Trwa ładowanie...
Przejdź na

Mama Antka nadal przyjaźni się w z Wieniawą. "Zamierzam utrzymywać z nią kontakt"

95
Podziel się

Małgorzata Ostrowska-Królikowska nie może pogodzić się z rozstaniem syna z Julią, którą prawie już przyjęła do rodziny.

Mama Antka nadal przyjaźni się w z Wieniawą. "Zamierzam utrzymywać z nią kontakt"
bCHVbAHV

Antoni Królikowski, znany z wyznań, że swojej kariery nie zawdzięcza rodzicom, tylko talentowi, a poza tym było mu znacznie trudniej niż innym, nie ma jakoś szczęścia w miłości. Kilka lat temu poważnie myślał o tym, by ożenić się ze starszą o rok Laurą Breszką i zostać ojczymem jej córeczki z poprzedniego związku. Jego mama, Małgorzata Ostrowska-Królikowska trzymała ponoć kciuki, żeby się udało. Miała nadzieję, że dzięki Laurze Antoni porzuci imprezowy tryb życia. Ostatecznie właśnie przez niego się rozstali.

Potem Antoni pokazywał się na ściankach kolejno z: uczestniczką czwartej edycji Top Model, Samuelą Górską, początkującą aktorką Joanną Jarmołowicz oraz Katarzyną Sawczuk, którą podobno zachwyciła się cała rodzina Królikowskich. Mama Antoniego zaczęła nawet planować im ślub.

19-letnia Katarzyna nie była jednak gotowa na takie zobowiązanie. Poza tym dotarły do niej plotki, że na planie Agenta w RPA, Antoni bardzo zbliżył się do Macademian Girl. Po rozstaniu z Kasią i dwumiesięcznym związku z Miss Polski Magdaleną Bieńkowską, Antek zakochał się w młodszej o 9 lat Julii Wieniawie.

bCHVbAHX

Mama Antoniego jak zwykle się ucieszyła i zaczęła planować im wspólną przyszłość. W wywiadach zapewniała ciepło, że nowa partnerka syna wyjątkowo ją zachwyciła. Całkiem tak samo jak wszystkie poprzednie...

Niestety, Antek i Julia w czasem zrozumieli, że spotkali się w niewłaściwym momencie życia. Podczas gdy dobiegający trzydziestki Królikowski zaczyna coraz poważniej myślec o ustatkowaniu się, 21-letnia Wieniawa jeszcze się nie wyszumiała. Mama Antka ciężko przeżyła ich rozstanie i już zapowiedziała, że ona osobiście z Julką zrywać nie zamierza.

Bardzo ją lubię i zamierzam utrzymywać z nią kontakt - ogłasza w Fakcie.

Tylko nie wiadomo, co na to Antek. Na razie leczy złamane serce na Bali.

bCHVbAId
bCHVbAIe
bCHVbAIy
KOMENTARZE
(95)
Gość
rok temu
Serio 19 letnia dziewczyna jej syna była już niemal przyjęta do rodziny? To śmieszne, przecież było wiadomo że jeszcze 100x może jej się odmienic
Golonka
rok temu
Taka mama to skarb.
gość
rok temu
a dlaczego nie? jeżeli się polubiły!
bCHVbAIz
Gość
rok temu
Taka trochę pijaweczka z tej Julii. A ogólnie to brawa dla menagera, to prawdziwy talent wyprodukować celebrytke-gwiazde. Szacun za pomysłowość i kreatywność, bo tu talent się sam nie obroni.
Gość
rok temu
Tamta jest jak pijawka, wykorzysta każda chwile i osoby, aby zyskać więcej sławy i kasy.
Najnowsze komentarze (95)
gość
rok temu
AAA內容物AAAAA
gość
rok temu
AAA內容物AAA
władek
rok temu
Matka Antka utrzymuje kontakt z tą durną gówniarą Wieniawą bo ma nadzieję, że jak Jej będzie słodzić to ta smarkata wróci do Antka, ale nic z tego nie wyjdzie bo ta "analfabetka aktorska" z rozdziawioną paszczą lubi blichtr i wielki świat to będzie szukać jakiegoś nadzianego starego lowelasa.
gość
rok temu
Nawet tytułu Bunny nie potrafi napisać bez błędów? - "Mama Antka nadal przyjaźni się w z Wieniawą."
gość
rok temu
Ona kazda przyjmie,ktora zechce Antka
gość
rok temu
wieniawa zainteresuj sie synem brata krolika..jest przystojny wszystko w rodzinie zostanie
gość
rok temu
Grazynka to wszystkie pseudonarzeczone Toska od zaraz widzi w rodzinie.
gość
rok temu
Z męskiego punktu widzenia taka Mama to koszmar....przed oczami mam jak Antek przyprowadza nową dziewczynę i mamusia zaczyna swoje pytania o dzieci,o ślub,o przyszłość,wtedy dziewczyna odpowiada: "Proszę Pani"...zanim coś powie,mamusia przerywa i mówi "nie mów do mnie proszę Pani,mów do mnie Mamo",na co dziewczyna odpowiada:"Ale znamy się dopiero pół godziny". Inna sytuacja jak Antek przyprowadza nową dziewczynę do domu i Mama mówi ,że właśnie są u niej na kawie jego byłe,bo bardzo je lubi....czyli jednym słowem...... KOSZMAR
bCHVbAIr
gość
rok temu
To może niech sobie znajdzie inną przyjaciółkę? Synuś jest dużym chłopcem, poradzi sobie.
gość
rok temu
Uwielbiam Antka
Gość
rok temu
Banda Królikowskich opanowuje tv pognac pasozytow
gość
rok temu
Ta Julia to taka przeciętna dziewczyna jakich miliony na ulicach .
Gość
rok temu
Mnie się wydaje że jemu za bardzo zależało,a ten komu zależy bardziej zawsze przegrywa i zostaje na lodzie,związek jest jak przeciąganie liny.
Gość
rok temu
Frajerzyna co bez klamki nie wchodzi jest nikim, a mamusia chyba sobie z tego sprawę zdaje. Bez szans mamuniu.
...
Następna strona
bCHVbAIT