Trwa ładowanie...
Przejdź na

Syn Martyniuka ma jeszcze jeden proces za jazdę po pijaku. Zażądał wyłączenia sędziego! (TYLKO U NAS)

340
Podziel się

Daniel M. został zatrzymany w Sztabinie. Miał 1,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

Syn Martyniuka ma jeszcze jeden proces za jazdę po pijaku. Zażądał wyłączenia sędziego! (TYLKO U NAS)
bDogvBjF

Niecały miesiąc temu syn Zenka Martyniuka, Daniel, został zatrzymany pod zarzutem wszczęcia awantury domowej oraz miotania groźbami kierowanymi pod adresem ciężarnej żony i sąsiadów. Policję do mieszkania 29-latka wezwała matka mężczyzny, którą oburzył fakt, że jej syn każe stać na mrozie swojej nastoletniej, ciężarnej narzeczonej i nie chce jej wpuścić do mieszkania.

Niestety, awantura z sąsiadami nie była jedynym problemem Daniela. Okazuje się, że funkcjonariusze podczas interwencji znaleźli w jego mieszkaniu ponad 3 gramy marihuany. Syn gwiazdora disco polo twierdzi, że ktoś mu ją podrzucił.

bDogvBjH

Okazuje się, że to nie jedyne problemy z prawem, jakie ma na koncie Daniel. Portal Augustów Nasze Miasto przypomniał, że w suwalskim sądzie "Daniel M." został skazany za jazdę po pijanemu.

Mężczyzna został zatrzymany do rutynowej kontroli w czerwcu ubiegłego roku w miejscowości Sztabin. Badanie alkomatem wykazało 1,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Synowi Zenka została wymierzona kara grzywny w wysokości 3 tysięcy złotych i zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych na okres lat trzech. Daniel jednak zaskarżył nieprawomocny wyrok i zażądał wyłączenia sędziego, Ryszarda Filipowa.

bDogvBjN

Skontaktowaliśmy się z Ryszardem Filipowem, by potwierdzić te infomacje i zapytać o powód wyłączenia sędziego. Mężczyzna wyjaśnia, że często oskarżeni nie chcą być sądzeni w rodzinnych stronach i starają się zmienić sytuację na swoją korzyść.

Daniel M. złożył wniosek o wyłączenie wszystkich sędziów Sądu Okręgowego w Suwałkach. Wniosek po złożonych oświadczeniach sędziów został przekazany do Sądu Apelacyjnego. Sąd Apelacyjny nie uznał zasadności wniosku i zgodnie z postanowieniem z dnia 18 stycznia sprawa pana Daniela M. będzie rozpatrywana w Sądzie Okręgowym w Suwałkach. Na ten moment nie ma jeszcze dokładnej daty rozprawy, jednak jest planowana na początek marca - mówi w rozmowie z nami sędzia Ryszard Filipow.

W ciągu roku takich wniosków jest kilka lub nawet kilkanaście. Pojawiają się z różnych względów. Najczęściej oskarżony chce być sądzony gdzieś daleko od domu, w drugiej części Polski - dodaje.

Jak myślicie, dlaczego Daniel nie chce mieć związku z podlaskim wymiarem sprawiedliwości?

bDogvBjO
bDogvBjP
bDogvBjQ
bDogvBki
KOMENTARZE
(340)
LIS
2 lata temu
Przestańcie cały czas pisać "syn Martyniuka" i dawać zdjęcia Ojca. To jest dorosły człowiek i Zenek za niego nie odpowiada!
Gość
2 lata temu
Jego ojciec zdaje sie taki normalny, mily. A ten koles to rozbuchany, rozpieszczony i nadety lalus. Do tego niezrownowazony emocjonalnie
gość
2 lata temu
Do kryminału z nim!
bDogvBkj
Gość
2 lata temu
Wstyd taki syn
Gość
2 lata temu
Nie rozumie działającego prawa ktoś popełnia przestępstwo i jeszcze sobie chce zmieniać sędziego. Za dużo tego wszystkiego!
Najnowsze komentarze (340)
gość
2 lata temu
Chyba jakieś bzdury z tą karą za jazdę w stanie nietrzeźwości bo teraz najmniejsza kara finansowa to nie mniej niż 5 tys. a nie 3 jak jest w artykule :)))
ewa
2 lata temu
Prawda dosyć O Danielu
Gość
2 lata temu
Prawdziwego mężczyznę poznaje się nie po tym jak zaczyna ale po tym jak kończy. A ten to .....
Gość
2 lata temu
Na szafot z d******* lapiacymi na dziecko a potem ojej jaka ja skrzywdzona ojeju jeju ale nogi rozlozyc i zaciazyc umiala ojeju na zawolanie he he dzis pelno latawic faceci strzeszcie sie porzadne to chyba na pielgrzymce na jasna gore he he
Gość
2 lata temu
Jaka narzeczona ?????? Od października żona!!!! Pisać tak niekompetentnie ....
Gość
2 lata temu
Daniel Martyniuk jesteś nic nie wartym draniem!!!! Nie przejmujesz się Ciężarną Żoną . Niebawem dopadnie ciebie, wymiar sprawiedliwości Wypad na odwyk i Policja doprowadzi ciebie do Zakładu Karnego znęcasz się nad Ciężarną Żoną. Czujesz się bezkarnie niebawem gehenna się skończy , bezmózgowcu nie nadajesz się być odpowiedzialnym ojcem. W Zakładzie Karnym nauczą ciebie roboty bo całe życie jak p*****t żyjesz na koszt Rodziców. Wypad Daniel Martyniuk jesteś kanalią. / Małgośia Drabent Kruk
Gość
2 lata temu
Jego ojciec to miły i porządny facet, o którym nikt złego słowa nie powie. Niestety popełnił błąd, jaki często popełniają rodzice jedynaków, którzy rzucają im świat do stóp. Mam znajomych - baardzo zamożnych, którzy bardzo dbają o to, by kasa nie przewróciła im w głowie. W domu jest pani, która sprząta, jednak nigdy nie zagląda do pokoi dzieci. Dzieci chodzą do szkół publicznych, dostają kieszonkowe takie, jak ich rówieśnicy i to pod warunkiem, że pomagają w domu, mają porządek w pokoju i dobre oceny. Jak najstarszy chciał lepszy telefon, to musiał iść w wakacje do pracy i sobie dorobić. Na pytanie kolegów, dlaczego właściwie nie ma IPhone'a to zgodnie z prawdą odpowiedział, że go na niego nie stać, a nawet gdyby na niego zarobił, to szkoda by mu było wydać tyle kasy. Pieniędzy nie szczędzi się na zainteresowania dzieci - zajęcia plastyczne, języki itp. Najstarszy syn już wie, że na rodziców zawsze może liczyć, jednak nie polega to na tym, że po skończeniu szkół osiądzie na majątku rodziców.
Ratunku synek
2 lata temu
Ja bym siedział za zabójstwo w kryminale jak bym miał takiego syna
bDogvBkb
Gość 1956
2 lata temu
Dajcie mi go pod moja rękę za pół roku będzie inny gość ja go nauczę szacunku do wszystkiego nawet do nie swojej kasy co ja tatuś pompuje w zasranca
Gość
2 lata temu
Zacpany K****N
Gość
2 lata temu
Mama da, Tata da. Rozpieszczony śmieć.
Gość1
2 lata temu
Gdyby ojciec zarabiał jak normalny człowiek za te niby dzieła, to i syn by nie gwiazdorzył i musiałby normalnie żyć i pracować. Dziki kraj
gość
2 lata temu
To dlaczego on jeszcze prowadzi auto skoro miaŁ ZATRZYMANE PRAWKO
gość
2 lata temu
To dlaczego on jeszcze prowadzi auto skoro miaŁ ZATRZYMANE PRAWKO
...
Następna strona
bDogvBkD