Paris Jackson jest "zdruzgotana" najnowszym filmem o jej ojcu. "Całkowicie załamała się psychicznie"

211
Podziel się

Po premierze dokumentu, w którym na nowo przedstawiono zarzuty o molestowanie seksualne wobec Michaela, jego córka ponoć nie może dojść do siebie.

Paris Jackson jest "zdruzgotana" najnowszym filmem o jej ojcu. "Całkowicie załamała się psychicznie"

Michael Jackson za życia budził ogromne kontrowersje, które nie ustały nawet po jego śmierci. "Królowi popu" zarzucano m.in. pedofilię. W piątek na Sundance Festival w stanie Utah światową premierę miał dokument o Jacksonie zatytułowany Leaving Neverland. Przed projekcją dyrektor festiwalu, John Cooper, ostrzegł publiczność, mówiąc, że w filmie są "szczegółowe opisy wykorzystywania seksualnego".

W trakcie czterogodzinnego pokazu opowiedziano m.in. historię Wade'a Robsona, tancerza oskarżającego Michaela o molestowanie. W filmie występują też inne osoby, które wprost nazywają muzyka pedofilem.

Jednemu z chłopców dawał biżuterię w zamian za akty seksualne. Czasem też aranżował sztuczne śluby z nimi - powiedział Patrick Ryan, dziennikarz USA Today.

Reprezentanci Jacksona wydali oświadczenie, w którym zaznaczają, że Robson przez 20 lat zaprzeczał, że był molestowany przez Michaela, a do tego wraz ze swoją rodziną "czerpał z hojności" muzyka.

Dokument odbił się szerokim echem w mediach i uderzył bezpośrednio w najbliższych Jacksona. Jak podaje Mirror, córka muzyka jest zdruzgotana zarzutami przedstawionymi w filmie.

Paris jest kompletnie zrozpaczona po emisji filmu dokumentalnego o jej tacie - pisze serwis.

Ponoć 20-latka "całkowicie załamała się psychicznie". Znajomi Paris martwią się o nią i potwierdzają, że postanowiła na jakiś czas ukryć się przed światem. Źródło bliskie rodzinie twierdzi jednak, że to nieprawda, że Paris przebywa w placówce odwykowej. Niedawno pojawiły się bowiem informacje, że Paris zgłosiła się na leczenie "w związku z obawami o zdrowie emocjonalne i fizyczne". Jackson zaprzeczyła tym informacjom na Instagramie, gdzie napisała, że "media jak zwykle przesadzają".

Tak, zrobiłam sobie przerwę od pracy, mediów społecznościowych i telefonu, ponieważ czasami jest tego za dużo, a każdy zasługuje na przerwę, ale jestem szczęśliwa, zdrowa i czuję się lepiej niż kiedykolwiek! - napisała około dwa tygodnie temu.

Przypomnijmy, że w przeszłości Jackson cierpiała na depresję, a mając 15 lat próbowała popełnić samobójstwo. W 2017 roku okazało się też, że leczy się z uzależnienia od alkoholu. W jednym z wywiadów przyznała się także do samookaleczania.

Miejmy nadzieję, że ktoś zdąży jej pomóc zanim będzie za późno.

KOMENTARZE
(211)
Gość
rok temu
I po co tym biednym dzieciom serwować kolejne dawki takich emocji. Współczuje :(
Gość
rok temu
A kto by się nie załamał?
Gość
rok temu
A Michael już się nie może obronić...
gość
rok temu
Współczuję jej. To straszne aby udźwignąć takie rzeczy.
Gość
rok temu
Heal the world 😭❤️
Najnowsze komentarze (211)
Madonna
rok temu
Madonna o Michaelu Jacksonie:
Madonna
rok temu
Madonna o Michaelu Jacksonie:
kw76
rok temu
jezu!!!!!ludzie!!!!!zostawcie michaela w spokoju!!!!!!!!!!!
gość
rok temu
Biedna, bogata dziewczynka :( To nie jej wina, że musi żyć w popieprzonej rodzinie. Michael na pewno był zaburzony. Sam miał trudne dzieciństwo z powodu ojca, potem te operacje, wybielanie. Jego rodzeństwo też darło ze sobą koty. Wyobraźcie sobie w jakiej atmosferze musiała wyrastać ta Paris - córka , podobno, największej gwiazdy muzyki naszych czasów. Media śledziły jej każdy krok, pisały o nienormalnym ojcu - pedofilu. Co więcej, na każdy kroku podkreślało się, że to niby nie jest jego córka, bo niepodobna i tak dalej. Może mieć miliony, ale ja jej nie zazdroszczę.
gość
rok temu
Tak to jest jak sie dzieci nie wychowują w normalnych zdrowych rodzinach. Potem się ląduje na odwyku albo leczeniu psychiatrycznym. Nie jej wina, że wyszła z takiego domu.
Gość
rok temu
Córka nieżyjącego Króla Popu cierpi na zespół Waardenburga. Podobno w takim stadium, jak u Paris Jackson, ma go zaledwie kilka osób na całym świecie .
Dr0
rok temu
Po ojcu murzynie powinna byc mulatka.
Gość
rok temu
Co ma powiedzieć corka dudy, ojciec się zorał pisząc do nastolatek
gość
rok temu
Załamana ale pieniazki od tatusia pewnie garneła garściami......wpsółczucia tych milionów
Gość
rok temu
widocznie ten d**ek za malo kasy wyciagnal od Michaela i jeszcze po jego smierci chce.zatruwacz cudzego zycia
Gość
rok temu
Niestety. Smutne.
Gość
rok temu
Matka była jedynie nośnikiem ciąży. To był kontrakt.
Domino
rok temu
Żeby nie ukrywać jakim był pokręconym zbokiem, trzeba poświęcić życie jego dzieci, bo tak to się skończy, że jedno, albo oboje, nie wytrzymają hejtu związanego z ojcem i skończą ze sobą. Czy te dzieci w ogóle utrzymują kontakt z mamą, która by je chroniła?
gość
rok temu
Ciężko mi w to uwierzyć jakoś. Tyle lat twierdził, że nie było niczego takiego, a teraz NAGLE mu się przypomniało? Dlaczego nie zaraz po śmierci MJa? I dzieci MJa go kochały i kochają bardzo mocno - ich nie ruszał? No dziwne.
...
Następna strona