Środa 30.01.2019 23:30

Matka Gigi i Belli twierdzi, że jej córki... NIE STOSOWAŁY BOTOKSU ANI WYPEŁNIACZY

Yolanda Hadid Bella Hadid Gigi Hadid

Matka Gigi i Belli twierdzi, że jej córki... NIE STOSOWAŁY BOTOKSU ANI WYPEŁNIACZY

Najsłynniejsze siostry świata mody, Gigi i Bella Hadid, w krótkim czasie stały się najpopularniejszymi i najbardziej wziętymi modelkami ostatnich lat. Nie ma dnia, żeby w mediach nie ukazała się chociażby wzmianka o którejś ze sławnych sióstr, na których karierą sprawowali pieczę najlepsi spece od PR-u, zatrudnieni przez troskliwych rodziców celebrytek. Mohamed i Yolanda Hadid wydali grube pieniądze, aby umożliwić córkom podbicie świata mody i zachwycenie wszystkich swoimi podrasowanymi przez chirurga ciałami i twarzami.

Mimo że to właśnie wielka metamorfoza Belli otworzyła jej drogę do modelingu, matka 22-latki postanowiła iść w zaparte, zapewniając internautów, że żadna z jej córek nie poszła pod nóż, by zostać gwiazdą wybiegów.
Kilka dni temu Yolanda, która sama jest byłą modelką, udostępniła na Instagramie swoje zdjęcie, pod którym wyznała, że jakiś czas temu pozbyła się implantów piersi oraz wszelkich wypełniaczy, którymi szprycowała się przez całe lata.

Wreszcie, w wieku 55 lat postanowiłam wrócić do naturalności i pozbyć się wszelkich implantów, wypełniaczy, botoksu, doczepów i wszystkich innych głupstw, które zrobiłam, aby dopasować się do otaczającego mnie społeczeństwa. Przez wiele lat myślałam, że kobieta powinna być seksowna i "idealna", co niemal doprowadziło mnie do śmierci. Zdrowie to największa wartość w życiu, więc proszę Was, żebyście uważali na siebie i podejmowali przemyślane decyzje, gdy postanowicie poddać się zabiegowi, który może zmienić wasze ciało.

Gdy pod postem pojawiły się głosy, że mimo młodego wieku Gigi i Bella bez przerwy korzystają z usług lekarza medycyny estetycznej, 55-latka odparła, że... jej córki nigdy nie zastosowały botoksu ani wypełniaczy.

Żadne z moich dzieci nigdy nie wstrzykiwało sobie wypełniaczy ani botoksu, ani nie wszczepiało implantów - odpisała Yolanda. One wiedzą, że to się może źle skończyć, zwłaszcza po tym, co mnie spotkało.

Naprawdę myśli, że ktoś uwierzy w "naturalną" przemianę Belli?

 

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (143)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 143
Odpowiedz
62 15
zgłoś
Gość 30.01.2019 23:31
Tak tak
Odpowiedz
25 33
zgłoś
gość 30.01.2019 23:32
Kaczynski na ukraine!!! ale juz!!
Odpowiedz
225 39
zgłoś
Gość 30.01.2019 23:33
Kogo ona chce oszukać?
Odpowiedz
16 25
zgłoś
Kobieta 30.01.2019 23:33
Jestem zakochana i to straszne uczucie, boje się ze przez moja zazdrość i potrzebę atencji on odpuści...
Odpowiedz
310 41
zgłoś
Gość 30.01.2019 23:34
Niezbyt urodziwe, nie rozumiem ich fenomenu
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 143