Poniedziałek 28.01.2019 18:15

Mrozowska przerywa milczenie na temat nowego partnera: "Ponad rok temu podjęłam jedną z najtrudniejszych decyzji"

Monika Mrozowska

Mrozowska przerywa milczenie na temat nowego partnera: "Ponad rok temu podjęłam jedną z najtrudniejszych decyzji"

Monika Mrozowska, to jedna z tych polskich gwiazd, które odcinają kupony od popularności zdobytej wiele lat temu. Majki z Rodziny zastępczej na próżno szukać w nowych produkcjach filmowych, czy serialach, jednak za sprawą aktywnie prowadzonego konta na Instagramie, większość Polaków wciąż ją rozpoznaje. Ostatnio celebrytka daje się poznać głównie za sprawą swojego życia prywatnego. Choć Mrozowska doczekała się trójki dzieci, to u boku jednego partnera, nie może zagrzać miejsca na zbyt długo.

Zaledwie kilka dni temu informowaliśmy o tajemniczym mężczyźnie, z którym Monika była widziana podczas zakupów w centrum handlowym. Spekulacje okazały się prawdą, a aktorka po raz kolejny jest zakochana. 38-latka opublikowała za pośrednictwem Instagrama romantyczne czarno-białe zdjęcie, pod którym zamieściła obszerny wpis. Jak sama stwierdziła, do uzewnętrznienia się w sprawie nowego partnera zainspirował ją wywiad… Urszuli Dudziak.

Zobacz: Mrozowska na zakupach z tajemniczym mężczyną. Znalazła już nową miłość? (ZDJĘCIA)

Dwa dni temu przychodzi SMS od znajomych, że znowu krążą po necie jakieś rewelacje na mój temat - zaczyna Monika i dodaje:

Znam wiele par. Wśród nich kilka (dosłownie kilka) takich, które są naprawdę szczęśliwe. Znam też takie, które baaaardzo się kochają, ale... tylko na Instagramie. Mam koleżanki, które „niosą krzyż” w imię dobra dzieci. I takie, którym po prostu brak odwagi. Znam też szczęśliwe zakończenia, gdy wspólna terapia kończy się sukcesem. Mam też znajomych, którzy bardzo chcieliby się rozstać, ale wspólne zobowiązania i kredyty trzymają ich bardziej niż przysięga złożona przed Bogiem - kontynuuje.

Jak się okazuje, pomimo pomocy specjalisty, Mrozowska rozstała się z ojcem syna - Sebastianem Jaworskim:

Ponad rok temu podjęłam jedną z najtrudniejszych decyzji w życiu. Byłam w terapii dla par. Po jakimś czasie usłyszałam, że to nie ma sensu. I gdy już oswoiłam się na dobre z myślą, że mogę być sama z trójką dzieci i że jest mi w tym stanie dobrze... zakochałam się. I nie mam zamiaru się tego wstydzić - wyznała szczerze.

Myślicie, że tajemniczy mężczyzna z centrum handlowego będzie w końcu tym jedynym?

 

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (459)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 459
Odpowiedz
7 35
zgłoś
gość 28.01.2019 18:27
pjerszy
Odpowiedz
650 104
zgłoś
Gość 28.01.2019 18:27
Coś mnie w niej drazni ona udaje taka wszechwiedzaca a jest przez to irytująca
Odpowiedz
79 15
zgłoś
Gość 28.01.2019 18:27
Szczescia zycze, kazdy na to zasluguje
Odpowiedz
84 16
zgłoś
gość 28.01.2019 18:27
Bardzo mi z tego powodu wszystko jedno.
Odpowiedz
49 11
zgłoś
gość 28.01.2019 18:28
Bardzo mi z tego powodu wszystko jedno.
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 459