Trwa ładowanie...
Przejdź na

Eliza z "Warsaw Shore" też wzięła udział w "10 Years Challenge" (FOTO)

168
Podziel się

Zapomniana celebrytka przypomniała o sobie, prezentując w sieci zdjęcia sprzed dekady. Bardzo się zmieniła?

Eliza z "Warsaw Shore" też wzięła udział w "10 Years Challenge" (FOTO)
bCXMVElN

Choć dziś trudno w to uwierzyć, jeszcze do niedawna Polacy mogli spać spokojnie, nie wiedząc o istnieniu Warsaw Shore. Rozhulana Ekipa z Warszawy z hukiem wdarła się na antenę MTV i po dziś dzień pozostaje jednym z flagowych programów stacji. Jak w klasycznej, amerykańskiej telewizji reality, w show nie zabrakło wulgaryzmów, przygodnego seksu i alkoholu spożywanego w ekstremalnych ilościach.

Największą popularnością niewątpliwie cały czas cieszą się bohaterowie pierwszej serii, którzy w większości zarabiają obecnie na życie jako internetowi celebryci. Wśród dumnych medialnych pionierów znalazła się Eliza. Znana ze swoich szalonych romansów dwudziestolatka szybko pożegnała się z programem ze względu na gorące uczucie, które zaczęła dzielić ze swoim kolegom z planu – Trybsonem. Para obecnie jest szczęśliwym małżeństwem, a także wychowuje dwie urocze córeczki.

bCXMVElP

Starając się podążać za trendami, Eliza wzięła ostatnio udział w popularnym "10 Years Chellenge". 25-letnia mama porównała swój obecny, nieco bardziej wysmakowany wizerunek, do tego sprzed dekady, który charakteryzował się spalonymi na wiór blond włosami, oraz spódniczkami o podejrzanie kusej długości.

Jak oceniacie jej metamorfozę?

bCXMVElV
bCXMVElW
bCXMVEmq
KOMENTARZE
(168)
Gość
2 lata temu
A ja uwazam ze sie zmienila na dobre. Wydoroslala. Moze sie myle. Ale wyglada na dobra matke i zone. Milego dnia :*
Gość
2 lata temu
Prostacką ma urodę teraz i 10 lat temu. Ale figurę miała świetną.
gość
2 lata temu
No cóż, stylówa po 10 latach raczej podobna.
bCXMVEmr
Gość
2 lata temu
Tak samo wulgarna twarz i styl.
gość
2 lata temu
Bylo I jest na NIE
Najnowsze komentarze (168)
Gość
2 lata temu
Z kolegom z planu... Co za d***l to pisał.
Gość
2 lata temu
Szczera dziewczyna lubię ją słuchać jest autentyczna
Gość
2 lata temu
Elizka zawsze przyciągała uwagę jest atrakcyjna kobieta. Taka zmianę z charakteru trzeba chwalić a nie tepic.. Wyglądać dobrze przy dwójce dzieci i dbać o nie oraz o męża i dom to lada wyzwanie
gość
2 lata temu
Kolegom :)
Gość
2 lata temu
"związała się z KOLEGOM z planu"?!!! Litości, kto u Was pracuje?!
Gość
2 lata temu
Trochę mniej kwasu i będzie ok
gość
2 lata temu
Niesamowicie pozytywna zmiana. Zycze duzo szczescia, widac ze dobra kochajaca sie rodzinka.
Gość
2 lata temu
"...które zaczęła dzielić ze swoim kolegom z planu – Trybsonem..." - kto to pisze?
bCXMVEmj
Tom
2 lata temu
Czy ty oszołomie czytać nie umiesz??! Schlał ją i zgwałcił! Nie wiadomo czy jej czegoś nie dosypał! A ty bezczelnie jeszcze oceniasz tą dziewczynę! Pomyśl zanim coś napiszesz!!!
Gość
2 lata temu
[cytat komentarz="" autor="Kaśka "][cytat komentarz="" autor="Gość"][cytat komentarz="" autor="gość"][cytat komentarz="" autor="gość"][cytat komentarz="" autor="gość"][cytat komentarz="" autor="wujo"]Właśnie wydymałem l***ę poderwana wczoraj w knajpie w pupsko. Była tak nawalona że nic nie kumała.Tak ją wierciłem aż popusciła. Więc zapodałem takiego brudnego wacka prosto do ust. Lizała obsraną p**e na śpiocha aż miło. Zlizała cały swój żużel. L***i to jednak ścierki. A wszystko to że pokazałem że mam pieniądze.[/cytat]Gratuluję wyobraźni i eleganckiej wypowiedzi, brawo dla Ciebie, a tak serio, sorry za ironię, ale Twój komentarz jest durny i tyle.[/cytat]Elokwencja i dobre maniery, to moje drugie imię. A teraz mogę spokojnie zapalić jak to po seksie i szukać następnej tępej dzidy to walenia w kakao. Kwestia wieczoru, Żaden pieniądz nie śmierdzi, nawet jak wali kałem[/cytat]Czym się chwalisz,b**u, że ją zgwałciłeś? Ponoć była tak nawalona, że nic nie kontaktowała. Obyś wylądował w p*****u i tam cię przeruchali w d**ę, jak lubisz[/cytat]Zgłaszam ten komentarz na Policję, gwalcicielu mam nadzieje że cię znajdą zboczona ś****o[/cytat]Ktoś to już zgłaszał? Bo nie wiem czy mam dzwonić na Policję czy już nie trzeba?[/cytat]Zgłosić łachudre bo kolejna kobietę skrzywdzi
Redakcjo! Zar...
2 lata temu
Czy redakcja Pudelka zgłosiła na Policję komentarz osoby podpisującej się jako"wuju" ??! Osobnik ten opisuje sytuację jak zgwałcił jakąś kobietę! Redakcjo! Mam nadzieje że już to zgłosiliście, nie może być przyzwolenia na gwałty i przechwalenie się tym w sieci!!!
Olo
2 lata temu
Wyglądała jak wiejska dziewucha a teraz wyglada jak wiejska dziewucha zrobiona na plastik
Kaśka
2 lata temu
[cytat komentarz="" autor="Gość"][cytat komentarz="" autor="gość"][cytat komentarz="" autor="gość"][cytat komentarz="" autor="gość"][cytat komentarz="" autor="wujo"]Właśnie wydymałem l***ę poderwana wczoraj w knajpie w pupsko. Była tak nawalona że nic nie kumała.Tak ją wierciłem aż popusciła. Więc zapodałem takiego brudnego wacka prosto do ust. Lizała obsraną p**e na śpiocha aż miło. Zlizała cały swój żużel. L***i to jednak ścierki. A wszystko to że pokazałem że mam pieniądze.[/cytat]Gratuluję wyobraźni i eleganckiej wypowiedzi, brawo dla Ciebie, a tak serio, sorry za ironię, ale Twój komentarz jest durny i tyle.[/cytat]Elokwencja i dobre maniery, to moje drugie imię. A teraz mogę spokojnie zapalić jak to po seksie i szukać następnej tępej dzidy to walenia w kakao. Kwestia wieczoru, Żaden pieniądz nie śmierdzi, nawet jak wali kałem[/cytat]Czym się chwalisz,b**u, że ją zgwałciłeś? Ponoć była tak nawalona, że nic nie kontaktowała. Obyś wylądował w p*****u i tam cię przeruchali w d**ę, jak lubisz[/cytat]Zgłaszam ten komentarz na Policję, gwalcicielu mam nadzieje że cię znajdą zboczona ś****o[/cytat]Ktoś to już zgłaszał? Bo nie wiem czy mam dzwonić na Policję czy już nie trzeba?
Kaśka
2 lata temu
Ludzie znajdźcie komentarz "wuja" !!! Przecież to zwykły gwałciciel! Jego ofiara pewnie nawet nie wie co się stało! Nie bądźcie obojętni! Ten typ sam się przyznał w swoim komentarzu! Trzeba coś z tym zrobić!!!
...
Następna strona
bCXMVEmL