policję w błąd, że Stefan W. posługiwał się plakietką media"

308
Podziel się

O zatrzymaniu poinformowała dziś rano Prokuratura Krajowa.

Szef ochrony finału WOŚP w Gdańsku zatrzymany! "Wprowadził policję w błąd, że Stefan W. posługiwał się plakietką media"
bCHhvzsl

Cała Polska wciąż żyje tragicznym finałem 27. Edycji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, podczas którego uzbrojony napastnik trzykrotnie godził nożem prezydenta Gdańska. W sobotę odbyły się uroczystości pogrzebowe Pawła Adamowicza, a urna z jego prochami spoczęła w kaplicy świętego Marcina w gdańskiej Bazylice Mariackiej.

Tuż po ataku pojawiły się doniesienia, że Stefan W., mimo posiadania noża, przeszedł przez ochronę bez jakichkolwiek problemów. Leczony psychiatrycznie z powodu zaburzeń zachowania i emocji oraz specyficznych zaburzeń rozwoju 27-latek miał udawać dziennikarza i posługiwać się plakietką "Media" wydawaną przez organizatorów.

bCHhvzsn

Jak poinformowała Prokuratura Krajowa w poniedziałek rano, na polecenie śledczych został zatrzymany szef ochrony imprezy WOŚP z feralnego dnia, w którym doszło do tragedii. Okazuje się, że mężczyzna wprowadził śledczych w błąd, twierdząc, że Stefan W. posługiwał się plakietką, która miałaby wskazywać na to, że jest dziennikarzem. Napastnik w ogóle nie znajdował się na liście przedstawicieli mediów.

bCHhvzst
bCHhvzsO
KOMENTARZE
(308)
Gość
rok temu
Skłamał bo chciał ochronić swój tyłek
Agata
rok temu
miał podrobioną plakietke a na liście nie chciało mu sie sprawdzić nazwiska....ochrona dała d u p y
Gość
rok temu
Jak się organizuje takie imprezy, to nie może być róbta co chceta bo w końcu musi się coś stać
bCHhvzsP
gość
rok temu
a czy sąd który wypuścił go na wolność jest niewinny?
Gość
rok temu
Działają zawsze za późno
Najnowsze komentarze (308)
Gość
rok temu
Dlaczego w mediach tego wstretnego zabojce przedstawiali jako stefana m. a nagle pozniej stefana w. ? Dwie inne osoby ? Radzę poczytać o tym.
gość
rok temu
Ochrony, nie było żadnej--- w czasie ataku !!!Poza, tym, kto,widział, albo słyszał. aby wykonywać,masaż serca, choremu, który doznał urazu klatki piersiowej i ma krwotok wewnętrzny ???? Paranoja !!!!Dodatkowo, została wypompowana reszta krwi, która była w obiegu !!!i mogło dojść, do uszkodzenia narządów wewnętrznych !!!! pacjent, powinien leżeć, w pozycji bezpiecznej !!!! i czekac na lekarza !!! ale, kto na to zwracał uwagę ??????
Gość
rok temu
Ty g****a Ci......
gość
rok temu
Dlaczego, ludzie którzy starali, sie reanimować, prezydenta,robili mu masaz serca ?????? Jak można , silnie uciskac klatke piersiową, w której jest krwotok ???? Wypompowali, reszte krwi, która została w żyłach i dodatkowo uszkodzili, zranione narządy !!!! Byc może przyspieszyli zgon !!!!!!
Gość
rok temu
Skończcie już sączyć jad. Może ktoś wreszcie się skupi na pomocy innym, zamiast siedzieć na pudełku i pisać co ślina na język przyniesie
Gość
rok temu
Ale przeciez w telewizorze zaraz po zamachu kiedy gonil po scenie wyraznie bylo widac ze dynda my na szyi...a dzisiaj pokazywali go bez....co to ma byc?
gość
rok temu
Sama pracuję na ochronie przy organizacji imprez masowych w podobnej firmie. I prawda jest taka, że nas informują tylko o tym jak taka plakietka ma wyglądać, pokazując nam jednorazowo zdjęcie. Nie dostajemy listy osób które wchodzą. Nie mamy możliwości tego prawidłowo skontrolować.
gość
rok temu
OWSIAL DAL CIALA, niestety, alBO PO chcialo sie pozbyc pana Adamowicza i ot.....
bCHhvzsH
Gość
rok temu
A może podrobił plakietkę albo ukradł ?
gość
rok temu
jak zwykle, Pan Owsiak jako szef Wospu nie poniesie zadnej odpowiedzialnosci, ale jak dla przykladu tvp sie kompromituje to wszyscy chca zeby odpowiadal ten "na gorze" czyli Pan Kurski a nie osoby ktore odpowiadaja za tresc wiadomosci, ciekawe..
Gość
rok temu
To co mu się majtalo po szyi?
Gość
rok temu
Owsiak jest organizatorem a nie jakiś szef ochrony!
gość
rok temu
No akurat ten pan i jego ludzie wyjątkowo się nie popisali.
Gość
rok temu
Nikt nie wpadnie na pomysł, żeby zadtanowić się nad więziennictwem i „pożal się Boże” resocjalizacją. Psychiczny koleś wychodzi z paki i zabija człowieka a lewica przekuwa to, na potrzebę propagandy, w atak polityczny. Ludzie, nie dajcie się ogłupiać politykom, ani z prawej, ani z lewej strony. Myślcie samodzielnie!
...
Następna strona
bCHhvztj