Czwartek 31.01.2019 20:15

Dziurska obraża Gwit: "Ludzie zakompleksieni, otyli walczą ze sobą. Dominika ma taki sam problem"

Katarzyna Dziurska Dominika Gwit Tomasz Barański Taniec z gwiazdami Agnieszka Jastrzębska

Dziurska obraża Gwit: "Ludzie zakompleksieni, otyli walczą ze sobą. Dominika ma taki sam problem"

Choć Katarzyna Dziurska jest trenerką personalną i instruktorką fitness, działalność w internecie, pomimo wielu starań, nie przyniosła jej popularności. Do szerszej publiczności udało jej się dotrzec dopiero dzięki udziałowi w 8. edycji Tańca z gwiazdami, gdzie występowała w parze z byłym chłopakiem Klaudii Halejcio, Tomaszem Barańskim. Para zajęła drugie miejsce.

Zobacz: Dziurska gorzko o przegranej: "Nauczyłam się, że nie muszę być najlepsza"

Tancerka później starała się wykorzystać swoje pięć minut "sławy", prosząc w jednym z wywiadów o sesję okładkową kolorowego magazynu, w której mogłaby wziąć udział ze swoim chłopakiem. Niestety, póki co, telefony milczą...

Zobacz: Dziurska i jej chłopak błagają o wspólną okładkę. "BARDZO BYŚMY CHCIELI!"

W rozmowie z portalem Agnieszki Jastrzębskiej, Dziurska poruszyła temat zdrowego odżywiania, gdzie zachęca do korzystania z diety pudełkowej:

Ta zima nas rozleniwia bardzo. Idziemy na łatwiznę, tak jak wspomniałaś. Jeśli naprawdę nie wiemy, jak gotować, to zainwestujmy pieniążki w dietę pudełkową. Poprośmy małżonka, kolegę, dziewczynę, aby nam ugotowała i zamieniajmy te nasze pożywienie codzienne na coś zdrowszego i to z czasem wejdzie w nawyk. Ludzie zobaczą, że to zdrowe jedzenie wcale nie jest niesmaczne i to wpadnie w rytm zdrowego stylu życia wyjdzie nam na dobre - mówiła.

Nieoczekiwanie przy temacie zdrowej żywności został poruszony wątek... Dominiki Gwit. Dziurska na początku swojej wypowiedzi zaznaczyła, że aktorka akceptuje siebie i nie powinniśmy wtrącać się w jej życiowe wybory. Niestety, okazało się, że pozorne komplementy miały zamortyzować niewybredny komentarz, na który pokusiła się w drugiej części wypowiedzi:

Mnie się wydaje, że ona sama siebie akceptuje i tutaj nie możemy ingerować w jej wybory, styl życia. Jest zakochana, jest szczęśliwa. Oczywiście można tak stwierdzić po tym, co pokazuje nam w mediach. Nie wiemy, jak jest w rzeczywistości. Bo czasami ludzie otyli, zakompleksieni właśnie walczą ze sobą. Nie chcę tutaj nic spekulować, ale Dominika ma taki sam problem. Po prostu, cieszmy się tym, jaką jest osobą. Jest osobą pogodną, akceptuje siebie, więc powinniśmy z niej brać przykład - powiedziała.

Myślicie, że Kasi wymsknęło się o kilka słów za dużo czy to kolejna próba wypromowania siebie?

 

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (339)

Odpowiedz
24 13
zgłoś
gość 31.01.2019 20:30
To samo można powiedzieć o niej. Według mnie bycie „fitt” jest bardzo przereklamowane. Nie sądzę aby Ci ludzie byli szczęśliwi. Ciągła dyscyplina, kontrolowanie swojego ciała wpędza w coraz to większe kompleksy. Chęć bycia jak najlepszym.
Odpowiedz
5 5
zgłoś
Gość 31.01.2019 20:30
Gość:
gość: przecież jej nie obraziła, w kulturalny i wyważony sposób powiedziała co myśli, obrażają gwit dopiero ludzie w internecie że obleśna itp.
Jakim prawem wogole wypowiada się na temat wagi Dominiki? a kim ona jest? lekarzem specjalistą?
Dziarska jest trenerka i instruktorka fitness.
Odpowiedz
10 9
zgłoś
Gość 31.01.2019 20:30
Jest Mistrzynią Świata w Fitness Figure Classic, Mistrzynią Europy Bikini Fitness oraz wielokrotną Mistrzynią i Wicemistrzynią Polski w Fitness Soft. A w 2017 zajęła drugie miejsce w europejskim konkursie Fitness Gimnastycznym Arnold Classic Europe.
Odpowiedz
11 2
zgłoś
eee... 31.01.2019 20:30
po co to sztuczne podgryzanie - przecieź w tym dennym szołbizie starczy miejsca dla każdego - grubego, chudego, d****** detektywa, mamy Kisio i gówniary Linkiewicz ...więc nie bój, nie bój
Odpowiedz
10 5
zgłoś
Gość 31.01.2019 20:30
Luna: Czepiacie się szczegółów. Nic takiego nie powiedziała. Dala do zrozumienia ze, należy zwracać uwagę na to ze ,Dominika siebie akceptuje. Poza tym według mnie Dominika schudnąć powinna. Cieszy to ze znalazła prawdziwa miłość i akceptacje. Ale pani Dziarska ma rację, nie jest do końca możliwe zeby Dominika akceptowala swoją wagę i wygląd. Przecież na pewno dla osoby cieszącej się życiem, nadwagą stanowi utrudnienie nawet przy chodzeniu, schylaniu, zakładaniu butów, wysiłku i pracach domowych. A zresztą co Dominika ma zrobić jeśli nie może schudnąć albo nie ma silnej woli żeby wytrwać w diecie, ma pokazywać ze ja to rusza to ludzie by ją zgnoili i zgnebili . Według mnie jeśli osoba z nadwagą udaje pewność siebie i siłę to mniej osób ja gnebii. Dziarska ma rację, nic złego nie powiedziała .
Ten komentarz brzmi jakby sama zainteresowana z artykułu go napisała.
Ładowanie komentarzy…