Trwa ładowanie...
Przejdź na

Mama Antka nadal przyjaźni się w z Wieniawą. "Zamierzam utrzymywać z nią kontakt"

95
Podziel się

Małgorzata Ostrowska-Królikowska nie może pogodzić się z rozstaniem syna z Julią, którą prawie już przyjęła do rodziny.

Mama Antka nadal przyjaźni się w z Wieniawą. "Zamierzam utrzymywać z nią kontakt"
bDABxRjF

Antoni Królikowski, znany z wyznań, że swojej kariery nie zawdzięcza rodzicom, tylko talentowi, a poza tym było mu znacznie trudniej niż innym, nie ma jakoś szczęścia w miłości. Kilka lat temu poważnie myślał o tym, by ożenić się ze starszą o rok Laurą Breszką i zostać ojczymem jej córeczki z poprzedniego związku. Jego mama, Małgorzata Ostrowska-Królikowska trzymała ponoć kciuki, żeby się udało. Miała nadzieję, że dzięki Laurze Antoni porzuci imprezowy tryb życia. Ostatecznie właśnie przez niego się rozstali.

Potem Antoni pokazywał się na ściankach kolejno z: uczestniczką czwartej edycji Top Model, Samuelą Górską, początkującą aktorką Joanną Jarmołowicz oraz Katarzyną Sawczuk, którą podobno zachwyciła się cała rodzina Królikowskich. Mama Antoniego zaczęła nawet planować im ślub.

19-letnia Katarzyna nie była jednak gotowa na takie zobowiązanie. Poza tym dotarły do niej plotki, że na planie Agenta w RPA, Antoni bardzo zbliżył się do Macademian Girl. Po rozstaniu z Kasią i dwumiesięcznym związku z Miss Polski Magdaleną Bieńkowską, Antek zakochał się w młodszej o 9 lat Julii Wieniawie.

bDABxRjH

Mama Antoniego jak zwykle się ucieszyła i zaczęła planować im wspólną przyszłość. W wywiadach zapewniała ciepło, że nowa partnerka syna wyjątkowo ją zachwyciła. Całkiem tak samo jak wszystkie poprzednie...

Niestety, Antek i Julia w czasem zrozumieli, że spotkali się w niewłaściwym momencie życia. Podczas gdy dobiegający trzydziestki Królikowski zaczyna coraz poważniej myślec o ustatkowaniu się, 21-letnia Wieniawa jeszcze się nie wyszumiała. Mama Antka ciężko przeżyła ich rozstanie i już zapowiedziała, że ona osobiście z Julką zrywać nie zamierza.

Bardzo ją lubię i zamierzam utrzymywać z nią kontakt - ogłasza w Fakcie.

Tylko nie wiadomo, co na to Antek. Na razie leczy złamane serce na Bali.

bDABxRjN
bDABxRjO
bDABxRki
KOMENTARZE
(95)
Gość
2 lata temu
Serio 19 letnia dziewczyna jej syna była już niemal przyjęta do rodziny? To śmieszne, przecież było wiadomo że jeszcze 100x może jej się odmienic
Golonka
2 lata temu
Taka mama to skarb.
gość
2 lata temu
a dlaczego nie? jeżeli się polubiły!
bDABxRkj
Gość
2 lata temu
Taka trochę pijaweczka z tej Julii. A ogólnie to brawa dla menagera, to prawdziwy talent wyprodukować celebrytke-gwiazde. Szacun za pomysłowość i kreatywność, bo tu talent się sam nie obroni.
Gość
2 lata temu
Tamta jest jak pijawka, wykorzysta każda chwile i osoby, aby zyskać więcej sławy i kasy.
Najnowsze komentarze (95)
gość
2 lata temu
AAA內容物AAAAA
gość
2 lata temu
AAA內容物AAA
władek
2 lata temu
Matka Antka utrzymuje kontakt z tą durną gówniarą Wieniawą bo ma nadzieję, że jak Jej będzie słodzić to ta smarkata wróci do Antka, ale nic z tego nie wyjdzie bo ta "analfabetka aktorska" z rozdziawioną paszczą lubi blichtr i wielki świat to będzie szukać jakiegoś nadzianego starego lowelasa.
gość
2 lata temu
Nawet tytułu Bunny nie potrafi napisać bez błędów? - "Mama Antka nadal przyjaźni się w z Wieniawą."
gość
2 lata temu
Ona kazda przyjmie,ktora zechce Antka
gość
2 lata temu
wieniawa zainteresuj sie synem brata krolika..jest przystojny wszystko w rodzinie zostanie
gość
2 lata temu
Grazynka to wszystkie pseudonarzeczone Toska od zaraz widzi w rodzinie.
gość
2 lata temu
Z męskiego punktu widzenia taka Mama to koszmar....przed oczami mam jak Antek przyprowadza nową dziewczynę i mamusia zaczyna swoje pytania o dzieci,o ślub,o przyszłość,wtedy dziewczyna odpowiada: "Proszę Pani"...zanim coś powie,mamusia przerywa i mówi "nie mów do mnie proszę Pani,mów do mnie Mamo",na co dziewczyna odpowiada:"Ale znamy się dopiero pół godziny". Inna sytuacja jak Antek przyprowadza nową dziewczynę do domu i Mama mówi ,że właśnie są u niej na kawie jego byłe,bo bardzo je lubi....czyli jednym słowem...... KOSZMAR
bDABxRkb
gość
2 lata temu
To może niech sobie znajdzie inną przyjaciółkę? Synuś jest dużym chłopcem, poradzi sobie.
gość
2 lata temu
Uwielbiam Antka
Gość
2 lata temu
Banda Królikowskich opanowuje tv pognac pasozytow
gość
2 lata temu
Ta Julia to taka przeciętna dziewczyna jakich miliony na ulicach .
Gość
2 lata temu
Mnie się wydaje że jemu za bardzo zależało,a ten komu zależy bardziej zawsze przegrywa i zostaje na lodzie,związek jest jak przeciąganie liny.
Gość
2 lata temu
Frajerzyna co bez klamki nie wchodzi jest nikim, a mamusia chyba sobie z tego sprawę zdaje. Bez szans mamuniu.
...
Następna strona
bDABxRkD