Trwa ładowanie...
Przejdź na

"Wodzianka" ze Złotych Globów pozywa producenta wody, dzięki której stała się sławna!

83
Podziel się

Kelleth Cuthbert twierdzi, że firma wykorzystała jej wizerunek do promowania swoich produktów bez jej zgody.

"Wodzianka" ze Złotych Globów pozywa producenta wody, dzięki której stała się sławna!
bCHFNxQR

Tegoroczne rozdanie Złotych Globów zaowocowało wypromowaniem nowej celebrytki, którą stała się hostessa roznosząca wśród gości wodę Fiji.

Dziewczyna rozdawała napój w taki sposób, że została "mistrzynią drugiego planu" na niemal każdym zdjęciu ze ścianki. "Fiji water girl" (bo tak nazwały ją media) szybko stała się bohaterką memów. Internauci odkryli tożsamość "Wodzianki", którą okazała się niejaka Kelleth Cuthbert.

bCHFNxQT

Nowa celebrytka jest doświadczoną modelką, reprezentowaną przez aż dziewięć agencji, ma profesjonalną stronę internetową i widać, że również ogromne parcie na szkło. W jednym z wywiadów przyznała, że na gali Złotych Globów celowo wchodziła gwiazdom w kadry...

Teraz o modelce znów jest głośno za sprawą procesu, jaki postanowiła wytoczyć producentowi wody Fiji. Celebrytka twierdzi, że firma bezprawnie wykorzystała jej nowo zdobytą popularność jako narzędzie marketingowe. Jak podaje The Blast, Cuthbert, której prawdziwe nazwisko brzmi Kelly Steinbach, pozwała Fiji Water Company i The Wonderful Company, twierdząc, że promowali jej twarzą swoje produkty bez podpisania stosownego kontraktu.

bCHFNxQZ

Według modelki tuż po rozdaniu nagród producent wody "z premedytacją wyprodukował jej kartonowe podobizny, które natychmiast wykorzystał w kampanii marketingowej". Kelly twierdzi, że dopiero dzień później firma próbowała wynegocjować umowę z jej agentem, podczas gdy kartonowe reklamy z jej postacią promowały już wodę w Bristol Farms w West Hollywood, podbijając tym samym sprzedaż produktu. Fakt ten przypadkowo uwiecznili na zdjęciu paparazzi, którzy podążali za Johnem Legendem, gdy ten akurat wychodził ze sklepu, w którym ustawiono banery.

W pozwie modelka zarzuca też firmie, że ta próbowała ją przekupić "prezentami” w zamian za zrzeczenie się swoich praw. Przedstawiciele firmy mieli też manipulować nagraniem, na którym Cuthbert podpisuje rzekomo umowę na bycie ambasadorką wody Fiji. Prawnicy modelki twierdzą, że dokumenty, które podpisywała, nie miały nic wspólnego z tego typu kontraktem.

Celebrytka przekonuje, że firma od początku miała świadomość, że nie podpisano porozumienia zanim użyto jej wizerunku dla zysku i domaga się, aby zaprzestano używania jej kartonowych podobizn oraz zwrócono pieniądze, które na niej zarobiono. Przedstawiciel Fiji Water twierdzi, że zarzuty hostessy są wyssane z palca.

Ten proces jest niepoważny i niczym nieuzasadniony. Po Złotych Globach wynegocjowaliśmy odpowiednią umowę z panią Cuthbert, którą ta rażąco naruszyła. Jesteśmy pewni, że wygramy w sądzie. W całej naszej historii cieszyliśmy się dotąd nieposzlakowaną opinią - mówi rzecznik.

bCHFNxRa

Myślicie, że żądnej sławy "Wodziance" uda się wygrać z wielkim koncernem?

bCHFNxRb
bCHFNxRu
KOMENTARZE
(83)
Gość
rok temu
Kolejna panna nikt do wypromowania. Skończcie pisać o takich osobach.
Gość
rok temu
Żmija zawsze wszędzie znajdzie zarobek
Gość
rok temu
Miała zapłacone za promowanie czyli za zlecenie , niech się goni
bCHFNxRv
Gość
rok temu
No to jak reprezentowana przez sześć agencji to musiała być dość słaba
Gość
rok temu
No ale ma racje - wykorzystali jej wizerunek bez kontraktu i chcieli zrobisz duza i szybka kase :) to nie polska... To ameryka... Nic za darmo !!!
Najnowsze komentarze (83)
gość
rok temu
Nie krytykujcie dziewczyna ma racje. Podpisała umowę na bycie hostessą. To, że miała trochę oleju jak się przebić i być zauważoną idzie tylko na plus, dobrze zaprezentowała markę. Jeśli firma chce te popularność pociągnąć dalej powinni wystawić jej umowę na dalsze wykorzystanie wizerunku do promocji marki. A oni robili to bez żadnej umowy. Piszecie, że żmija leci na hajs. Ona z tego żyje, że promują różne marki. Dlaczego ma odpuścić w tym przypadku?
Prawda
rok temu
modelka nic nie musi wygrywać koncern już przegrał, swoja reputację
Gość
rok temu
Dlaczego nie wyreguluje sobie brwi?!
Gość
rok temu
Tak się zarabia!
Gość
rok temu
Hahaha kolejny klon bez talentu
Water Gate
rok temu
Kolejny tłuk który nie ma nic do zaoferowania oprócz wody ... W mózgu !
Też Gość
rok temu
Im bardziej wykształcona (ponad pewną potrzebną człowiekowi granice studiów) tym gorzej pod sufitem, większe problemy z samą sobą i niezdrowymi emocjami w związku, oraz b. często psychiką, choć nikt sie do tego nie przyzna. I ja wierze że jej facet dojeżdza nieraz Lare, bo nikt sie nie chce przyznać publicznie że te wszystkie zdobyte referencje i kancelaria w niczym nie pomagają takiej osobie w prywatnym życiu, a wręcz przeciwnie najczęściej u kobiet psują. Może sie okazać że w duszy ta druga pierwszej nie dorasta do pięt
gość
rok temu
zezowata zydoweczka domaga sie kasy za jej mordkę , co z wami jest nie tak ludzie? płaccie , nalezy sie im
bCHFNxRn
gość
rok temu
potwierdza sie staropolskie porzekadło: nie zaluj dziada , bo jak dziad odzyje , to cie torba zabije , zwłaszcza koszerny dziad
Gośc
rok temu
przecież jak sama twierdzi,wszędzie gdzie mogła to się wciskała i promowała swój wizerunek.A miała promować wodę.To firma powinna ją pozwać o to że przy ich ognisku upiekła dwie pieczenia.Oj ta pazerność aż mdli od tych pozwów .
gość
rok temu
Jeżeli otrzymała za to wynagrodzenie to roszczenie jest bezpodstawne;)
gość
rok temu
To jak mama jest znaną postacią, to dziecko nie ma prawa samo się czegoś dorobić?
Gość
rok temu
Hahaha to po co tam stała?? Nie stała w worku na głowie.
Gość
rok temu
Widac ze sie nachalnie pchala zeby byc na zdjęciu z gwiazdami. Jest mega przeciętna....
...
Następna strona
bCHFNxRP