Trwa ładowanie...
Przejdź na

Ciężkie życie Bartłomieja M. w zakładzie karnym: 10 minut na prysznic, czekolada tylko z kantyny

365
Podziel się

Ulubieńca Antoniego Macierewicza czekają trudne miesiące... Współczujecie?

Ciężkie życie Bartłomieja M. w zakładzie karnym: 10 minut na prysznic, czekolada tylko z kantyny
bCHMnnPF

W polskiej polityce dawno nie było tak intensywnego tygodnia jak obecny. Nie dość, ze od mediów wypłynęły "taśmy Kaczyńskiego", to jeszcze okazało się, że teorię ewolucji należy właściwie napisać od nowa po tym, jak Ewa Kopacz ujawniła, żeludzie rzucali kamieniami w dinozaury. Ciężki czas przechodzi także Bartłomiej M., ulubieniec Antoniego Macierewicza, który został aresztowany po podejrzeniach o korupcję i organizowanie fikcyjnych szkoleń.

Na szczęście pulchny 29-latek może liczyć na wsparcie z samej góry: Macierewicz nadal broni "Bartłomieja M.". "Ojciec Rydzyk za niego poręczył"

bCHMnnPH

Bartłomiej M. został przeniesiony do Zakładu Karnego w Tarnowie. Niestety, nie będzie tam miał luksusów, do jakich przywykł na wolności. Były rzecznik prasowy Ministerstwa Obrony Narodowej musi trzymać się bezwzględnego rozkładu dnia, który zaczyna się pobudką o 6 rano. Później jest tylko gorzej...

O pobudce skoro świt osadzeni w zakładzie muszą pościelić łóżka i zadbać o kompletny ubiór. Apel odbywa się o 6:45. Przez cały dzień, aż do apelu wieczornego o 18:45, podopiecznym zakładu karnego nie wolno leżeć w pościeli. Rozrywką są trzy posiłki: śniadanie, obiad i kolacja, które spożywa się w celi, ale wyłącznie plastikowymi sztućcami.

Na śniadanie najczęściej jest podawany chleb, masło i wędlina. Obiad składa się z zupy i drugiego dania - kawałek mięsa lub jajka oraz ziemniaki i surówka. Na kolację znów pieczywo i wędlina lub nabiał - czytamy w Wirtualnej Polsce.

Na luksusy w postaci papierosów czy słodyczy można liczyć tylko w przypadku zakupów w więziennej kantynie. Czas na prysznic również jest ściśle wyliczony i wynosi dokładnie 10 minut. W niedzielę jest trochę lżej, bo o 8:30 odprawiane są nabożeństwa, więc osadzeni mogą liczyć na pewno urozmaicenie monotonnego grafiku. Jakby tego było mało, Zakład Karny w Tarnowie ściśle określa też liczbę sztuk odzieży, którą osadzeni mogą przy sobie mieć...

bCHMnnPN

Na razie nie będziemy wnioskować o żadne szczególne środki w kwestii osadzenia naszego klienta - mówi Piotr Fidura, pełnomocnik Bartłomieja M. w rozmowie z WP. Jeśli dyrektor placówki uzna, że zagrożone jest bezpieczeństwo osadzonego, może zdecydować o szczególnych środkach ostrożności. Na razie nie ma takiej potrzeby.

Wygląda na to, że Bartka czekają trudne miesiące. Współczujecie?

bCHMnnPO
bCHMnnQi
KOMENTARZE
(365)
Gość
rok temu
To teraz gruby trochę zrzuci z podgardla
gość
rok temu
Kurczę szkoda mi go, taki fajny facet. W dodatku niewinny!!! hehehehe żartuję!!!!! :)
Gość
rok temu
Młody facet a już sobie życie zmarnował. Ale co się dorobił to jego.. wyjdzie misiu i będzie żył dalej jak pączek w maśle.
bCHMnnQj
gość
rok temu
Nie współczujemy.
gość
rok temu
Oj ty remizowy Misiu Misiaczku doigrales sie!
Najnowsze komentarze (365)
gość
rok temu
To o nim fakt pisał że zrobił w celi KUPĘ ???
gość
rok temu
Schudniesz grubasie. Ty Kanalio.
Gość
rok temu
Ale znalezli kozla ofiarnego.Tam powinien byc Macior
Gość
rok temu
No i go dorwali a jaki on ma stopień wojskowy jako sierżant to on tam sobie nie poradzi ta lubią pulchnych 👍👍
Gośćfhbn
rok temu
Maslo coto jest lepiej niz w domu
Gosc
rok temu
Powinni i 6 wstawać i do roboty z********.ć żeby obiad dostać a nie kur.a za nasze jeszcze ich karmia. Dzieci w szkołach muszą płacić za obiady a te sk***ysy.y dostają za darmo to ma być kara a nie wakacje all inclusive.
Gość
rok temu
To homosex będzie robił to samo co zawsze maciar obciągacz
gość
rok temu
Nie
bCHMnnQb
gość
rok temu
Nie wspolczuje...jakby to ode mnie zalezalo to dostalby dożywocie- za bezczelność i robienie z Polakow idiotow. Sama morda mowi o sobie..zalosne
Gość
rok temu
Po co ci to było, misiu?. Nie pierwszego ciebie PiS wydymal
wkurzony
rok temu
zapomniałeś wziąsc medalu .
gość
rok temu
W Tarnobrzegu a nie Tarnowie
Gość
rok temu
Ciekawe kiedy dołączy do niego jego mentor
Gość
rok temu
Oczywiście że współczujemy. Więzienie to straszne miejsce
...
Następna strona
bCHMnnQD