Mikołaj "Depilator" Krawczyk straszy fanów sądem: "Nie boisz się sankcji za pisanie takich paszkwili?"

373
Podziel się

Fanka zmiażdzyła aktora odpowiedzią! Zobaczcie, co napisała.

Mikołaj "Depilator" Krawczyk straszy fanów sądem: "Nie boisz się sankcji za pisanie takich paszkwili?"

Mikołaj Krawczyk przez kilka lat był partnerem Anety Zając, z którą ma dwóch synów. Niestety, kiedy do obsady serialu Pierwsza miłość, w którym oboje grali, dołączyła Agnieszka Włodarczyk, miłość do Anety wyparowała. Krawczyk wdał się w płomienny romans z nową koleżanką, z którą przez jakiś czas tworzył nawet jedno "ciało astralne". Niestety, ich kosmiczne szczęście nie trwało zbyt długo.

Niedługo później wyszło na jaw, że kochliwy Krawczyk ma nową dziewczynę. Związał się z koleżanką ze studiów Sylwią Juszczak, do której zapałał uczuciem w trakcie kręcenia programu Celebrity Salon.

Wygląda na to, że związek Krawczyka i Juszczak cały czas kwitnie. Para niedawno poinformowała o sekretnym ślubie, który wzięła w tajemnicy przed całym światem, a kilka dni temu Sylwia pokazała ciążowy brzuszek, który zwiastuje, że niebawem pojawi się na świecie owoc ich miłości:

Niestety, fani Krawczyka nie podzielają jego entuzjazmu w związku z przyjściem na świat kolejnego dziecka. Wielu z nich martwi się, że Sylwia Juszczak tuż po urodzeniu potomka podzieli los Anety Zając, która od dawna walczy z Krawczykiem w sądzie o pieniądze. Mikołaj pozwał swoich synów, których prawnym reprezentantem jest ich matka o zmniejszenie alimentów, ponieważ "nie są one w całości przeznaczane na dzieci".

W czwartek Mikołaj dał się sprowokować i wdał się w pyskówkę z fanami na Facebooku. Odpisywał internautom na niemal wszystkie nieprzychylne komentarze. W wiadomościach odgrażał się sądem i wstawiał emotikonki oznaczające "załamanie" lub "zażenowanie" tym, co czyta.

Jedna z fanek Krawczyka pod informacją o ciąży Juszczyk napisała: Ciekawe kiedy Krawczyk ją kopnie w dupę, oleje dziecko i znajdzie następną naiwniaczkę...

Wpis nie spodobał się Mikołajowi, który napisał wprost, że takie komentarze zamierzać kierować na drogę sądową:

Nie boisz się sankcji za pisanie takich paszkwili?- zapytał.

Fanka nie przestraszyła się pytań swojego idola. Zmiażdżyła go stanowczą odpowiedzią: Nie. Mam tylko nadzieję, że tym razem dziecko będzie miało ojca. Powodzenia - brzmiał komentarz, który spotkał się z ogromną aprobatą współkomentujących.

Brawo! - pisali gratulując dziewczynie odwagi.

Zobaczcie, jak Krawczyk wykłócał się na Facebooku. Ma klasę?

KOMENTARZE
(373)
Gość
rok temu
Żenujący typ
gość
rok temu
Hahaha nawet nie wie, co to jest paszkwil
gość
rok temu
jaki on jest żałosny
gość
rok temu
Hahaha, on sam jest jak ''sankcja prawna'' :D. Uderz w stół, a nożyce się odezwą :D
Mimi
rok temu
Straszny człowiek. Co te baby w nim widzą?
Najnowsze komentarze (373)
gość
rok temu
dzieciorób p*****a
Gość
rok temu
Alimenty fircyku zaplac
Gość i dość.
rok temu
Wszystkie kobiety które związały się z tym dennym, pisdowatym aktorzyną powinny wstydzić się do końca życia. Wygląda jak r***i Ken a aktor z niego taki że psy wyją.
gość
rok temu
fakt nigdy się nie zdobyła na wypowiedź tylko judziła z drugiej reki
gość
rok temu
racja tego kto pierwszy dopadnie mediów i przedstawi swoja wersje ,w ich wypadku same przekłamania ,a od Sylwii się odczepcie ,dziecko jest we właściwej kolejności
gość
rok temu
Że jeszcze są tak głupie kobiety które wiążą sie z takim piotrusiem panem to facet z rozumem 15 latka , rodzice wychowali go na nieodpowiedzialnego chłopca bo mężczyzną to on nie jest .
Gość
rok temu
Juszczak to wielokrotna rozwódka , ze swoimi dziećmi , po czterdziestce a więc żadna młoda laska . Z tego wniosek , że to miłość i dojrzałość a nie chwilowa akcja .Krawczyk nie przejmuj się komentarzami albo ich nie czytaj .
gość
rok temu
jakie sankcje? nikt tam nie napisał niczego co podlega pod sankcje, niech on się nie ośmiesza
.You.too
rok temu
...wyd**ek..."męski"
gość
rok temu
Nie mogę już czytać jak regularnie kaleczycie polską semantykę. Naprawdę redaktorzy z portalu o gwiazdach nie znają znaczenia słów fan i idol?
gość
rok temu
zmiażdżyła? Nikomu nieznana frustratka probuje się dowartościować obrażając kogoś, kogo zna tylko z internetu. Jeśli to jest zmiażdżenie, to autor tego artykułu powinien czuć się zmiażdżony zawsze gdy np. jakiś pijak na ulicy go zwyzywa
Gość
rok temu
Haha idota
gość
rok temu
Dziwię się kobietom, które niczym pozbawione zdrowego rozsądku, jak zaślepione rzucają się na tego typu facetów. Jak kobieta dojrzała, samotna matka, może ryzykować wiążąc się z facetem o tak niechlubnej przeszłości, który targuje się z własnymi dziećmi o wysokość alimentów? Decyduje się na dziecko z nim? Ludzie się nie zmieniają, ten pan za jakiś czas znowu znajdzie nową "wielką miłość".
gość
rok temu
Typowy przykład celebryty hipokryty, który najpierw epatuje publicznie swoim życiem osobistym, a potem ma pretensje za krytykę, która mu nie w smak. Ta krytyka to stosunkowo niewielka konsekwencja poprzednich wyborów. Chce mieć święty spokój? Niech zniknie ludziom z oczu.
Gość
rok temu
Jprd co za.. depilator.. xd
gość
rok temu
Brawo gratulacje za odwagę tych komentarzy może ten aktor wyrazi skruchę he he
Gość
rok temu
A co na to Włodara hehehe
Gość Lolita
rok temu
I karma do niego przyjdzie, bawidamek, też się dziwię że baby na to to lecą wrrr c*****y.
gość
rok temu
psy tak mają
gość
rok temu
w tej parze nie wiadomo które gorsze,
gość
rok temu
Co chcecie, facet zakłada franczyzy, jak żabka ;)
Gość
rok temu
Sankcje karne hahaha proponuje żeby zapłacił 40 zł za doradztwo fachowca
Gość
rok temu
Po co on takiej brzydkiej babie dzieciaka robi? Przecież ona wyglada jak star**** bez zmarszczek. Ani ładna ani mądra żeby dzieciaka rodzić od razu na przegranej pozycji.
Gość
rok temu
Słaby on jest
...
Następna strona