Steczkowska PRZYJĘŁA ZAPROSZENIE na "koncert Dody"! "Wybacza się w swoim sercu i to zrobiłam dla dobra swojego i Doroty"

370
Podziel się

"Jeśli mogę w czymś pomóc przy koncercie oprócz śpiewania, to zgłaszam się na ochotnika" - zadeklarowała na Instagramie. Doda już zdążyła jej odpowiedzieć. 

Steczkowska PRZYJĘŁA ZAPROSZENIE na "koncert Dody"! "Wybacza się w swoim sercu i to zrobiłam dla dobra swojego i Doroty"

Informacja o śmierci prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza poruszyła wielu Polaków, w tym gwiazdy i celebrytów. Spontaniczny apel o zorganizowanie wspólnego koncertu pod hasłem "Artyści przeciw nienawiści" wystosowała Doda, która tę okoliczność chciała również wykorzystać do pojednania ze swoimi odwiecznymi rywalkami, Edytą Górniak i Justyną Steczkowską. Ta pierwsza odmówiła Rabczewskiej udziału w przedsięwzięciu, nie szczędąc jej przy tym gorzkich słów.

Do tej pory niejasne stanowisko zajmowała Justyna Steczkowska, która pozostowała obok medialnego zamieszania, ostatnie tygodnie spędzając na urlopie w Indiach. Jej menedżer zapowiedział jednak, że "niczego nie wyklucza".

Steczkowska w czwartek wieczorem zamieściła post, w którym potwierdziła swoją chęć udziału w koncercie.

Siedzę sobie na lotnisku i czytam, co tam u nas. Jak dobrze być czasem odseparowanym od świata i nie żyć pod presją innych... NIE zabraknie mnie w koncercie "Artyści przeciw nienawiści", to oczywiste, bo cel jest szczytny, choć nadal mam nadzieję, że jako ludzie dojdziemy do punktu w którym NIE będziemy się jednoczyć przeciwko czemuś, tylko być jednością, którą od zawsze jesteśmy... Martwi hejt, który towarzyszy koncertowi, a przecież cel jest odwrotny. Jeśli mogę w czymś pomóc przy koncercie oprócz śpiewania, to zgłaszam się na ochotnika - ogłosiła.

Artystka zaznaczyła przy okazji, że jej udział w koncercie może nie dojść do skutku przez wzgląd na wcześniejsze zobowiązania zawodowe, w tym trasy koncertowe. Zaapelowała też o to, by nie traktować jej deklaracji jako "gestu pojednania", bo ona sama "Dorocie wybaczyła już dawno".

Koncert to show, a scena to nie prawdziwe życie. Wybacza się w swoim sercu, w ciszy, bez kamer i fleszy... i to zrobiłam po zakończeniu programu "Gwiazdy tańczą na lodzie" dla własnego dobra i dobra Doroty. Trwało to prawie pół roku. Pomogli mi w tym mądrzy ludzie i książki, ale przede wszystkim moja chęć przemiany tych trudnych emocji. Warto było się z tym zmierzyć i oczyścić serce. Żeby móc nadal tworzyć muzykę z czystą intencją. Powodzenia Dorota - dodała.

Rabczewska zauważyła już post i skomentowała krótkim "dziękuję", które opatrzyła ikoną serduszka.

Spodziewaliście się takiej decyzji?

KOMENTARZE
(370)
gość
rok temu
nie ufam DOdzie i jej partnerowi - wszystko, zeby odgrzac kariere. Sorry, ale takie mam wrazenie.
gość
rok temu
właśnie, że słusznie zrobiły. To wszystko to pic na wodę i autopromocja.
Gość
rok temu
Nie dziękuj tylko przeproś hipokrytko bo akurat Steczkowskiej to jechałaś zupełnie bez powodu, tylko dla własnej złośliwości i żeby ludzie oglądali ten denny program. Justyna nawet nie miała odwagi się bronić i odszczeknąć
Gość
rok temu
Sprytnie niby przyjęła zaproszenie ale idę w zakład że pewnie będzie mieć inne zobowiązania i nie wystąpi
gość
rok temu
pewnie biedna Justyna boi się ponownie zadzierać z Dodą. Chylę czoło przed Chylińską i Górniak. Drogie panie jesteście wielkie, brawo
Najnowsze komentarze (370)
gość
rok temu
Jusia jesteś wielka, masz u mnie plus:)
Gość
rok temu
Żaden celebryta palcem nie kiwnie, żeby komukolwiek (chociażby samemu sobie) zapewnić wikt, opierunek i bezpieczny dach nad głową. Zrobi za to wszystko, żeby na to wszystko zarobić cudzymi rękami i cudzymi głowami (co oczywiście nie jest możliwe)
Gość
rok temu
I to jest klasa. A nie Górniak i jej fochy
Gość
rok temu
One będą organizować ten koncert. Czy w nim uczestniczyć? Jak organizować, to najpierw muszą zebrać sporą kasę. Do tego, żeby uczestniczyć, trzeba tylko przyjechać.
Dito83
rok temu
Doda to tylko dobrze robi loda
gość
rok temu
To trochę jakby Doda napluła Justynie w twarz a ta mówi ....ojej deszcz pada
gość
rok temu
Teraz Doda będzie jeszcze bardziej gardziła Justyna bo ona nienawidzi słabych jednostek
Gość
rok temu
Super, że mają własne zdanie
gość
rok temu
mądra decyzja justyna nie warto nosić w sobie urazy brawo
gość
rok temu
trudnee sprawyyyyyyyy
gość
rok temu
ta tupeciara wykombinowala, ze to tak naprawde to beda jej urodziny, przekonacie, ale mam nadziej, ze nie znajda sie frajerzy i wyloza kase, to nic nie warte b****o. Zacznijcie kojarzyc fakty, Mam nadzieje, ze Edyta i Agnieszka szybko to zrozumily, a Hyzy bedzie plakac.
Gość
rok temu
Pani Justyno żadnych kolaboracji z tym prymitywem
gość
rok temu
Justyna ma klasę. I czyta Hawkinsa, a to BARDZO wysoki kaliber. To gość którego czytam nazwisko i mam ciarki. Jest moc.
Dominika
rok temu
Super sprawa. Gratuluję Pani Justynie i Dorocie tak pięknego gestu.
...
Następna strona