Trwa ładowanie...
Przejdź na

W "Sanatorium miłości" o Małgosię rywalizuje już czterech uczestników! "Myślę, że to może być miłość od pierwszego wejrzenia"

274
Podziel się

Na romantyczne wyznanie zebrało się Markowi. Tymczasem Ryszard postanowił uprzedzić konkurentów, otwarcie proponując Małgorzacie randkę.

W "Sanatorium miłości" o Małgosię rywalizuje już czterech uczestników! "Myślę, że to może być miłość od pierwszego wejrzenia"
bDnArlKJ

W poprzednim odcinku nowego reality show TVP Sanatorium miłości dwanaścioro uczestników wraz z prowadzącą Martą Manowską przybyło do domu uzdrowiskowego w Ustroniu, gdzie mają szansę znaleźć kogoś, z kim będą mogli dzielić życie.

Wśród poszukujących miłości seniorów jest sześć pań: Janina z Torunia, Walentyna z Mikołowa, Wiesława z Warszawy, Joanna z Nowego Dworu Mazowieckiego, Teresa z Gorzowa Wielkopolskiego oraz Małgorzata z Nadarzyna.

bDnArlKL

Producenci, najwyraźniej przepełnieni nadzieją na rezultat w postaci sześciu szczęśliwych par, dobrali im sześciu panów: Marka z Józefowa, Ryszarda ze Świdnicy, Ryszarda z Warszawy, Krzysztofa z Warszawy, Lesława, nazywanego Leszkiem z Zielonej Góry oraz Cezarego z Łodzi. To właśnie on w pierwszym odcinku wyrażał nadzieję, że producenci szybko zaaranżują wieczorek taneczny, który pozwoliłby mu rozwinąć pełen wachlarz swoich zalet.

Tymczasem uczestnicy, rozlokowani w dwuosobowych pokojach, ustalali zasady wspólnego mieszkania.

Ja mam taką propozycję, żebyśmy się trochę poruszali i poćwiczyli - zaproponował Marek.

Nieeee, ja tam nie będę się popisywał - odpowiedział Cezary. Ja codziennie rano ćwiczę na balkonie, tu w pokoju się spocę… Ja zwykle wstaję o dziewiątej.

bDnArlKR

No to tutaj będziemy wstawali piętnaście po szóstej - zarządził energicznie Marek, w przerwie między podskokami.

Ja wiem, że ty już znalazłeś kobietę… - zmienił temat Cezary. Tyle mówiłeś o stewardessie…To leć do niej!

Czyli już wiadomo, że Markowi wpadła w oko Małgorzata...

Podobna rozmowa dotycząca zasad odbywała się w sąsiednim pokoju, zajmowanym przez Lesława i Ryszarda z Warszawy.
Póki co atmosfera w pokoju jest na granicy przyzwoitości - wyznał kamerzyście Lesław, podczas gdy Ryszard z Warszawy krytykował pomidory, że niesmaczne i już nie takie jak kiedyś.

bDnArlKS

Do pokoju nie zapraszamy - przykazał surowo Leszkowi. Nie przyprowadzaj mi tu kobiet do naszego pokoju. Kolegę można, ale z kobietą może być coś tam ten tego, a potem koleżanka powie, że ja, jako gospodarz pokoju nie dopilnowałem. Wiesz, jak teraz jest: źle spojrzysz i od razu kończy się w sądzie.

Następnie uczestnicy przeprowadzili konsultacje z sanatoryjną lekarką, a niektórzy zostali poddani badaniom serca, co Wiesława uznała za doskonałą okazję do flirtu z lekarzem. W końcu spełniło się marzenie Cezarego i Marka - rozpoczęła się koedukacyjna lekcja salsy.

Nie jestem zadowolony z siebie - wyznał Ryszard z Warszawy - Mam wrażenie, że byłem poza muzyką.

Cezary, o dziwo też nie był zachwycony.

bDnArlKT

To nie jest taniec tylko aerobic - wyznał krytycznie. Taniec musi mieć duszę. Ja dawniej to wygrywałem konkursy tańca, a teraz nogi odmawiają posłuszeństwa… Po prostu mam zły dopływ krwi.

Panie wypadły bardzo dobrze - ocenił życzliwie Ryszard ze Świdnicy. Muzyka w ogóle im nie przeszkadzała…

Panowie nas zlekceważyli - wspominała rozczarowana Wiesia. Patrzyli tylko na instruktorkę.

W szczerej rozmowie z Manowską, Cezary wyznał, że ciągle nie może otrząsnąć się po tragedii, którą była śmierć ukochanej żony, która zginęła na pasach dla pieszych, potrącona przez samochód.

bDnArlKU

No i to ja mam teraz zrobić, jak ja miałem w domu ideał? - ujawnił ze wzruszeniem. Do tej pory jeszcze mi czasem łezka poleci... Ja uważam, że jestem przeciętny i szukam takiej przeciętnej kobiety. Najważniejszy jest wygląd, a na drugim miejscu charakter.

Przygotowania do wieczorku zapoznawczego rozpoczęły się jeszcze przy świetle dziennym, czyli ze sporym wyprzedzeniem.

Zacznij od koszulki, a potem do niej dobierz krawat - tłumaczył Lesław Ryszardowi. Mówię, że najpierw koszula!

Odejdź, bo mi światło zasłaniasz - burknął w odpowiedzi Lesław. Poradź mi, którą marynarkę... Poczekaj, poczekaj. POCZEKAJ! Bo ty nie rozumiesz, ta jest taka bardziej sportowa... Dziękuję za radę, ale i tak sam wybiorę...

Chciałbym porozmawiać z Małgosią i może też z Teresą - wyznał w pokoju obok Krzysztof. Tylko trochę się jej boję, bo mi z warzyw to najlepiej smakuje schabowy...

Cóż, problem w tym, że emerytowana stewardessa Małgosia wpadła też w oko Markowi… Na razie nieświadoma wywołanego przez siebie zamieszania, w towarzystwie dwóch innych uczestniczek postanowiła skorzystać z profesjonalnego wsparcia fryzjerek. W nowych fryzurach oraz popołudniowych kreacjach pojawiły się przyjęciu, gdzie już czekała Marta Manowska, która od razu zaproponowała speed dating.

Janina i Cezary rozpoczęli rozmowę od wspólnego śpiewania, podczas gdy Ryszard ze Świdnicy, nie owijając w bawełnę, zaprosił Małgorzatę na randkę.

Liczę na pozytywne rozpatrzenie mojej prośby - zakończył, wstając od stolika z tajemniczym uśmiechem.

Wygląda na to, że szykuje się ostra rywalizacja o względy Małgorzaty, biorąc pod uwagę, że w odwodzie są jeszcze Marek i Krzysztof.
Jaki taniec byś ze mną zatańczyła? - flirtował z nią Marek. A jakie masz włosy pięknie zrobione, oczywiście, że zauważyłem…

Pod koniec odcinka wyznał, że to może być nawet miłość od pierwszego wejrzenia. Kłopot w tym, że chwilę wcześniej także i Lesław wyznał, że on także byłby Małgosia wstępnie zainteresowany. A przecież w odwodzie nadal pozostają Krzysztof i Ryszard ze Świdnicy! O tym, czy zachwyt panów przełożył się na wyniki głosowania na najbardziej lubianą kuracjuszkę, dowiemy się w kolejnym odcinku.

bDnArlLm
KOMENTARZE
(274)
hana
2 lata temu
mały Ryszard to porażka.nic mu się nie podoba ,uważa sie za najmądrzejszego
gość
2 lata temu
Naprawdę można się nieźle uśmiać. Dla mnie spoko:)
Gość
2 lata temu
Oglądacie to w ogóle?
bDnArlLn
Gość🙋
2 lata temu
Wesoły program, lekko się ogląda. Tylko niektórzy Panowie tragedia
gość
2 lata temu
Mam 40 lat, ale miałam wielką frajdę z oglądania tego programu. Sama chętnie bym go poprowadziła!
Najnowsze komentarze (274)
gość
2 lata temu
Zapraszamy do Ustronia;-)
gość
2 lata temu
200% lepszy od ROLNIKA ...
Gość
2 lata temu
Pan Rysio jest szarmancki, ma coś staroświeckiego ale uroczego w sobie
gość
2 lata temu
oni coś op odnieceniu to niesmaczne
gość
2 lata temu
co za dno hahaha
mica
2 lata temu
Żałosne to wszystko.Jestem osobą 60- letnią i to wszystko na co patrzę obrzydza mnie.Dziwię się , że są tacy Panowie i takie Panie którzy biorą udział w takich programach.
gość
2 lata temu
Bardzo dobry programukazujacy prawo do zyc i milsci,osobom trzeciegi wieku,Czuja jak wszyscy ,kochaja,ciesza sie zyciem
gość
2 lata temu
Żenada!
bDnArlLf
Gość
2 lata temu
Boze kto to oglada? Wstyd mi za tych ktorzy ogladaja taka szmire. Niewyzyci seksualnie emeryci szukają slawy i seksu.
gość
2 lata temu
No i po programie, 3/4 dziadków wzdycha do jednej babci, a co z resztą pań? do domu?
Gość
2 lata temu
no i to dowod ze tvp schodzi na psy pokolnie 60 + robi z siebie wariata eh nie ma to jak harce w sanktuarium
gość
2 lata temu
Mareczek i yen czarny farbowany facet porażka ! tragedia iak samo te dwie kobity napalone na Mareczka ha ha ....a Małgorzata Joanna i Walentyna ok
gość
2 lata temu
na starość chcą się jeszcze ośmieszyś stare pryki a stokrotki też nie lepsze
gość
2 lata temu
jakie okropne są te dwie hałaśliwe baby ,chyba Wiesława i ta jej kumpelka, nikt ich nie będzie chcial, KOBIETY TROCH Ę WIĘCEJ SUBTELNOŚCI
...
Następna strona
bDnArlLH