Środa 30.01.2019 13:45

Najgorsze stylizacje stycznia: zziębnięta Macron, roznegliżowana Mucha, barokowa Andrzejewicz (ZDJĘCIA)

modapudelek najgorsze stylizacje miesiąca Gosia Andrzejewicz Malwina Wędzikowska Brigitte Macron Małgorzata Rozenek-Majdan Magda Mołek Katarzyna Figura Chrisitna Aguilera

Wielu z Was zapewne uwzględniło "przegląd garderoby" w swoich noworocznych postanowieniach. Początek stycznia to bowiem idealny moment, żeby spojrzeć na nasze stylowe grzeszki z poprzednich dwunastu miesięcy i podjąć kroki, by nie popełniać ich w przyszłości. Wiemy jednak dokładnie jak to bywa z postanowieniami na nowy rok. Jesteśmy w stanie ich dotrzymać przez maksymalnie dwa tygodnie, po czym wracamy do naszych starych nawyków. Nie inaczej jest w przypadku gwiazd, którym wystarczyły zaledwie cztery tygodnie, aby swoimi stylizacjami udowodnić, że i w 2019. będziemy mieli z czego się życzliwie pośmiać.

Mimo zdecydowanie niesprzyjającej aury za oknem, wiele gwiazd przejawiło w ciągu ostatniego miesiąca skłonności do epatowania ciałem. Zdjęcia nóg (i krocza) Anny Muchy z premiery Kogel Mogel 3 obiegły już zapewne całą prasę kolorową, udowadniając jak zgubny dla właścicielki może być zły krój balowej sukni. Całkiem sporo objawiła światu także Gosia Andrzejewicz, która wystąpiła na gali misterów w sukni z bardzo głębokim dekoltem, która wyglądała, jakby krawiec starał się z całych sił podkreślić mankamenty jej sylwetki.

Niektóre gwiazdy natomiast podeszły do ujawniania swojego gustu od drugiej strony, mianowicie zakładając na siebie zbyt wiele. Bajońsko droga kreacja Chiarry Ferragni, najbogatszej blogerki modowej na świecie, udowodniła, że żadna kwota nie jest w stanie zagwarantować udanej stylizacji, natomiast Chrisitna Aguilera pokazała światu, że nigdy nie jest za wcześnie, żeby zacząć przymiarki kostiumów halloweenowych. Wygląda na to, że w tym roku gwiazda planuje przebrać się za rubaszną burdelmamę.

Kto Waszym zdaniem wypadł w tym miesiącu najzabawniej?

« Poprzednie 1/15

Najgorsze stylizacje stycznia: zziębnięta Macron, roznegliżowana Mucha, barokowa Andrzejewicz

2Najgorsze stylizacje stycznia: zziębnięta Macron, roznegliżowana Mucha, barokowa Andrzejewicz