Trwa ładowanie...
Przejdź na

Górniak ostro krytykuje Dodę: "Nie przemawia do mnie filmik nagrany w toalecie"

500
Podziel się

Diwa dodała, że jej zdaniem Rabczewska próbuje wykorzystać emocje słuchaczy do naprawy własnego PR-u.

Górniak ostro krytykuje Dodę: "Nie przemawia do mnie filmik nagrany w toalecie"
bCGbGmSZ

Koncert Artyści przeciw nienawiści, którego organizaję wzięła na siebie** Doda, odbija się w Polsce szerokim echem. Niektórzy uważają gest **Doroty za szczery zryw serca, który połączy miliony Polaków przed telewizorami i w łódzkiej Atlas Arenie, gdzie na jednej scenie zaśpiewa kilkudziesięciu polskich artystów, inni zaś zarzucają jej hipokryzję i nieszczere intencje.

Wśród osób, które odmówiły Dorocie występu w koncercie przeciwko nienawiści, jest między innymi Agnieszka Chylińska, która swoją decyzję argumentowała tym, że "zmienianie świata zaczyna się od siebie".

bCGbGmTb

Do entuzjastów Doroty z pewnością nie zalicza się zwaśniona z piosenkarką od wielu lat Edyta Górniak. Diwa również odmówiła udziału w przedsięwzięciu organizowanym przez Rabczewską, za co spotkała się z ostrą krytyką internautów.

Górniak w audycji na żywo postanowiła wytłumaczyć fanom powody swojej decuzji. Już na samym początku zarzuciła Dorocie działanie na rzecz poprawy wizerunku:

bCGbGmTh

Takie momenty, kiedy potrzebujemy czuć jedność, to jest bardzo ważne, to piękna emocja. Ale uważam, że ta emocja została użyta przez Dorotę jako platforma do naprawienia PR-u. Żeby było jasne, ja nie w sobie uczucia nienawiści do nikogo. Nie ma w moim umyśle miejsca na taką emocję, nie potrafiłabym iść przez życie nienawidząc, nie potrafiłabym śpiewać, nie potrafiłabym otworzyć serca, pracować z dziećmi. Po prostu nie mam w sobie nienawiści - mówi.

Kolejną rzeczą, która nie spodobała się Górniak, była "spontaniczność", na którą zdecydowała się Doda:

To, że ja odmówiłam, to nie dlatego, że czuję do kogoś nienawiść. Nie przemówiło do mnie to, że ktoś w toalecie, po kąpieli nagrywa taki filmik, w momencie, kiedy mamy żałobę narodową w Polsce. Gdyby Dorota miała więcej wyczucia, więcej wrażliwości na tę sytuację, to trafiłaby do mnie. Ale to do mnie nie przemówiło. Zastanawiałam się nad tym. To osoba, która jest generalnie w Polsce znana jako ta, która obraziła najwięcej ludzi w show biznesie, nie chcę przypominać, ale znamy różne sytuacje z zeszłego, z poprzedniego roku, ich jest bardzo dużo. Nie chodzi o to, że ktoś jest szczególnie winny. Każdy z nas ma swoje za uszami i nie ma takiego człowieka, na którego nie można by było czegoś znaleźć. Ale osoba, która jest w show-biznesie, znana od wielu lat z nieżyczliwości, przemówiłaby do mnie w jeden sposób: gdyby z pokorą, ubrana w normalną koszulę, powiedziała: "Słuchajcie, wiem, że myślicie o mnie różne rzeczy, wiem, że miałam różne zachowania, powiedziałam różne słowa, ale pamiętajcie, że się uczymy, ja też się uczę, dojrzewam, dorastam, zrozumiałam różne rzeczy i zwłaszcza ta sytuacja tragedii w Polsce, dała mi pewną refleksję i chciałam tu z tego miejsca powiedzieć, że jest mi bardzo przykro, że kiedykolwiek obraziłam kogokolwiek, pobiłam, obraziłem słowem, czynem czy jakkolwiek. Pomyślałam, że powinniśmy się jednoczyć i wszyscy razem spotkać w imię miłości". I gdyby Dorota powiedziała coś takiego, myślę, że mogłaby do mnie przemówić. Gdyby też odczekała do momentu pogrzebu, przeczekała ten trudny moment, miałaby większe szanse do mnie dotrzeć - tłumaczy i dodaje: To, że nie poczekała do pochówku. To, że mój udział w tym potencjalnym koncercie stał się ważniejszym tematem niż pogrzeb w dyskusjach publicznych, jest smutne, powiem szczerze. Bo mój udział lub jego brak niczego nie zmieni. Zaproszenie mnie nie jest równoznaczne z tym, że ktoś chce przeprosić. Bo nie brzmiało to w taki sposób. Myślę, że ten brak taktu i nagrywanie się w tym ręczniku, w łazience, to nie przemawia do mnie... Ja mam inny stopień wrażliwości. Jak zauważyliście przez wiele lat mojej działalności, ja nie ulegam presji społecznej.

Górniak w obszernym tłumaczeniu dodała również, że nie żywi do Doroty żadnych negatywnych uczuć:

bCGbGmTi

Ja nie mam potrzeby się przepraszać, bo jeśli chodzi o osobę Doroty, to nie mam do niej żalu. Powiedziała przez lata wiele rzeczy, prowokowała mnie, robi różne rzeczy, by być w nagłówkach. Ale uwierzcie mi, że w skali moich doświadczeń życiowych, jej osoba nie jest w stanie dać mi przykrości, które są dla mnie ważne i odznaczają się na moim życiu. Ja jej życzę jak najlepiej. Wszystkim życzę jak najlepiej - mądrości i dobroci życiowej, żebyśmy byli coraz bardziej piękni duchem, wzrastali i potrafili mądrze reagować na różne sytuacje. Świadomie nie zablokowałam komentarzy na Instagramie. Nie boję się hejtów, mnie nie można zmanipulować, manipulacje w show biznesie są mi bardzo dobrze znane, więc jeśli coś jest nie do końca czyste, chowa się za tym chęć naprawienia PR-u, zyskania rozgłosu, promocja płyty, do mnie to wszystko nie przemawia. Myślę, że na rynku jest miejsce dla wszystkich. Jeśli będzie taki koncert, ja go chętnie obejrzę, trzymam kciuki za jego realizację. A my spotkamy jeszcze wiele razy w imię miłości, bo inaczej nie ma sensu wychodzić na scenę

Zgadzacie się z nią?

bCGbGmTj
bCGbGmTk
bCGbGmTC
KOMENTARZE
(500)
Gość
rok temu
Brawo Edyta!
Gość
rok temu
No co napisala to co mysli wiekszosc 👍🏻
gość
rok temu
Zgadzam się z każdym słowem Górniakowej, akcja nagrana w ręczniku to był słaby spontan
bCGbGmTD
Gość
rok temu
Edyta ma rację, Dodzie chodzi tylko o rozgłos i promocje nowej płyty.
Gość
rok temu
Dobrze powiedziane Edytaa. Steczkowska sie zgodzila, a Dorota juz po niej jedzie,ze pogodza sie na scenie, zeby zainspirowac fanow, a w zyciu prywatnyj to juz nie pani doroto? Plucie w twarz
Najnowsze komentarze (500)
Gość kejsi
rok temu
Zgadzam się z Edytą w każdym słowie
pn
rok temu
Pani Edyto pokazala Pani wielka klase!
gość
rok temu
Gorniak sie starzeje i musi zwrocic na siebie uwage- nic ciekawego jak patrze a zdjecia.
Olla
rok temu
Nie przepadam za Dodą , ale jeśli chodzi o koncert - szacun . Natomiast jeżeli chodzi o Edzie to prosta zadufana w sobie z bardzo wysokim mniemaniem o sobie Pani .Czułaby się niekomfortowo wśród tylu lepszych od niej gwiazd - dlatego odmówiła. A tak w ogóle to jaka z niej DIWA.
Gość
rok temu
Zgadzam się
gość
rok temu
Górniak z rodzina /matka się kłoci co jakiś czas wiec co od niej wymagać aby była wrażliwa na innych cierpienie, Brzydka się robi coraz bardziej fuj
Gość
rok temu
o boże oni chcą splugawic tym koncertem Łódź!!?? w*n do warszafki
gość
rok temu
Klasa. Doda powinna się od niej uczyć , ale jest chyba zwyczajnie na to za g****a. Nie chodzi o inteligencję, tej jej nie brakuje. Jest zwyczajnie prymitywną babą, która przede wszystkim NIE CHCE się uczyć, bo uważa się za lepszą od innych. Doda_queen ;))) mówi wszystko.
bCGbGmTv
Gość
rok temu
Od Edzi jedem jedzii
GośćAlicja
rok temu
Bardzo mądre słowa. Edyta przerasta Dodę swoją inteligencją .
gość
rok temu
Wy chyba nie wiecie jak jest na prawdę.Edyta to fałszywa kobieta,ale Doda też nie jest święta.Każdy ma coś za uszami.Jeżeli Doda faktycznie chce poprawić swój wizerunek to jest najlepszy pierwszy krok jaki mogła zrobić.
rok temu
Edyta to hipokrytka jakich mało! Nie wiem kto tutaj siedzi na tym pudlu i komentuje tak bez sensu. Na FB gdzie ludzie nie piszą anonimowo są zamieszczane całkowicie odwrotne opinie, raczej nie schlebiające pani Edycie. Mam wrażenie, że siedzi tutaj banda HIPOKRYTÓW, dlatego tak wam do niej blisko.
Iz49
rok temu
Z dwoch Pań to wole Dodę. Pani Góriak opowida takie głupoty, że chyba nikt Jej nie jest wstanie pobić.
gość
rok temu
podoba mi się stanowisko w tej sprawie zarówno Edyty Górniak jak i Agnieszki Chylińskiej
...
Następna strona
bCGbGmTX