Niedziela 03.02.2019 08:30

Kulig, góry i chałtury, czyli białe szaleństwa gwiazd (ZDJĘCIA)

Angelika Mucha Stuu Maja Ostaszewska Olivier Janiak Olga Bołądź Kasia Sokołowska Paulina Holtz Marcin Prokop Kasia Skrzynecka Marcin Łopucki

Celebryci zimą wypoczywają zwykle na dwa sposoby. W okolicach Sylwestra niektórzy uciekają na drugą półkulę, a drudzy, kiedy przychodzi rodzinny czas ferii zimowych wyjeżdżają w polskie, i nie tylko, góry. Na szczęście nie wszyscy robią to w fatalnym stylu Artura Szpilki. Bokser zaliczył ostatnio darmowy przelot helikopterem na koszt państwa. Konkretniej helikopterem TOPR, które uratowało życie Artura i jego psa.

PRZYPOMNIJMY: Artur Szpilka chwali się, że został ewakuowany z psem ze Śnieżki przez ratowników GOPR! Internauci: "Co za DZBAN!"

Odpoczynek jednych to praca dla drugich. Podczas gdy Kasia Skrzynecka, Marcin Prokop i Olivier Janiak szusują w najlepsze, Angelika "MałyPotwór96" Mucha wraz z kolegami z branży chałturzą w centrum handlowym w Zakopanem.

No cóż, ktoś musi pracować, by odpoczywać mógł ktoś. Specjalnie dla Was przygotowaliśmy zimowe zestawienie, byście mogli poczuć choć przez chwilę atmosferę błogiego wypoczynku, grzanego wina i wpadek na stoku.

Czujecie natchnienie do wycieczki w góry?

« Poprzednie 1/14

Kulig, góry i chałtury czyli białe szaleństwa gwiazd

2Kulig, góry i chałtury czyli białe szaleństwa gwiazd