Trwa ładowanie...
Przejdź na
aktualizacja

Królikowski już po detoksie, który trwał... tydzień. Fani komentują: "Za długo to ty nie wytrzymałeś"

72
Podziel się

Antek przebywa na Bali, gdzie postanowił nieco odpocząć od social mediów. Niestety nie wytrzymał zbyt długo.

Królikowski już po detoksie, który trwał... tydzień. Fani komentują: "Za długo to ty nie wytrzymałeś"
bCOUndFN

Antek Królikowski choć ma już prawie 30 lat, to wykreowany przez niego samego wizerunek niegrzecznego chłopca raczej nie ulega zmianie. Przez lata umiejętnie "dbał" o to, aby postrzegano go jako zapalonego imprezowicza i kobieciarza, wdając się np. w pijacką awanturę.

Chwilowo zdawało się, że związek z o 9 lat młodszą Julią Wieniawą nauczy go co nieco i w końcu się ustatkuje. Niestety pod koniec minionego roku relacja młodej influencerki i niedojrzałego aktora przeszła do historii, a Antek znów jest singlem.

bCOUndFP

Aby ukoić ból po niedawnym rozstaniu, Królikowski zdecydował się wyjechać na Bali, gdzie miał odpocząć i nieco "oczyścić swoje ciało i duszę" za pomocą detoksu sokowego. Doszło nawet do tego, że tydzień temu, przebywający poza Polską 29-latek, za pośrednictwem Instagrama pożegnał się ze swoimi fanami, ogłaszając przerwę od mediów. Decyzję argumentował chęcią skupienia się na "realu" i tym, co tu i teraz. Zaniepokojeni fani gratulowali Królikowskiemu "odważnej" decyzji, ale i prosili, aby nie znikał z Instagrama na zbyt długo.

Jak się okazuje, aktor wziął sobie słowa internautów tak bardzo do serca, że po niemal kilku dniach od ogłoszenia detoksu, zdecydował się bez słowa powrócić do mediów społecznościowych. Przerwa od Internetu trwała zatem ledwie... tydzień. Potrzeba kontaktu z fanami i informowania ich o każdym aspekcie życia okazała się być znacznie silniejsza niż samotne odpoczywanie z dala od fanów. Antoni, jak gdyby nigdy nic, opublikował wczoraj zdjęcie w otoczeniu pól ryżowych. Choć posypały się komentarze odnośnie krótkiego detoksu Antka: Miało być bez Instagrama, Za długo to ty nie wytrzymałeś, czy Już po detoksie?, sam zainteresowany nie zdecydował się na nie odpowiedzieć.

Myślicie, że Królikowski jest uzależniony od social mediów, czy po prostu bardzo się nudził?

bCOUndFV
bCOUndGq
KOMENTARZE
(72)
Gość
2 lata temu
Ludzie są uzależnieni od potrzeby chwalenia się swoim życiem i zbierania lajków. Obecnie wyjazd bez możliwości podzielenia się tym wydarzeniem z innymi - traci na wartości i nie satysfakcjonuje.
gość
2 lata temu
pewnie sie nudzi jak sam pojechał, a teraz niestety wszyscy siedzą na instagramie i czasem to "jedyny" sposob na zobaczenie co sie dzieje u znajomych, bo wola zrobic zdjecia niz o tym opowiedziec
gość
2 lata temu
Ciekawe która następna będzie chciała się przy nim wylansowac
bCOUndGr
Gość
2 lata temu
Zaczyna mężnieć, traci urodę chłopca (całe szczęście). Ale facet, który robi selfie i jeszcze do tego podpisuje #nofilter... no chyba, że chodzi o kolor trawy za nim.
Gość
2 lata temu
Who cares?
Najnowsze komentarze (72)
Michał
2 lata temu
Przecież ktoś musiał mu te wzorce wpoic cała rodzinka jest :supet:
Gość
2 lata temu
Antek głowa do góry gowniara chciała się ślizgnac na tobie a ty uwierzyłeś w miłość Miłość to instytucja jak kościół pamiętaj nie ma nic za darmo znajdziesz mądra kobietę będzie ciężko ale obyś znalazl
Gość
2 lata temu
A kto to jest Antek. Studiów aktorskich nie ma. Żaden z niego aktor. Obleśny, ciągle o nim się pisze.Czegoś nie rozumiem.
Gość
2 lata temu
Brakło hajsu.... kobieciarz?? Patrząc to mocno zastawianiajace, ale ten chłopaczek może jest dla kogoś "idolem", pozdrawiam w chmurach pływających
Gość
2 lata temu
Antek, zrób jak mówisz- zniknij
przemek
2 lata temu
bardzo żenujący typek, młody no ale jakoś ostatnio brzydziej***ardzo jakby mu lata doszły
Gość
2 lata temu
Antek kto ci wienie zapina???
gość
2 lata temu
Ta potrzeba atencji jest wprost proporcjonalna do kompleksów jednostki. W tym roku byłam w Japonii, Tajlandii i Indonezji i nawet jednej foty nie wrzuciłam na FB( Insta nie posiadam) bo kompletnie nie czuje potrzeby, taki lans mnie strasznie żenuje
bCOUndGj
gość
2 lata temu
Kto to jest?
gość
2 lata temu
FANI?????!!!!!! hahahahahaha chyba ty pismaku
gość
2 lata temu
brzydal fuu
gość
2 lata temu
chłopie ogol pachy, obrzydliwość.
gość
2 lata temu
Ojej a ja go rozumiem, Bali jest piekne iteż bym sie chwliła.... haha o chwaliłam sie bo też byłam :) Pozdrawiam Lovine w której byłam i całą rodzinę Adnyana :)
gość
2 lata temu
ojej a ja go rozumiem, Bali jest piekne iteż bym sie chwliła.... haha o chwaliłam sie bo też byłam :) Pozdrawiam Lovine w której byłam i całą rodzinę Adnyana :)
...
Następna strona
bCOUndGL