Czwartek 24.01.2019 11:45

Kolejne wyznanie "Daniela M.": "Chciałbym kiedyś poznać osobę, która naprawdę pokocha mnie, a NIE MOJE PIENIĄDZE"

Daniel M. Zenek Martyniuk syn Martyniuka aresztowany syn Martyniuka Ewelina Gołczyńska

Kolejne wyznanie "Daniela M.": "Chciałbym kiedyś poznać osobę, która naprawdę pokocha mnie, a NIE MOJE PIENIĄDZE"

Choć Zenon Martyniuk jest niewątpliwie jednym z ulubionych polskich piosenkarzy disco polo, to od jakiegoś czasu jego wizerunek zdaje się być intensywnie zakłócany przez wybryki 29-letniego syna, Daniela. Choć młodszy Martyniuk jest już dorosłym mężczyzną, zdaje się zachowywać nieco dziecinnie, głównie w kontekście wcześniejszych zatargów z prawem oraz toksycznej relacji z młodą żoną, którą swego czasu posądził o nimfomanię...

Zobacz: Syn Martyniuka oskarża żonę na Facebooku: "Mam dowody na to, że Ewelina jest NIMFOMANKĄ"!

Mimo że Daniel poślubił Ewelinę kilka miesięcy temu, a ta spodziewa się obecnie ich wspólnego dziecka, to mężczyzna od kilku tygodni zdaje się nie utrzymywać kontaktów z najbliższą rodziną. 29-latek przebywa obecnie w Warszawie, gdzie zajmuje się głównie odpowiadaniem na pytania internautów i nagrywaniem nocnych wojaży po stolicy.

Zobacz: Syn Martyniuka uciekł do Warszawy? "Woli być z dala od problemów" (TYLKO U NAS)

Syn Zenona Martyniuka zapewnia na Instagramie: "Ja Eweliny nigdy nie tknąłem nawet piórkiem!"

Daniel kilkukrotnie zapewniał, że kończy instagramową działalność, usuwał zdjęcia z żoną, po czym jednak ponownie ją atakował i przy okazji "pozdrawiał" policję z Białegostoku. Można odnieść wrażenie, że sam nie do końca wie, co robi.

Zobacz: "Daniel M." na Instagramie "pozdrawia policję z Białegostoku": "Nikt mi nie będzie mówił, co mam robić, ja im nie mówię. TO SĄ MILICJANCI, omijajcie Białystok szerokim łukiem!"

W związku z nieodpartą potrzebą ciągłej uwagi, Martyniuk kolejny raz opublikował typowy dla siebie, tym razem nieco krótszy, wywód:

I tak na zakończenie: Chciałbym kiedyś, w przyszłości poznać osobę, która mnie naprawdę pokocha, a nie moje pieniądze - możemy usłyszeć od żonatego Daniela.

To całkiem eleganckie: w wysublimowany sposób ubliżyć ciężarnej żonie, która sama pochodzi przecież z dobrze sytuowanej rodziny...

29-latek opublikował również wspierający go komentarze od "fana" oraz zrzut ekranu informujący o tym, że Ewelina odblokowała konto na Instagramie, czego nie omieszkał skomentować: Czekałem na to, myślałem, że będzie później. Szybka. Yeah - skwitował powrót żony do mediów Daniel.

"Daniel M." chyba się jednak pospieszył z tym komentarzem, bo w mediach społecznościowych nie ma już konta jego żony.

Myślicie, że Martyniuk w końcu wydorośleje i zdecyduje się na rozmowę z żoną twarzą w twarz?

 

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (670)

Odpowiedz
0 0
zgłoś
Gość 27.01.2019 06:58
Chłoptasiowi mylą się rzeczywistości 🤮w świecie wirtualnym jest KIMŚ! kto osiągnął sukces i pieniądze dzięki swojemu intelektowi i ciężkiej pracy, a w realnym świecie? Pustak, żyjący z kasy tatusia i na jego łasce. Trudno w takim rozhisteryzowanym i zdemoralizowanym chłoptasiu dostrzec cokolwiek wartościowego 🤢
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 27.01.2019 12:09
kiedy spotkanie w Rusocicach ?
Odpowiedz
0 0
zgłoś
Gość 27.01.2019 12:19
Zblazowany małolat któremu się wydaje ze jest mężczyzna
Odpowiedz
0 0
zgłoś
Gość 27.01.2019 13:25
Twoje pieniądze??? Bananowy frajerze!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
mareczek 27.01.2019 13:55
Jego pieniądze. No padłem na twarz.
Ładowanie komentarzy…