Trwa ładowanie...
Przejdź na

Lara Gessler debiutuje z nowym chłopakiem na urodzinach kolegi: "Obściskiwali się całą noc" (TYLKO U NAS)

796
Podziel się

Wygląda na to, że córka Magdy Gessler naprawdę znalazła pocieszenie w ramionach nowego przyjaciela. Trzymacie kciuki?

Lara Gessler debiutuje z nowym chłopakiem na urodzinach kolegi: "Obściskiwali się całą noc" (TYLKO U NAS)
bCyKmSGd

Lara Gessler długo broniła się przed show biznesem, zapewniając, że nie interesuje jej życie celebrytki. Ostatecznie okazało się, że blask fleszy i namowy mamy, Magdy Gessler, są silniejsze od chęci do prowadzenia anonimowego życia i 29-latka przyjęła zaproszenie do programu Ameryka Express, które otworzyły jej drzwi na stołeczne salony. Niestety, szybko okazało się, że nowo zdobyta popularność Lary kiepsko wpływa na jej małżeństwo z Pawłem Ruczem, barmanem, którego nie interesował celebrycki świat.

Młodym małżonkom nie udało się wypracować satysfakcjonującego obie strony kompromisu i niedawno okazało się, że zaledwie półtora roku po wystawnym ślubie, Lara i Paweł zdecydowali się na rozwód. Informację tę niedawno potwierdził nawet brat Gessler, przyznając jednocześnie, że nie zamierza tracić kontaktu ze szwagrem.

bCyKmSGf

Jak już jednak Wam donosiliśmy, córka Magdy Gessler nie rozpacza po rozpadzie swojego małżeństwa, a w jej życiu pojawił się już ktoś nowy. Lara i jej przyjaciel zaliczyli oficjalny debiut w towarzystwie na sobotniej imprezie urodzinowej znanego z radia Eska Jankesa i jego narzeczonej, Katarzyny Borkowskiej.

Hucznie świętowane co roku w Zakopanem urodziny pary to jedno z najważniejszych wydarzeń w zimowym kalendarzu warszawskich celebrytów i influencerów. Wśród zaproszonych na imprezę gości nie zabrakło m.in. Jessiki Mercedes, Maffashion, Pauliny Krupińskiej czy Natalii Siwiec, której mąż, Mariusz Raduszewski, skrupulatnie relacjonował całą zabawę na swoim Instagramie. To właśnie na jego relacji (która wciąż jest dostępna na profilu Mariusza) widać, jak Gessler świetnie bawiła się ze swoim towarzyszem.

Lara i jej kolega nie odstępowali się na krok przez całą noc - zdradza Pudelkowi osoba, która była na imprezie. Tańczyli, obściskiwali się i całowali. Widać było, że świetnie się ze sobą dogadują.

bCyKmSGl

Większość zaproszonych na imprezę gości powstrzymało się przed relacjonowaniem każdego momentu wieczoru w sieci. Wyglada więc na to, że wylewność Mariusza może nie spodobać się nie tylko Larze...

bCyKmSGm
bCyKmSGG
KOMENTARZE
(796)
nn
rok temu
ona jest straszna, jeszcze się nie rozwiodła a już z innym.
Gość
rok temu
Chłop się powinien cieszyć, że już nie musi się w tym celebryckim bagnie paplać.
Gośćf
rok temu
Nie wróżę długiego stażu. Ale może ślub zdążą zaliczyć ;))
bCyKmSGH
Gość
rok temu
Jaka matka taka natka, nie daleko pada jablko od jabloni 😉
Gość
rok temu
Nie rozumiem udostepniania zabawy na imprezie na ig. Jaki jest tego cel? Wzbudzenie zazdrosci, aprobaty? Naprawde nie rozumiem.
Najnowsze komentarze (796)
mniej niż 0
4 miesiące temu
ona brzydka, on też,
mniej niż 0
4 miesiące temu
ona brzydka, on też,
wybredny
4 miesiące temu
lara. - jaka ona BRZYDKA!
wybredny
4 miesiące temu
lara. - jaka ona BRZYDKA!
Gość
rok temu
Ani ona ładna, ani ci faceci przystojni...
gość
rok temu
Jak się musi czuć Jablczynska
gość
rok temu
l*******a
gościu
rok temu
cytując innego celebrytę: "Lubisz to s...o" :))))
bCyKmSGz
gość
rok temu
P****k na miarę syna gwiazdy disco polo.Jak można brać z hukiem ślub, a za chwilę paradować z nową "miłością"? Co ci ludzie mają w głowach? Barman niech nie żałuje, przynajmniej maska spadła jej z twarzy i pokazała jeszcze bardziej szpetne oblicze.
gość
rok temu
Matka po mężu Gessler brzydka a córka jeszcze brzydsza ale za to "głośne" !!!!!!!!
gość
rok temu
Poprzedni chyba był za mało koszerny.
Gość
rok temu
Pozdrawiam Pana barmana ☺na szczęście się chłop w porę z bagna wydostal.
Gość
rok temu
Ale brzydka
Gość
rok temu
Niech zasadz alimenty skoro ona taka dajka
...
Następna strona
bCyKmSHb