Trwa ładowanie...
Przejdź na

Grażyna Wolszczak tłumaczy się z zarzutów o hipokryzję: "Faktycznie można mnie posądzić o niekonsekwencję"

251
Podziel się:

Fani zarzucają aktorce, że choć została twarzą walki ze smogiem, sama jeździ samochodem z silnikiem diesela...

Grażyna Wolszczak tłumaczy się z zarzutów o hipokryzję: "Faktycznie można mnie posądzić o niekonsekwencję"
bFdZRWBN

Co jakiś czas słyszymy o gwiazdach angażujących się w rozmaite kampanie społeczne, których - bardziej lub mniej świadomie - stają się twarzami. Dla niektórych jest to przede wszystkim zabieg PR-owy, zaś inni ze szczerym oddaniem zagłębiają się w sprawę.

Tak zdaje się było w przypadku przejętej jakością warszawskiego powietrza Grażyny Wolszczak, która postanowiła zawalczyć ze smogiem. Aktorka postanowiła pozwać Skarb Państwa za niewystarczającą jej zdaniem walkę z tym problemem. W minionym tygodniu zapadł wyrok w sprawie:

bFdZRWBP

W uzasadnieniu m.in. podano, że "każdy ma prawo do korzystania z walorów nieskażonego środowiska". Jak można było przewidzieć, zwolennicy ekologii krótko po zakończeniu procesu psotanowili przyjrzeć się temu, co sama Wolszczak robi dla poprawy jakości powietrza w mieście. Zarzucono jej, że sama... jeździ volvo z silnikiem diesela.

Faktycznie można mnie posądzić o niekonsekwencję. Zostając twarzą walki ze smogiem, standardy wobec mojego zachowania powinny być wyższe - przyznała Grażyna w rozmowie z WP. Robię wszystko, co w mojej mocy, żeby zmienić tę sytuację. Czekam teraz na hybrydę, którą mam dostać na przełomie lutego/marca. (...) Ponadto zobowiązałam się do częstszego korzystania z komunikacji miejskiej - obiecuje.

Myślicie, że na stałe przerzuci się na metro?

bFdZRWBV
bFdZRWBW
bFdZRWCq
KOMENTARZE
(251)
As.
3 lata temu
Jakby każdy miał dostać hybrydę to faktycznie powietrze byłoby lepsze :)
gość
3 lata temu
Pudel, to w końcu Maciej D bił tą żonę czy nie?
gość
3 lata temu
Jakby naprawe ją to tak bardzo obchodziło to nie woziłaby się sama samochodem z 4 pustymi siedzeniami tylko po prostu korzystała głównie z komunikacji miejskiej. Teraz widać, że tak naprawdę to sama autopromocja
bFdZRWCr
gość
3 lata temu
Hipokrytka pełną gębą. Zbłaźniłaś się babo i tyle.
Gość
3 lata temu
Taka nagle się zrobiła Eko...
Najnowsze komentarze (251)
Gość
3 lata temu
Pudelek jak zwykle wypowiada się na tematy o których nie ma pojęcia. Nowoczesne diesle produkują często mniej CO2 niż benzyny. Zajmujecie się tym co umiecie najlepiej czyli wyśmiewaniem pseudo gwiazd.
Gość
3 lata temu
Dlaczego w lato nie ma smogu?? Czy ludzie jeżdżą mniej samochodami? No ciekawe ... Szkoda tylko ze hybryda w trasie jeździ na hybrydzie, a w mieście na paliwie . Ojeeeeej... faktycznie ekonomika
Gość
3 lata temu
A co ma chodzić piechota? Czy ma kupić hybrydę ? Weźcie się puknijcie w czoło.. i zrozumcie ze samochodu nie maja wpływu na smog !!! Tylko to co większość patologii pali w domach!!!
babcia
3 lata temu
Biedna kobieta z wypranym mozgiem, zachowuje sie jak nastolatka z mozgiem przedszkolaka. Te zdjecia w lustrze wrecz zalosne. Zero klasy, 100 procent glupty.
mik
3 lata temu
możnaby długo wymieniać nasze ekobioorganic gwiazdy, które jeżdżą na codzień autami z trzy-pięciolitrowymi silnikami. czemu tak jest? bo nasze tzw gwiazdy to janusze nuworysze i potrzebują dużego samochodu żeby się dowartościować. np. hiperekologiczna ann, sprzedająca „zdrową żywność” w porsche kilkulitrowym :)
Gość
3 lata temu
Żałosna baba
Gość
3 lata temu
Wolalbym by świeciła goła d***a niż twarza
Gość
3 lata temu
Szczyt hipokryzji
bFdZRWCj
gość
3 lata temu
zanieczyszczenie powietrza przez samochody to tylko 7%
gość
3 lata temu
dramat Grażynki dowiedziała się że jej Volvo produkuje smog i jest sama trucicielką oraz że w Warszawie jest smog, a ona tylko chciała zarobić kilka złotych na sławie i reklamach za to że jest taka dobra
gość
3 lata temu
Nadmuchana gwiada od siedmiu bolesci.
Gość
3 lata temu
Kłamczucha jeździ volwo duże pieniądze i duży smród
Gość
3 lata temu
Po 60 stce tak dobrze wyglądać jaki pani krem stosuje?
Gość
3 lata temu
Już wszystko pani ma zrobione czy jeszcze coś będzie pani poprawiała na wyglądzie?najbardziej pamiętam pani nos dlaczego?bo tak szpetnego jak żyje nie widziałam ale teraz jest ładny.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bFdZRWDc
bFdZRWDd
bFdZRWDe
bFdZRWDf
bFdZRWDg
bFdZRWCL