Trwa ładowanie...
Przejdź na

Dariusz Kordek oburzony żałobą narodową po śmierci Adamowicza: "Nie ma na to zgody!"

543
Podziel się

Aktor pożalił się, że "odebrano mu pracę", bo na 26 godzin odwołano spektakle teatralne. Po kilku dniach usunął wpis..

Dariusz Kordek oburzony żałobą narodową po śmierci Adamowicza: "Nie ma na to zgody!"
bDzPrlVN

Na przełomie lat 80. i 90. Dariusz Kordek był popularnym aktorem, do którego wzdychało wiele kobiet, jak np. Edyta Górniak, z którą przez jakiś czas był w związku. W parze z dobrą passą w życiu prywatnym przez długi czas szły sukcesy zawodowe.

Kordek wystąpił m.in. w takich filmach jak Kroll, Młode wilki, Sztos czy Poranek kojota, a także w wielu serialach, musicalach i spektaklach teatralnych. Brał też udział w show Jak oni śpiewają, Taniec z gwiazdami i Twoja twarz brzmi znajomo. W ostatnich latach o Kordku było jednak słychać coraz mniej aż do teraz, za sprawą kontrowersyjnego wpisu, jaki aktor zamieścił na Facebooku.

bDzPrlVP

54-latek był oburzony faktem, że po tragicznej śmierci prezydenta Gdańska, Pawła Adamowicza, ogłoszono żałobę narodową. W tym czasie odwołano wszystkie imprezy i wydarzenia o charakterze rozrywkowym, w tym również spektakle teatralne. To rozwścieczyło Dariusza, który uznał, że w ten sposób rząd pozbawia artystów pracy.

Kochani, kolejna żałoba narodowa odebrała pracę wielu artystom! W zeszłym tygodniu odwołano Cudowną Terapię w Wejherowie, w Warszawie i Bodo Musical w Nowej Soli. Współczuję wszystkim osieroconym, ale beztroska polityków w ustalaniu zasad życia publicznego jest wyrazem ich przekonania o swojej wszechwładzy!!! Nie ma na to zgody! - napisał w piątek, 18 stycznia.

Zdaniem aktora 26-godzinna żałoba narodowa to znaczna przesada. Na szczęście miał już zakontraktowane kolejne spektakle, którymi pochwalił się w tym samym wpisie, a zakończył go słowami: "Dziękujemy naszym widzom za to, że pomagają nam płacić nasze kredyty".

Pod wpisem Dariusza pojawiło się mnóstwo krytycznych komentarzy, pod których naporem aktor skasował post. Mimo to wyrazy krytyki pojawiają się nadal pod innymi wpisami Kordka.

bDzPrlVV

Trzeba przyznać, że udało mu się przypomnieć o sobie mediom, ale czy na pewno o taki wydźwięk mu chodziło?

bDzPrlVW
bDzPrlWq
KOMENTARZE
(543)
gość
2 lata temu
No i ma racje. Zaloba narodowa to w tym wypadku przesada.
Gość
2 lata temu
Już ja mu się na pewno nie dołożę do raty kredytowej...
Gość
2 lata temu
Ma racje!
bDzPrlWr
żenada
2 lata temu
Szkoda, że nawet nie zna poprawnej nazwy miejscowości, w której miał grać - w Wejherowie proszę Pana :) aktor od siedmiu boleści, nikt go nie chce to płacze. Wydarzyła się tragedia i proszę to uszanować.
gość
2 lata temu
Analfabeta z niego...Wejherowo napisał przez CH...A kogoś śmie pouczać...
Najnowsze komentarze (543)
M.A.Drottenbe...
2 lata temu
Nlezalo mu sie
Gość
2 lata temu
Ma racje, gdzie zaloba narodowa po tragicznej śmierci dziewcząt, które spłonęły w panic roomie? Ludzie codziennie giną niesprawiedliwie, a kim wybitnym i specjalnym był Adamowicz? Człowiekiem-obywatekem lepszego sortu?
gość
2 lata temu
P********y p***c.
POPIERAM PANA
2 lata temu
panie kordek brawo ma pan milionowa racje----zaloba to w rodzinie zmarlego --to byl tylko prezio jednego miasta
gość
2 lata temu
Jesteś zwykłym buc...,zero zrozumienia,kultury, klasy.
gość
2 lata temu
Tak po ludzku tragedia w Gdańsku wstrząsnęła nami wszystkimi i pan Kordedek okazał się małostkowym człowieczkiem nie trzeba było panie Kordek brać tyłu kredytów a o pana aktorstwie lepiej nie dyskutować chciałam błysnąć a tu kapiszon
pawell
2 lata temu
Znalezli sobie temat zastepczy.
ale cóz
2 lata temu
bo to chejter jest dlatego wejcherowo....popieram jednak co do tej załoby narodowej...przesada i to gruba ....to nie był wielki Polak wart takiej oprawy.
bDzPrlWj
gość
2 lata temu
na żaden jego "występ" na pewno już nie pójdę.
gość
2 lata temu
Jaka to tragedia. Jak dla mnie to święto najpierw było 11 września, potem 10 jakiegoś miesiąca a teraz mam 3 cie święto światełko do nierozliczonego majątku. Ach 3 dni wolnego na picie i radowanie.
grudziądzanka
2 lata temu
naucz się poprawnie budować zdania
wiosna2017
2 lata temu
śmieszne ten cały cyrk oszust ,itażałoba haahaaa,,,,
gość
2 lata temu
ssmiechu warte ten cyrk czym on sobie zasłużyłfeee
też moczyłem
2 lata temu
W Edzi moczyłeś, a po kim?
...
Następna strona
bDzPrlWL