Niedziela 27.01.2019 22:30

W "Sanatorium miłości" o Małgosię rywalizuje już czterech uczestników! "Myślę, że to może być miłość od pierwszego wejrzenia"

Sanatorium miłości Marta Manowska Cezary Mocek Krzysztof Rottbard Lesław Sierakowski Małgorzata Zimmer Teresa Wąsowicz Joanna Tunney Wiesława Kwiatek Walentyna Kozioł Janina Busk Marek Jarosz Ryszard Kruszelnicki Ryszard Lasowa

W "Sanatorium miłości" o Małgosię rywalizuje już czterech uczestników! "Myślę, że to może być miłość od pierwszego wejrzenia"

W poprzednim odcinku nowego reality show TVP Sanatorium miłości dwanaścioro uczestników wraz z prowadzącą Martą Manowską przybyło do domu uzdrowiskowego w Ustroniu, gdzie mają szansę znaleźć kogoś, z kim będą mogli dzielić życie.

Wśród poszukujących miłości seniorów jest sześć pań: Janina z Torunia, Walentyna z Mikołowa, Wiesława z Warszawy, Joanna z Nowego Dworu Mazowieckiego, Teresa z Gorzowa Wielkopolskiego oraz Małgorzata z Nadarzyna.


Producenci, najwyraźniej przepełnieni nadzieją na rezultat w postaci sześciu szczęśliwych par, dobrali im sześciu panów: Marka z Józefowa, Ryszarda ze Świdnicy, Ryszarda z Warszawy, Krzysztofa z Warszawy, Lesława, nazywanego Leszkiem z Zielonej Góry oraz Cezarego z Łodzi. To właśnie on w pierwszym odcinku wyrażał nadzieję, że producenci szybko zaaranżują wieczorek taneczny, który pozwoliłby mu rozwinąć pełen wachlarz swoich zalet.

Tymczasem uczestnicy, rozlokowani w dwuosobowych pokojach, ustalali zasady wspólnego mieszkania.

Ja mam taką propozycję, żebyśmy się trochę poruszali i poćwiczyli - zaproponował Marek.

Nieeee, ja tam nie będę się popisywał - odpowiedział Cezary. Ja codziennie rano ćwiczę na balkonie, tu w pokoju się spocę… Ja zwykle wstaję o dziewiątej.

No to tutaj będziemy wstawali piętnaście po szóstej - zarządził energicznie Marek, w przerwie między podskokami.

Ja wiem, że ty już znalazłeś kobietę… - zmienił temat Cezary. Tyle mówiłeś o stewardessie…To leć do niej!

Czyli już wiadomo, że Markowi wpadła w oko Małgorzata...

Podobna rozmowa dotycząca zasad odbywała się w sąsiednim pokoju, zajmowanym przez Lesława i Ryszarda z Warszawy.
Póki co atmosfera w pokoju jest na granicy przyzwoitości
- wyznał kamerzyście Lesław, podczas gdy Ryszard z Warszawy krytykował pomidory, że niesmaczne i już nie takie jak kiedyś.

Do pokoju nie zapraszamy - przykazał surowo Leszkowi. Nie przyprowadzaj mi tu kobiet do naszego pokoju. Kolegę można, ale z kobietą może być coś tam ten tego, a potem koleżanka powie, że ja, jako gospodarz pokoju nie dopilnowałem. Wiesz, jak teraz jest: źle spojrzysz i od razu kończy się w sądzie.

Następnie uczestnicy przeprowadzili konsultacje z sanatoryjną lekarką, a niektórzy zostali poddani badaniom serca, co Wiesława uznała za doskonałą okazję do flirtu z lekarzem. W końcu spełniło się marzenie Cezarego i Marka - rozpoczęła się koedukacyjna lekcja salsy.

Nie jestem zadowolony z siebie - wyznał Ryszard z Warszawy - Mam wrażenie, że byłem poza muzyką.

Cezary, o dziwo też nie był zachwycony.

To nie jest taniec tylko aerobic - wyznał krytycznie. Taniec musi mieć duszę. Ja dawniej to wygrywałem konkursy tańca, a teraz nogi odmawiają posłuszeństwa… Po prostu mam zły dopływ krwi.

Panie wypadły bardzo dobrze - ocenił życzliwie Ryszard ze Świdnicy. Muzyka w ogóle im nie przeszkadzała…

Panowie nas zlekceważyli - wspominała rozczarowana Wiesia. Patrzyli tylko na instruktorkę.

W szczerej rozmowie z Manowską, Cezary wyznał, że ciągle nie może otrząsnąć się po tragedii, którą była śmierć ukochanej żony, która zginęła na pasach dla pieszych, potrącona przez samochód.

No i to ja mam teraz zrobić, jak ja miałem w domu ideał? - ujawnił ze wzruszeniem. Do tej pory jeszcze mi czasem łezka poleci... Ja uważam, że jestem przeciętny i szukam takiej przeciętnej kobiety. Najważniejszy jest wygląd, a na drugim miejscu charakter.

Przygotowania do wieczorku zapoznawczego rozpoczęły się jeszcze przy świetle dziennym, czyli ze sporym wyprzedzeniem.

Zacznij od koszulki, a potem do niej dobierz krawat - tłumaczył Lesław Ryszardowi. Mówię, że najpierw koszula!

Odejdź, bo mi światło zasłaniasz - burknął w odpowiedzi Lesław. Poradź mi, którą marynarkę... Poczekaj, poczekaj. POCZEKAJ! Bo ty nie rozumiesz, ta jest taka bardziej sportowa... Dziękuję za radę, ale i tak sam wybiorę...

Chciałbym porozmawiać z Małgosią i może też z Teresą - wyznał w pokoju obok Krzysztof. Tylko trochę się jej boję, bo mi z warzyw to najlepiej smakuje schabowy...

Cóż, problem w tym, że emerytowana stewardessa Małgosia wpadła też w oko Markowi… Na razie nieświadoma wywołanego przez siebie zamieszania, w towarzystwie dwóch innych uczestniczek postanowiła skorzystać z profesjonalnego wsparcia fryzjerek. W nowych fryzurach oraz popołudniowych kreacjach pojawiły się przyjęciu, gdzie już czekała Marta Manowska, która od razu zaproponowała speed dating.

Janina i Cezary rozpoczęli rozmowę od wspólnego śpiewania, podczas gdy Ryszard ze Świdnicy, nie owijając w bawełnę, zaprosił Małgorzatę na randkę.

Liczę na pozytywne rozpatrzenie mojej prośby - zakończył, wstając od stolika z tajemniczym uśmiechem.

Wygląda na to, że szykuje się ostra rywalizacja o względy Małgorzaty, biorąc pod uwagę, że w odwodzie są jeszcze Marek i Krzysztof.
Jaki taniec byś ze mną zatańczyła? - flirtował z nią Marek. A jakie masz włosy pięknie zrobione, oczywiście, że zauważyłem…

Pod koniec odcinka wyznał, że to może być nawet miłość od pierwszego wejrzenia. Kłopot w tym, że chwilę wcześniej także i Lesław wyznał, że on także byłby Małgosia wstępnie zainteresowany. A przecież w odwodzie nadal pozostają Krzysztof i Ryszard ze Świdnicy!  O tym, czy zachwyt panów przełożył się na wyniki głosowania na najbardziej lubianą kuracjuszkę, dowiemy się w kolejnym odcinku.

 

 

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (351)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 351
Odpowiedz
256 95
zgłoś
Gość 27.01.2019 22:39
Oglądacie to w ogóle?
Odpowiedz
143 28
zgłoś
gość 27.01.2019 22:44
Mam 40 lat, ale miałam wielką frajdę z oglądania tego programu. Sama chętnie bym go poprowadziła!
Odpowiedz
104 13
zgłoś
Gość 27.01.2019 22:45
No i dobrze, niech znajdą towarzyszy życia, mają radość.
Odpowiedz
298 27
zgłoś
gość 27.01.2019 22:45
Naprawdę można się nieźle uśmiać. Dla mnie spoko:)
Odpowiedz
97 25
zgłoś
gość 27.01.2019 22:48
Super program. Wciągnęłam się podobnie jak w Rolnika.
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 351